Wandino tehotenstvo rozlaďuje jej schopnosti. Spolu s Visionom sa chystajú na uponáhľaný pôrod. (Disney+)

AndrewNewman

Prekvapivo má táto zmes slabšieho sitcomu a psychologického thrilleru náramne baví. Gagy síce až tak nepobavia, ale ústredné duo je viac než sympatické. Ako klasický sitcom by to samozrejme nemalo takmer žiadny úspech, ale WandaVision je niečo iné. Niečo čo sme tu ešte nemali. V každej epizóde sa stále viac a viac ponárate do sveta, ktorý si pre Visiona a pre seba stvorila samotná Scarlet Witch. Musím povedať, že ďalších epizód sa už neviem dočkať a len dúfam, že tých momentov, ktoré mi mi náramne pripomínajú horor Get Out bude stále viac, až sa dostaneme do veľkého finále! ()

smarkus

nerozumiem hypu miestnych fanboyov. Mame 3 casti za sebou a najzauijmavejsia chvila, bola posledna minuta tretej casti... sitcomy su polotrapne a obcas cringe. Nemam nic proti experimentovaniu ale chcelo by to pritlacit na pilu a trosku pridat, nikam sa to nehybe, verim ze dalsie casti budu lepsie. PS tie titulky maju fakt vela casu z epizody... ()

Kekik

Neznalkyně komiksové předlohy zase komentuje VandaVision: "Upřímně závidím všem, kteří si tento seriál užívají. Pro neznalce komiksů je to spíše utrpení. Kdo je padouchem je jasný. Kdo jiný by to byl, že ? Co je to za padoucha (schopnosti, jméno, a jiné) nevím, neboť neznám předlohu. Upřímností jsem začala, upřímností pokračuji- Je mi to úplně ukradené. Čtvrtý díl by měl přinést konečně nějaké vysvětlení. (Jeden tip, o co by mohlo jít, mám). S radostí si nasypu popel na hlavu a omluvím se za předešlé tři komentáře, ale fakt to bude muset stát za to. Trochu se bojím, jestli má averze k tomuto seriálu již nepřekročila hranici, kdy nebudu schopná najít porozumění, a celé vysvětlení pošlu k šípku. Já stále doufám, že nakonec dojde k tomu sypání popela." ()

Anderton

Už som si začal hovoriť, že by to chcelo posun vpred a nemal som na mysli iba prechod do farby. No a tvorcovia vedia, kedy prekvapiť a dramaturgiu majú dúfam premyslenú až do konca série. Prím hrá pôrod Wandy, nasleduje ale slušný mindfuck, kde je nám toho prezradené trochu viac ako na konci prvej a druhej epizódy. Len sa bojím, že keď sa naplno odkryjú karty, budeme tu mať klasický, generický Marvel. Uvidíme. ()

Kinofil

|| TV-PG || Disney+/Marvel Studios || Přiznávám, že po dvou černobílých epizodách jsem si na originální retro-sitkomový styl poměrně zvyknul. Pochvala stále nejvíc míří na stranu dekorátérů a kostimérů, kteří do sebemenších detailů precizně rekonstrují 70. (a ostatní) léta. Olsen i Bettany si to neskutečně užívají a záměrně svoje role přehrávají. Škoda jen, že jim scénář ani tentokrát nepřináší žádné úderné vtípky a na rozdíl od skutečného sitkomu se omezí jen na jednu situační komedii (porod). Je to sice WandaVision, ale větší prostor mohli dostat i vedlejší postavy, aby nepůsobili jen jako křoví. Domnívám se, že ještě budou pro příběh důležité. Zároveň se začíná budovat něco hlubšího a seriál brzo přepluje do marveláckých vod. A mě to až tak vadit nebude. 70%. ()

• Způsob, jakým se Wanda (Elizabeth Olsen) snaží skrýt své zjevné těhotenství před Geraldine (Teyonah Parris), odkazuje na běžnou praxi v televizi v komediální formě. (Kubaaa97)