Wandino tehotenstvo rozlaďuje jej schopnosti. Spolu s Visionom sa chystajú na uponáhľaný pôrod. (Disney+)

tomik99

Úvod byl rozhodně vtipný a konec pěkně napínavý. To prostříhávání mezi Visionem na zahradě a Wandou v domě, kdy oba něco odhalovali, ale nakonec na nic nepřišli, bylo hrozně silné. Oproti prvním dvěma epizodám se to žánrově posunulo o kus dál, uvidíme, co nás čeká další týden :-) ()

Kubajss_cz

První velké odhalení, které pomůže neznalým komiksu pochopit o co jde ve skutečnosti. Vzhledem k hlavní události působí díl až moc nelogicky. Stále víc to vypadá, že za nitky tahá právě Wanda, ale teorii o Mephistovi nahrává právě hlavní událost. Dílu nepomáhá krátká stopáž při týdenním odstupu. ()

maramashi

Konečne to chytá takú tú správnu mysteriozitu a to pravé tempo, v polovici dielu sa začnú vyjasňovať záhadné objekty a situácie v ich okolí čo je konečne niečo záživnejšie a za mňa najlepšia epizóda zatiaľ. Ps.: stále čakám kedy sa objaví Kat Dennings :D ()

HERGImanCZ

Za mě zatím asi nejslabší epizoda. Obraz nám přešel z odstínů šedi do klasických barev, formát ale stále zůstává v poměru 4:3. V této epizodě mi bohužel přijde, že se to tak trochu tluče. Samotné barvy a obraz působí velmi kvalitně. Vlastně přesně jako ve snímku, který vyšel v roce 2021. Poměr stran, auta a vše ostatní ale působí staře, takže výsledný pocit z vizuálu je takový zvláštně neuspokojivý. Nemáte z toho zkrátka ten retro pocit, ale zároveň ani pocit, který byste měli mít ze seriálu natočeného v dnešní době. Humor oproti prvním dvěma epizodám poklesl, takže jsem tuhle spíš nějak prošel a čekal, co z ní nakonec vzejde. Závěrečná scéna nás opět má nalákat na další pokračování. U mě to ale zas tolik nefunguje. Opravdu skvělé první dvě části mě motivovaly o dost více jako takové, než tenhle pokus o ještě větší nalákání na konci třetí epizody, která ale jako celek není tak originální ani chytlavá. ()

Mr.Ward

Bože! Bože!!!! Jestli jsem měl z prvních dvou epizod smíšené pocity, tak jsou pryč. TOHLE JE GENIÁLNÍ !!! Třetí díl z 9 a já už mám orgasmus 😂😂 Jsem tak natěšenej na další díly! Konečně sem se zasmál pořádně nahlas a ke konci mi naskočila taková husina... Hotovo, parádní díl, parádní projekt, parádní Wanda. ()

ACDCKL

Opět lehké zlepšení, ale pořád to není přesně to nejlepší nebo dechberoucí, co by mě posadilo na zadek. Na konci se to však pomalu rozhýbalo a už začíná být jasné, co se děje. Prozatím pořád 4*. ()

instageek_cz

Zpětně si říkám, že by si 5 hvězd zasloužily i první dvě epizody, protože za to, jak odvážně Marvel tenhle projekt pojal, se fakt zaslouží smeknout. Kdo jiný by si dovolil nalákat diváky na superhrdinský seriál, a pak jim tři epizody servíroval bizarní retro sitcom?:)) Každopádně, teď už všechno začíná být výrazněji znepokojivější a já se fakt těším, jak se to celé bude vyvíjet dál. /// Filmové, komiksové a jiné geek recenze i zajímavosti čtěte na Instagramu, profil instageek_cz , díky!!:) ()

johnsnow

Prechod do sedemdesiatiek je fajn. Opäť pár fajn vtipov, zistím pôvod jedného populárneho meme a v závere pár otáznikov. Jo a samozrejme dvojčatá ktoré podľa mňa povedia svoje v celom MCU vesmíre. ()

Frca

Mě už odbouraly už ty titulky na začátku. :D Konečně je už barevný obraz a to podání sitcomu mi už tak nevadí. Vrací mi to hezkou nostalgii. Asi jsem si musel jenom zvyknout, ale je to už Ok. A ano, zdá se že i naši protagonisté začínají cítit, že něco není úplně v pořádku. Velmi vtipný průběh těhotenství, protože když ženě praskne voda, tak to ve skutečnosti neznamená, že vám poteče do baráku. :D A způsob, jakým se Wanda snaží zakrýt že během jednoho dne už je dítě vyvinuté jako po devíti měsících... :D A samozřejmě postava "Geraldine" , pokud jste viděli Captain Marvel, tak víte, kdo je... A doufám že se co nejdříve dočkáme i Kat Dennings. ()

bigjames

Elizabeth Olsen je v tomto seriálu naprosto kouzelná a navíc jí to s Paulem Bettanym opravdu výborně funguje! Zatím mě WandaVision hodně baví, tak snad to tak bude pokračovat. ()