WandaVision

USA, 2021, 5 h 30 min (Minutáž: 27–47 min)

Seriál WandaVision od Marvel Studios je zmesou klasických televíznych sitkomov a filmového sveta Marvel. Wanda Maximovová (Elizabeth Olsen) a Vision (Paul Bettany), dve superbytosti žijúce v malom mestečku, zisťujú v tomto seriáli, že nie všetko je také idylické, ako sa na prvý pohľad zdá. (Disney+)

Recenzie používateľa matous20063 k tomuto seriálu (10)

WandaVision (2021)

Jakožto první počin Marvelu v seriálovém prostředí to nebylo vůbec špatné, bylo to trochu jiné MCU které známe ale to nijak vůbec navadilo. Jsem rád že seriál se szažil stát sám o sobě a nepoužívat tolik Fanservisu. Ale ani tak jsme se nevyhli návratu starých skoro až zapomenutých postav, což mi vůbec nevadilo. Co mi ovšem vadilo byl start seriálu, ty první dvě až tři epizody byli tak nudné až mi to koule rvalo. Né vážně nebavilomě koukat na přitroublý sitcom, ktery používal džouky ze školky. Asi je to divné ale nejlepší moment ze seriálu byla podtitulková scéna která měla kurva grády! Jinak tento marvelácký počin hodnotím pozitivně ale stejně jsem vůči tomu trošku skeptický. 70% ()

Pred živým publikom (2021) (E01)

Celkem nuda, startovní díl bych si rozhodně představoval jinak. Tohle bylo zbytečně dlouhé a extrémně dlouhé. Vtip tady vůbec nefuguval. Jediné co bylo na epizodě zajímavé byl její konec, který nám něco, ovšem velice málo naznačil. 20% ()

Nechaj ten ovládač (2021) (E02)

Tato epizoda měla stejný problém jako ta první, bylo to dlouhé a nudné. Ano měli jste me tu něco zajímvého ale to bylo asi tak 30 sekund po 15ti minutách a pak zase na konci. Nutno říct že se zde aspon konečně něco děje. 50% ()

Teraz farebne (2021) (E03)

Možná že se mi to černobílé padesátkové zpracovaní nelíbilo ale tato epizoda už je lepší. Humor tady sice opět nefunguje ale děj se tady už konečně rozjede a už trochu víme o co jde. 60% ()

Prerušujeme vysielanie (2021) (E04)

No konečně! Na tohle jsem čekal, tohle je to dobré MCU které znám. Seriál se nám pořádně rozjel. Návrat starých sice nepořádně známých postav potěšil. Upřímně už mě nebavilo koukat na Wandin přitroublý svět, bez žádného pořádného příběhu. A proto tato epizodu velice potěšila. Občas byly scény bohužel opět nátáhnuty ale to mi moc nevadilo. 75% ()

V špeciálnej epizóde... (2021) (E05)

Wooow tak tohle bylo top! Zatím nejlepší epizoda! Věci do sebe začínají zapadat a ještě k tomu se ukazují nové a zajímavější zápletky. Této epizodě nic nechybělo! 85% ()

Preborenie štvrtej steny (2021) (E07)

Tohle byla narozdíl od pár minulých epizod další celkem nudná epizoda. Jediné co je tu zajímavé je konec kdy vidíme potencionální zrod nového hrdiny a nového záporáka. Visisono poznávání starého já je sice zajímavé ale dlouhé a nudné 70% ()

V predchádzajúcich častiach (2021) (E08)

Celkem odlehčení od děje, pohlédnutí za Wandinou minulostí bylo hodně cool. A ten konec už jen prostřel stůl před velkým finálem! 80% ()

Finále (2021) (E09)

Ty kářečku tohle bylo hodně krutý. Ne ted vážně, nejvíc mě potěšila podtitulková scéna která bylo kurva TOP! Jinak děj epizody, to velké "finále" bylo ok. Trošku mi tam chybý pár odpovědí ale to se snad v budoucnu objasní. 80% ()

Marvel nejspíš našel svou Silver Surfer

Marvel nejspíš našel svou Silver Surfer

04.04.2024

Fantastická čtyřka, vlajková loď příštích marveláckých let, opět získává reálnější kontury. Ústřední kvartet je již jasný, v hlavních rolích se objeví Pedro Pascal, Vanessa Kirby, Ebon Moss-Bachrach… (viac)

Posuny v marvelovském kalendáři

Posuny v marvelovském kalendáři