Wanda sa vydáva na nepríjemnú cestu do svojej minulosti, ktorá jej však pomôže vysvetliť prítomnosť a budúcnosť. (Disney+)

Frca

Tak tomuhle říkám pětihvězdičková epizoda (A delší. Konečně). Začátek super a hodně se to rozjíždí. Dozvíme se něco o Agatě (je to pořádná mrcha, co?) Naprosto super flashbacky do minulosti Wandy. A zdá se že s těmi schopnostmi to není tak jak, jsme mysleli... Stejně tak Vision...Elizabeth Olsen to hraje prostě skvěle. Zkrátka taková vysvětlovací epizoda, která nám díky flashbackům odpoví na naše otázky. Ale slovy jednoho našeho již zesnulého zpěváka: "Tohle jsem tedy vážně nečekal" Tady máte odpověď na otázku kdo je silnější. Captain Marvel nebo Wanda? ROZHODNĚ WANDA! Tedy, ne Wanda, ALE SCARLET WITCH. A post credit scéna? HAYWARDE, TY HAJZLE... A mimochodem, jak tomu někdo může dát odpad?! ()

instageek_cz

Za mě pořád dost dobrý, přímo výborný. V MCU filmech mi popravdě celá Wanda a Vision srdce úplně nedrásali, ale tohle je paráda. Člověku to úplně změní pohled na ty postavy, vztah k nim. Klobouk dolů před mastermindy za těmihle novými seriály, je to další stoprocentní trefa pro Marvel. A epizoda osm mě bavila hodně. Myslím, že dosud byla nejdramatičtější ze všech a pohledy zpátky v čase krásně doplňují/obohacují/rozšiřují nám dobře známé universum. Bravo! ()

Simon.Dobes

Prvých 10 minút - nuda. Absolútne sa mi to do hlavného MCU sveta nehodilo, prišlo mi, že pozerám na Runaways, poprípadne Agents of S.H.I.E.L.D., tam by to šlo. Potom sme nazreli do minulosti, a to sa mi veľmi páčilo. Aj scéna s rodičmi (i keď absolútne nechápem, prečo jej matka nič neurobila, keď zbadala vonku prestrelku), ale najmä scéna s Visionom v sídle Avengers. Mohol by niekedy vzniknúť krátkometrážny seriál o Avengers, keď práve nezachraňovali svet a vidieť ich trochu z iného uhla pohľadu. ()

Davies182

Jako, klidně si vyhlašujte nouzovej stav do aleluja třeba až do roku 2099 [sarkasmus], když mi k tomu v Čechách konečně aktivujete Disney Chanel s marvelovkama, který si z konkurenční televizní DC tvorby dělají dobrej den! Chtěl bych napsat, že lepší letošní seriálovou epizodu už neuvidíme, jenže vono to má za tejden season finale, hehe... Bravurní. Promyšlené. Nápadité. Dojemné. ()

Anderton

Epizóda, ktorá toho prezrádza doposiaľ asi najviac, zároveň ale asi nič, čo by pozorný divák vopred nepredpokladal. To je ale otázka, možno pre Marvel fanatikov naopak táto epizóda toho ukáže veľa neočakávaného. Že sa ale nedočkáme extrémne prekvapivých zvratov, nie je na škodu veci, pretože všetko do seba solídne zapadá, je to prehľadné a rovnako aj vizuálna stránka je stále na vysokej úrovni, pričom sme v tejto epizóde v podstate svet sitcomov opustili. Ide o sóla Elisabeth Olsen a Kathryn Hahn a tie si ich patrične užívajú. ()

• V komiksech byla stejně jako v seriálu Agatha Harkness (Kathryn Hahn) součástí tzv. Salemského procesu, nikoliv však jako jeho oběť, nýbrž jeho organizátor. (NiWi)