The Walking Dead: World Beyond

• USA Monument (pracovný názov)
USA, (2020–2021), 16 h 32 min (Minutáž: 44–58 min)

Predloha:

Robert Kirkman (komiks), Tony Moore (komiks) (viac)

Alexa Mansour, Aliyah Royale, Hal Cumpston, Nicolas Cantu, Nico Tortorella, Annet Mahendru, Julia Ormond, Joe Holt, Aaron Snyder, Christina Marie Karis (viac)

The Walking Dead: World Beyond je seriál, který se odehrává 10 let po pádu civilizace v Nebrasce. Hlavní postavy Iris a Hope žily bez větších problémů, dokud se do jejich osady nedostala tajemná zástupkyně Občanské republiky. (Doomcourier)

Ondra.Simmer

Seriál nebyl tak špatný, jak to vypadá z hodnocení. Ze začátku to byla spíš nuda, ale ne něco vyloženě špatného. Druhá série byla už po pár dílech na vyšší úrovni. A ke konci už to byla prostě radost sledovat. Věřím, že kdyby byla ještě jedna série, tak by to šlo ještě o stupeň víš. Bohužel se seriál rozjel pozdě. 3/5 ()

FauSSt

Najmladsi a zaroven naslabsi surodenec, no napriek tomu je to pozeratelne a netreba to zavrhovat, kedze ma tento serial svoje poslanie... ()

Liberi

Tenhle paskvil že má poslání? Jistě, navrátit starý řád, oživit civilizaci. Co třeba se poučit z chyb zaniklé civilizace a vytvořit novou, bez problémů, které dnes máme? No to je fuk. I kdybych nějak souhlasil s ústřední myšlenkou tohoto kinematografického zločinu, nemohu popřít, jak mizerně je to natočené, jak to postrádá dynamiku, víceméně i děj, jak jsou postavy ploché, plytké a především NEREÁLNÉ, jak je celá zápletka nereálná (a to i na horor o zombie, copak v tomto žánru nutně musí chybět logika?)... V posledním díle mi vyhrkly slzy zlosti, když tvůrci z postavy, která se projevila jako lhářka, zrádce a vrah, opět udělali postavu dobrou. No jo, jak někdo zabije starého chlápka, je to asi v pořádku. Svět se přece točí kolem té rozmazlené svoloči, kterému ještě nebylo osmnáct, že jo. Tak proč vůbec brát zřetel na zákeřně usmrceného padesátníka (je mi 26, takže nejsem zaujatý věkem). Tím taky seriál přišel i jedinou sympatickou postavu. Nu což, doufám, že tenhle brak skončí na smetišti historie. ()

Film2

The Walking Dead je môj naojoblúbenejší seriál zo všetkých seriálov, rovnako som si oblúbil aj Fear The Walking Dead, obidva skvelé seriály. Ale čo sa týka The Walking Dead World Beyond, to je čistá katastrofa. Postavy sú dosť nesympatické, dajú sa tam vydržať asi tak 3, ostatok nech kľudne umrie, nebude to vadiť. A keby tam nebola Občianska Republika tak to už dávno nepozerám, aspoň kvôli nej sa tomu oplatí dať šancu aj keď budete pretáčať scény každú časť ()

Baru.Class odpad!

Marginální píčov*na, bohužel...místo aby navázali na děj a udělali cool pokračování, poslali to kompletně do sraček díky bande dementních capartů a příběhu totálně bez jakyhokoliv děje...horkotěžko jsem dokoukala první díl a nikdy víc! ODPAD ()

TURPIA

Tak nebylo to vyloženě špatné. To co dívak očekával taky dostal. Rozšířilo to svět TWD. Když se podívám na děj, tak to plyne očekávaně ( což beru jako plus), nějaké to prakvapeni tam je taky. Celkově svět TWD jde kvalitou strmě dolů a už se jen mlátí prázdná sláma. Ale na druhou stranu je stále z čeho čerpat a když to udělají pořádně tak nemám problém. Ale na první sérii originálu TWD nic nemá a nikdy mít nebude s tímto přístupem. Je čím dál více cítit lacinost a to je škoda. Tuto tématiku mám moc rád a časem zůstanou už jen skalní fanoušci. AMC by se měla zamyslet nad kvalitou a ne nad kvantitou. ()

Lukkyn

První série  poměrně nuda . Druhá o něco lepší, ale celkově samozřejmě nejhorší seriál ze světa Walking Dead a v podstatě nepřispěl žádnou zodpovězenou otázkou a navíc se nám snažil pár těžko uvěřitelných postav. Tahle partička by to tam venku nepřežila ani jeden díl natož celou sérii. Tohle není a je dobře , že to poznali jak diváci , tak i tvůrci sami a seriál skončil u druhé série. ()

TheSecond0ne odpad!

Další nedílnou částí TWD universa je tento nudou a velmi špatně zpracovanou myšlenkou překypující přezrálý humus. Herecké obsazení, ztvárňující skupinu mladých teenagerů, je nejenom vybrané někde ze zapadlé vesnice, ale zároveň není ničím přitažlivé nebo alespoň lehce sympatické. Jediným kladným prvkem z této kategorie může být Nicolas Cantu a Hal Cumpton, kteří se alespoň snaží v rámci dlouho trvající zombie apokalypsy změnit či přizpůsobit a hereckým umem daleko převyšují, byť na klasické poměry to není nic extra, zbývající ‘’hlavní hrdinky‘‘. Duo sester působí lacině, předvídatelně, ale především hloupě. Některé scény jsou dokreslené, aby tyto dvě kreatury byly schopny posunu v ději a z relativně scary apokalypsy se stává velmi smutná komedie neschopná alespoň solidního scénáře. O ostatních ani nemluvě. Zkrátka se jedná o velmi nepovedený kousek, který infantilně kazí a především prohlubuje úpadek TWD. Bohužel je tento antiskvost důležitý pro hlavní dějovou linku z původního seriálu s Rickem. 0/5, realita 0.25/5 ()

slim1963

Tak jak píšou ostatní. Čeho je moc toho je příliš. Celá serie v některých dílech pokulhává v logice a tempu. Ovšem tady... Naprosto nereálné a nelogické chování. Díl se, po přetáčení filosofických disputací, dá shlédnout za deset minut a ještě co chvíli, v úžasu, kroutit hlavou. ()

005

Pravděpodobně pokus získat nové mladé nadšence Walking Dead. Bohužel nadšení vydrží pouze první díl. Po rychlém zasvěcení do situace přichází traumata našich nových mladých hrdinů. Celý se to vleče, a plácá v nesmyslech. Čtyři díly se bránit mrtvákům utíkáním a přetlačováním je děs. Tomu přece nevěří ani scénárista, že se takhle dá přežít. Když už to vipadá že se seriál začíná chytat a projde pár dobrých scén, přijde vzápětí tlaciná a neuvěřitelná scéna, ža máte chuť to hned vypnout. kdyby vše zůstalo u hlavní dějové linky a vysraly se na ty útěky do minulosti a hluboké myšlenky jednotlivých aktérů, stala by se z toho docela slušná pecka sezony. Útěchou budiž svět Walking Deat. Opět se posunul je dobře propracovaný a vše krásně zarůstá přírodou. ()

Dalajlada

Zombie road trip. Ale téměř vše je špatně. Smečka nesympatických herců vede dementní debaty o ničem. Jedinnou pozitivní částí jsou nápady se zombíkama. Zombík obrostlý mechem nebo s vosím hnízdem byl výtečný nápad. Ale je to málo. ()

Seriál Živí mrtví končí, zombie ale zůstanou

Seriál Živí mrtví končí, zombie ale zůstanou

10.09.2020

Stanice AMC oznámila konec populárního seriálu Živí mrtví. Kabelovka završí současný seriál jedenáctou rozšířenou sérií, která bude mít celkem 24 epizod. Prvních dvanácti se pak dočkáme už příští rok… (viac)