S cieľom zapadnúť vystúpia Wanda a Vision na miestnej talentovej šou ako kúzelník a jeho asistentka. (Disney+)

MartyZcz

Jako seriál po vizuální stránce pěkný. Po příběhové stránce to bude určitě s dalšími epizodami určitě také super ale zrovna u tohodle by to měl Disney vypustit vše najednou. Ani po druhém díle nemám totiž pocit, že bych byl natěšený na další díl na který se musí čekat týden jako u jiných seriálů. 😅 Uvidíme co nás bude čekat dál. ()

darthvader77

To bylo nejkrásnější kouzelnické představení, které jsem měl možnost vidět a originální subverse trop, kdy všechny kraviny co Vision dělá kvůli žvýkačce Wanda musí racionalizovat, jak nejlépe dovede. Též oceňuji červenou krev na černobílém pozadí, to je něco co vizuálně nikdy nemá chybu. A závěr s těhotenstvím taky skvělý. Prostě má to svoje kouzlo No a ten obleček pomocnice byl k nakousnutí. ()

HERGImanCZ

Černobílý sitcom pokračuje! Druhá epizoda přichází ve stejném stylu jako ta první. Za mě je sice o trochu slabší, protože zápletka epizody mi nepřijde tolik vtipná, ale to je asi věc vkusu každého diváka. Krom toho se tu objevují další náznaky, že je něco špatně, které diváka udržují v napětí a jisté zvědavosti, kam to vše bude směřovat. ()

Derek

nijako extra ma to nezaujalo, prve dve casti su v podstate americky sitcom z rokov 60tych (ala bewitched) s par momentmi ktore daju vediet ze sa nachadzame v marvelackom svete. uvidim ci to dopozeram az po 3. casti, lebo zatial to bolo len same naznacovanie co nas caka. len dufam ze serial nebude len v podstate predpriprava na dalsi marvelacky film v kinach, ktory bude potrebny aby clovek pochopil co sa vo filme bude diat. snad sa mylim... ()

Remivsremi

Přesouváme se do 60. let. Podkladových seriálem by měl být Leave It To Beaver. Tato epizoda fungovala lépe. Olsen si ji náramně užila, bylo to vidět z každého záběru. Humor na mě působil taky více. Prozatím se stále jenom můžeme domnívat, co o se jedná. Je Wanda někde vězněná a mučená? Byl na ní smutek ze smrti Visiona přespříliš a ona se zhroutila a nevědomky si vytvořila umělou realitu? Na odpovědi si budeme super ještě pár týdnů počkat. Je zajímavé, že po Stark Industries, se v této epizodě vyskytla připomínka na Struckera a Hydru. ()

• Epizoda slouží jako pocta americkým sitcomům z 60. let, zejména Bewitched (od r. 1964). (Kubaaa97)
  • V domě Wandy (Elizabeth Olsen) a Visiona (Paul Bettany) je na stole soška Whizzera. V komiksech byl Whizzer superrychlý superhrdina a byl považován za Wandina otce. (Kubaaa97)
  • V této epizodě dostane Vision (Paul Bettany) kus žvýkačky Big Red. To by v 60. letech ale nebylo možné, protože Big Red vznikla až v roce 1975. (Kubaaa97)