Daiker

Jen pro fanoušky Walking dead..... 2. Sérii nám ukázala co je Občanská republika zač. Je lepší než první série, dějová linka je kvalitnější než u poslední série WD. Poslední minuty této série ukázaly, jak se mrtví vyvinuli a jestli budou filmy s Rickem, tak doufám, že to bude ve stylu Světové války Z ()

HanzoBureshi

!!(SPOILERY)!! A je to tady....TWD World Beyond končí. Na začátku této řady to vypadalo velmi bídně jako u té první, ale jakmile se hlavní postavy dostali do Občanské republiky, tak už se konečně začalo něco dít. Takže asi chápete, že mě to začalo bavit tak od šesté epizody a to až do konce finále. Jadis byla fakt skvěla a doufám, že ji někdy ještě uvídím (třeba ve filmu s Rickem, jestli někdy bude),také škoda konce Huck a Dennise, ale s tím jsem počítal. Dobrá byla také potitulková scéna ve finále, kde jsme mohli opět spatřit postavu z první série The Walking Dead a to Dr. Jennera, ale zklamalo mě, že se neobjevil ani náznakem Rick Grimes. Polovina strašná a polovina dobrá....dávám 65%. ()

kenkaku

Řada pokračuje v odpadním trendu 3/4 řady. Platí komplet vše co v předchozí řadě. Poslední třetina se snaží dohnat co se dá a občas jí to i vychází. Čím ale přispívá asi nejvíc je (paradoxně) pětiminutová potitulková scéna. Ta totiž definitivně propojuje ”beyond” s TWD i těm co si nevšimli mrknutí už v první polovině řady (článek na zdi) dostali naservírováno hned celé video. To co je na ní ale idiotské (a smutné) je směr, kterým celý WD svět nasměrovali. 1) padla odpověď, že vše vzniklo někde v Kanadě ve vojenské laborce. 2) existují “variace/mutace” mrtvoláků. Jak jsme tedy mohli nejen slyšet ale i na vlastní oči vidět… máme tu psycho-zombie. Šeptači by se mezi nima potrhali nejen smíchy :). Více u jednotlivých epizod ()

• Během jízdy autem hraje píseň „Trouble No More“ od The Allman Brothers Band. (Duoscop)