WandaVision

USA, 2021, 5 h 30 min (Minutáž: 27–47 min)

Seriál WandaVision od Marvel Studios je zmesou klasických televíznych sitkomov a filmového sveta Marvel. Wanda Maximovová (Elizabeth Olsen) a Vision (Paul Bettany), dve superbytosti žijúce v malom mestečku, zisťujú v tomto seriáli, že nie všetko je také idylické, ako sa na prvý pohľad zdá. (Disney+)

Recenzie používateľa MynameisAlex k tomuto seriálu (6)

WandaVision (2021)

Než začnu, musím se přiznat. Brečel jsem a nebyla to jen malá slzička. Opovažuji si říct, že Wandavision je ta nejoriginálnější a jedna z nejlepších věcí Marvel doposud nabídl. Pokud by vám někdo řekl že sitcom a marvel jde spojit, tak byste si mysleli opak, ale tady to máte. První skvělé 3 epizody sitcomu, kde skoro všechen čas je naplněný humorem a retro atmosférou. Pak tady máme další 4 epizody, které se ještě prolínají do marvelovek, ale pořád to je sitcom. A nakonec 2 konečné jiné epizody full-marvel. Musím říct tohle je dílo, a určitě je to skvělá show, i když na čsfd to má až moc malý rating. Hodně lidí očekávalo převratné věci a jsou tam suprise momementy, ale neočekávejte nic než jen Romantiku, Komedii a Akční. Ta show je skvělá, to jen všechny ty převratné teorie pro některé lidi zvýšilo očekávání o dost a pak přijde velmi rychle zklamání. Neměnil bych casting nikoho. Elizabeth Olsen jako Wanda je perfektní a dělá jedno z nejlepších, co jsem kdy viděl a nedělám si srandu. Paul Bettany jako Vision se našel ve svém správném oboru sitcomů. Nakonec královna komedie Kathryn Hahn jako Agnes prostě skvělá. Všichni tři si zasalouží Emmy. Humor ušel velmi dobře. Prostě pecka a tohle je moje srdcovka! ()

V špeciálnej epizóde... (2021) (E05)

Každý díl je lepší a lepší. Úvodní scéna je úžasná následovaná skvělým intrem a hudbou. Zatím jsme tu měli epizody buď jen sitcomové nebo čistě marvelácké, tohle je první mix obou a povedlo se jim to na 101%. Už se nám tady začíná odkrývat spousta věcí. Konec skvělý a překvapil všechny. Konečně tady máme aspoň 35 minutovou epizodu namísto 25-30, titulky vždycky okrádaly ten čas. Kathryn Hahn je královna komedie a skvělá jako Agnes, ale není důvod psát, jak moc je cast skvělý, všem už to dávno došlo. Teď jenom čekat další týden na další epizodu, ale vyplatí se to. ()

Úplne nová halloweenská strašidelná epizóda (2021) (E06)

Tak tohle je jako ale jiný level. Každý díl lepší a lepší. Samozřejmě všichni tam měli svoje komiksové kostýmy, což je fakt skvělá narážka. Já myslel, že je nemožný už po 4. epizodě vybudovat znovu tu mystery atmosféru, ale jim se to fakt povedlo. Pietro mě strašně baví, hlavně jeho vztah s dvojčaty. Jeho konverzace s Wandou, to prostě nemůžete ani omylem přeslechnout. Agnes je jedna velká otázka. Konec je fakt něco. Mně se strašně začala líbit Darcy jako postava a chci, aby udělali minisérii o triu - Darcy, Jimmy a Monica ()

Preborenie štvrtej steny (2021) (E07)

Miluju to!!!!!! Jako fanoušek komiksů jsem to už věděl, ale jinak byl ten konec hodně zajímavý a pro některé i překvapivý. Máme tady už první spory, odpovědi a konečně jde plně do tuhého. Jen už stačí počkat další týden, což je asi pro mnohé fakt těžké, ale lepší, než to všechno zkouknout za pár hodin. Takhle vybudovali skvělé napětí. PS - tahle epizodo obsahuje post-kreditní scénu ()

V predchádzajúcich častiach (2021) (E08)

TAK TOHLE BYLA PECKA!!! Celá epizoda je provázaná minulostí Agathy a Wandy. Tohle je fakt a nedělám si srandu jedno z nejlepších hereckých výkonů, co jsem kdy viděl. ELIZABETH TY VÁLÍŠ!!! Tady se všichni dokážeme vcítit do Wandy, jakou bolest prožívala, konec byl neskutečný a KONEČNĚ to tam zaznělo. Tenhle díl mi udělal Wandavision můj nejoblíbenější projekt. Už jsme skončili se sitcomy, mnoho otázek zodpovězeno a teď už jen čekáme na finále. Tohle bylo prostě skvělý a zaslouží si to víc jak 5 hvězdiček. PECKA ()

Finále (2021) (E09)

Skvělá epizoda, skvělé finále. Nespokojenost přijde jen k těm, kteří čekají převratné věci ()

Marvel nejspíš našel svou Silver Surfer

Marvel nejspíš našel svou Silver Surfer

04.04.2024

Fantastická čtyřka, vlajková loď příštích marveláckých let, opět získává reálnější kontury. Ústřední kvartet je již jasný, v hlavních rolích se objeví Pedro Pascal, Vanessa Kirby, Ebon Moss-Bachrach… (viac)

Posuny v marvelovském kalendáři

Posuny v marvelovském kalendáři