The Walking Dead: World Beyond - Season 1

(séria)
USA, 2020, 7 h 54 min (Minutáž: 44–53 min)

HanzoBureshi

Jelikož nám teď pomalu vychází druhá řada, tak jsem se rozhodnul ještě jednou zhlédnout tu první. Jak asi všichni víme, tento seriál se nemůže rovnat kvalitou TWD A FTWD. Tato řada je hlavně o tom, že skupina mladých lidí se vydává skrz zombie apokalypsu, aby našli jednu konkrétní osobu, ale na druhou stranu je to jediný TWD seriál, který takový jasný cíl má.... Tato série není žádná sláva, ale taky to není žádná velká ostuda. Dávám hraničních 50%. ()

Najt

Takže, začátek byl opravdu hodně pomalý, pilot mě nijak nenadchnul, ale ani neurazil. 2 a 3 epizoda byla víceméně příběhové o ničem, ale ty kulisy byly boží a parádně se na to koukalo. No a od půlky série mě to vtáhlo, respektive začalo bavit, začal se rozjíždět i příběh a konec mě krásně motivoval na další sérii. Vůbec nechápu to hodnocení, nejde o to porovnat s statnimi twd seriály, ty jsou jasně lepší. Proto world beyond neprirovnavam a beru jen jako dalsi zombie seriál který je tentokrát o něčem trochu jiném. A já byl spokojen. Prostředí bylo nádherný make-up neskutecnej, a postavy a survival prvky mě bavily, takže jsem byl spokojen i na úkor příběhu. Konec už byl pak zase spíše o příběhu, takže se i něco zacalo dít. Když to shrnu, tak jsem překvapen,  rozhodně jsem čekal daleko horší sérii a díky tomu hodnocení se rozhodoval, jestli vůbec začít sledovat. Teď už ale vím, že by to byla fakt chyba, a série si zaslouží určitě lepší hodnocení. ()

• Epizoda obsahuje potitulkovou scénu. (Duoscop)
  • Sendvič, který jí Huck (Annet Mahendru) na začátku epizody, je v různých záběrech jinak nakouslý. (Duoscop)
  • Silas (Hal Cumpston) poslouchá ve sluchátkách píseň „Queen Of Hearts“ od Fucked Up. (Duoscop)