Monica Rambeauová, ktorá má za úlohu vypátrať inteligentné zbrane, sa stratí. (Disney+)

Orion12

Čtvrtý díl , je kompletně z pohlednu organizace SWORD a Moniky, tudíž máme na události náhled z jiné perspektivy a spousta věcí se vyjasní, vrací se staré postavy z minulých Marvelovek , několik nových a super byl i ten začátek s problikknutím ,jen tak dál čím dál lepší. Ted to začně být více akčnější! ()

Anderton

Seriál razantne mení atmosféru a začína vysvetľovať. Ale iba toľko, aby tých záhad bolo stále ešte dosť a aby sme boli natešení na ďalšiu časť. Síce sa to môže zdať ako presun do tuctového sci-fi, ale keďže je to stále veľmi záhadné a vychádzame z originálneho námetu sitcomu, tak to proste baví a napína na nevydržanie. Povedzme, že táto epizóda najviac atmosférou pripomína prvú polovicu Arival. ()

tele.kom

Já si tu televizní realitu neskutečně užíval a návrat do klasického Marvel universa mě vlastně trochu mrzí i když bylo od začátku jasné, že nás to čeká. Kat Dennings a Randall Park jsou zrovna jedny z mých méně oblibených postav a v porovnání s Epizabeth Olsen a Paulem Bettanym jsou i herecké výkony trochu někde jinde. Předpokládám že další díly budou nějakým mixem televizní reality a skutečného světa a za mě doufám, že z Wandyvize toho uvidíme víc. ()

ŠpetaMarek

Vetsina lidi bude hulakat jak to byl nejlepsi dil, ale na me byl vysvetlujici az moc. Navrat dvou postav z MCU byl ve stylu: "Ten tam nekdy hral?" + "Aaaa, ta otravná je zpět". Ale jo bylo to fajn, akorat me vadi, ze celé to bylo v postsynchronech natacenych u nekoho v kuchyni. + body za CGI v uvodni scene. ()

kenkaku

Tímto měl seriál začít. Od první vteřiny to dává smysl, vím na co se dívám a zapadá to do MCU. Oceňuji využití známé postavy z Captain Marvel a  zapojení Kat Dennings (z Thora) a to, že konečně pokládá otázky, jaké mám já od začátku seriálu. Co stále nechápu je proč jsem musel přetrpět tři dlouze retardované epizody (stačila jen jedna - bohatě by stačilo a hlavně fungovalo by to). Stejně jako teď během jedné epizody sledujeme “z venčí” to co jsme “zevnitř” zmateně sledovali (opakuji) tři dlouze retardované epizody. ()

• Jedna z knih ve Wandině (Elizabeth Olsen) knihovně je o moderním umělci Marcu Chagallovi. Chagall byl židovský rusko-francouzský malíř, který maloval obrazy na základě emocionálních a poetických asociací, podobně jako Wanda, když přetváří realitu na základě svých emocích. (Kubaaa97)
  • Jeden z policistů nazve agenta Wooa (Randall Park) G-Manem. Jedná se o slangové označení agenta FBI. Zároveň v komiksech G-Men byl superhrdinský tým, ve kterém Woo byl. (Kubaaa97)