The Walking Dead: World Beyond

• USA Monument (pracovný názov)
USA, (2020–2021), 16 h 32 min (Minutáž: 44–58 min)

Predloha:

Robert Kirkman (komiks), Tony Moore (komiks) (viac)

Alexa Mansour, Aliyah Royale, Hal Cumpston, Nicolas Cantu, Nico Tortorella, Annet Mahendru, Julia Ormond, Joe Holt, Aaron Snyder, Christina Marie Karis (viac)

The Walking Dead: World Beyond je seriál, který se odehrává 10 let po pádu civilizace v Nebrasce. Hlavní postavy Iris a Hope žily bez větších problémů, dokud se do jejich osady nedostala tajemná zástupkyně Občanské republiky. (Doomcourier)

Recenzie používateľa Doomcourier k tomuto seriálu (17)

The Walking Dead: World Beyond (2020)

Tohle se Gimplovi úplně nepovedlo. 2/3 seriálu jsem se nudil a přemýšlel jsem o nedodívání seriálu, nicméně v každé epizodě bylo něco, co mě dokázalo donutit koukat. Nečekejte od toho původní TWD nebo FTWD, ale dívat se na většinu dílů dá. ()

Brave (2020) (S01E01)

Prvních 30 minut jsem se nudil a nedokázal jsem se vžít do děje, nicméně flashbacky byly zpracovány skvělě a konec byl takový průměrný. Nesouhlasím s většinou uživatelů, že všechny postavy jsou nesympatické. Hope zatím vypadá v pohodě, dvojice kluků je taky v pohodě a jediná Iris mě někdy štve. ()

The Blaze of Gory (2020) (S01E02)

Prvních deset minut epizody bylo skvělých, ale zbytek byla zase hrozná nuda plná nezajímavé výplně s minimem akce. Ke konci se to rozjelo a trochu akce se tam ukázalo. Felixovi flashbacky byly zpracovány dobře. PS: "Duťáka" s včelím hnízdem bych fakt potkat nechtěl. ()

The Tyger and the Lamb (2020) (S01E03)

Konečně se něco začlo dít, po celou dobu epizody jsem seriálu obětoval všech 100 jednotek pozornosti. Na původní TWD nebo FTWD to samozřejmě nemá, ale koukatelné to je. Hudba byla skvělá. ()

The Wrong End of a Telescope (2020) (S01E04)

Tahle epizoda byla opravdu nudná. Doufám, že se to příště zlepší. Scény, kde se ukazovalo, jak svět vypadal před apokalypsou, mně připomněli hru Metro 2033, takže dávám jednu hvězdu za trochu nostalgie a druhou za masky a soundtrack. ()

Madman Across the Water (2020) (S01E05)

Vůbec nechápu, jak může být první polovina dílu na tak špatné úrovni, zatímco druhá polovina byla téměř skvělá. Ke konci jsme se dozvěděli zajímavou informaci, takže mě i zajímá, jak se děj vyvine. ()

Shadow Puppets (2020) (S01E06)

Konečně začal děj být trochu zajímavý. Když došlo na akci, tak ji sice hrozně natahovali, ale jakmile zrealizovali dva podvodníci svůj plán, tak to začalo být super. ()

Truth or Dare (2020) (S01E07)

Celý díl byl podprůměrný, ale konec byl jako z epizody Duch ve FearTWD, takže naprosto skvělý. Za ten konec dávám 3*. ()

The Sky Is a Graveyard (2020) (S01E08)

Po dvou lepších epizodách přichází zase hrozná nuda natažená na 46 minut. Alepsoň má děj zvraty, jinak bych tímhle dílem skončil. ()

The Deepest Cut (2020) (S01E09)

Ikdyž se zase klasicky celou epizodu nic nedělo, tak kvůli posledním minutám se to rozhodně vyplatí sledovat. Doufám, že finále bude stejně dobré jako posledních několik minut téhle epizody. ()

In This Life (2020) (S01E10)

Finále super. Ani chvíli jsem se nenudil, neboť to mělo akci a dokonce jsem se vžil do postav a byly tam i emoce! Škoda, že předchozích 9 epizod nebylo na takovéhle úrovni. PS: Felix mi v tomto díle dost připomínal Ricka svým vystupováním a tónem hlasu. ()

Konsekans (2021) (S02E01)

Oproti klasickýmu TWD je to hrozně, ale hrozně nudné. Akce mně připadá laciná a rozhovory jsou zbytečně dlouhé. Na druhou stranu od první série jde ale cítit jisté zlepšení, protože se aspoň něco málo děje a děj se posouvá dopředu (sice pomalu, ale posouvá). ()

Foothold (2021) (S02E02)

Nevím, co se stalo, ale tahle epizoda byla oproti minulé kvalitou úplně někde jinde. Až na úvodní "akci" to mělo super atmosféru a těch 45 minut ubíhalo tak akorát. Pokud to takhle bude pokračovat, tak z TWD:WB by nemusel být až takový propadák, jak se po první sérii zdálo. ()

Exit Wounds (2021) (S02E03)

Ze začátku to mělo fakt super tempo a koukalo se na to skvěle, ale pak tempo trošku zvolnilo a přišlo i pár nudných scén. Každopádně oproti první sérii je to opět brutální zlepšení. ()

Quatervois (2021) (S02E05)

Ikdyž je to pořád uměle natahované, tak konec epizody je opravdu skvělý. ()

Who Are You? (2021) (S02E06)

Zatím rozhodně nejlepší epizoda celého seriálu. Dívá se na to dobře a děj má spád, takže to i krásně utíká. Moje největší výtka směřuje k nelogickému chování postav (ta Iris). ()

Blood and Lies (2021) (S02E07)

Vůbec nechápu, jak se z takové blbosti mohla stát fakt dobrá podívaná. Je to super, jen tak dál! Jen ta třesoucí kamera by se mohla spravit. ()

Seriál Živí mrtví končí, zombie ale zůstanou

Seriál Živí mrtví končí, zombie ale zůstanou

10.09.2020

Stanice AMC oznámila konec populárního seriálu Živí mrtví. Kabelovka završí současný seriál jedenáctou rozšířenou sérií, která bude mít celkem 24 epizod. Prvních dvanácti se pak dočkáme už příští rok… (viac)