The Walking Dead: World Beyond - Season 1 (2020) (séria)

Madman Across the Water (S01E05)

(epizóda)

Skupina spolupracuje na plánu, jak přeplout řeku Mississippi. Elton musí překonat trauma z minulosti, aby zachránil ostatní před blížící se hrozbou. (Doomcourier)

Hopeman odpad!

WTF s každou epizodou je to blbý a blbější....jako že frajer na nějaký škole si přikládá led na rameno (kde se vzal tu se vzal)...šulinovina....to že se borka někde táhne celej den s bowlingovou koulí....sry to je hodně vylízlí...vlka jim ještě sežeru, ale kempovat mezi hořícíma pneumatikama?....no a ten parní válec co zněl jako dvoutakt...kam naleješ lak na nechty a pamparadá....hodnocení odpad.....Chci vrátit ten zabitej čas a využít ho ke sledování dokumentu o retardech co vymýšlej scénáře pro hollywood! ()

Najt

No tohle začíná vypadat zajímavě. Rozhovory byly zajímavý poprvé jsme se dozvěděli docela blbou nahodnou informaci a spolupráce na voru s bouřkou a zombiky v zádech to byly opět atmosférické žně. Tady něco litá ve vzduchu. ()

Doomcourier

Vůbec nechápu, jak může být první polovina dílu na tak špatné úrovni, zatímco druhá polovina byla téměř skvělá. Ke konci jsme se dozvěděli zajímavou informaci, takže mě i zajímá, jak se děj vyvine. ()

kenkaku odpad!

čím víc flashbacků, tím víc Adidas... co na tohle říct? místo toho aby se děj sunul (potenciál je jako stodola) se děsně prohlubuje psychologie postav (které mi jsou totálně u zadele). ()

• Během stavění plavidla hraje píseň „Meaning Of A Songbird Calling“ od Doc Robinson. (Duoscop)