Kým Monica plánuje svoj návrat do vnútra anomálie, Wanda zvláda sériu nečakaných komplikácií a Vision získa novú spojenkyňu. (Disney+)

LachtanShows

To boření čtvrté zdi jsem zrovna včera vyzdvihoval už u ujetého Paradise PD a musím uznat, že komediím to svědčí mnohem víc, byť tady to na první pohled vypadá, že taky sledujeme spíše sitcom, než seriálové navázání na obrovskou sci-fi událost jménem Avengers: Endgame (díky Visionovi spíš asi Infinity War). ()

Nevka

Za sebe musím říct, že si neuvěřitelně užívám, když se daří kombinovat sitcomovou a příběhovou stránku. Standardně nejslabší jsou sice pasáže mimo HEX (pokus o proniknutí za pomoci vozítka a podobně), ale perfektně je vyvažuje interakce Darcy s Visionem, která je prostě dokonalá. Navíc je doplněná o správně jetou klaunskou hudbu, kterou já prostě "můžu". Konec pak zasadil přesný úder do týlu všem konspiračním teoretikům, kteří po minulých epizodách začali se svými dohady solidně přehánět. Poslední díly budou asi klasické MCU, takže nezbývá doufat, že se to podaří udržet v zajetých kolejích. ()

Dolby.130

Finále sa blíži. Tušil som, že Wanda tak úplne nie je zodpovedná za všetko čo sa deje. Konšpiračné teórie nesledujem naschvál aby som si to viac a viac vychutnal ale toto som vlastne nečakal, kto je kompletne zodpovedný za to všetko. Taká milá susedka a zrazu bum. No koniec bol pecka, teším sa už na posledné dve epizódy a v akom duchu sa ponesú a ako to všetko skončí. Samo o sebe tu máme sitkomový štýl aj štýl reality show. Vision a Darcy ma veľmi bavili. Tak poďme teda do finále. ()

Loki_Six

"Feeling depressed? Like the world goes on without you? Do you just want to be left alone? Ask your doctor about Nexus. A unique anti-depressant that works to anchor you back to your reality. Or the reality of your choice. Side effects include feeling your feelings, confronting your truth, seizing your destiny, and possibly, more depression. You should not take Nexus unless your doctor has cleared you to move on with your life. Nexus, because the world doesn't revolve around you. Or does it?" ()

instageek_cz

V první řadě mi dovolte nemístnou poznámku, ale nemůžu si pomoct - Teyonah Parris je BOHYNĚ a klidně bych si dal čtyřhodinový Snyder Cut, kde by celou dobu jen pobíhala z místa na místo v té upnuté uniformě:)) Jinak další solidní epizoda, od který ale asi diváci čekali víc, a ne jen odhalení toho, co se vlastně už dlouho ví. Opět klobouk dolů před všemi herci, např. Randalla Parka by si dle ohlasů nejspíš spousta lidí ráda pořídila domů místo štěněte, tak moc jim přijde roztomilý!:)) Paul Bettany je famózní a Elizabeth Olsen jakbysmet:) Určitě zůstaňte na potitulkovou scénu a uvidíme, jestli se do konce seriálu dočkáme ještě nějakých velkých překvapení!:) ///// Pro recenze a zajímavosti nejen ze světa Marvelu sledujte na Instagramu profil instageek_cz , díky!:) ()

• V momentě, kdy se Monica (Teyonah Parris) snaží dostat skrze bariéru obklopující Westview, můžeme zaslechnout hlas Captain Marvel či Nicka Furyho. (NiWi)