The Walking Dead: The Ones Who Live je epický milostný příběh dvou postav změněných změněným světem. Odděleni vzdáleností. Nezastavitelnou silou. Přízraky těch, kým byli. Rick a Michonne jsou vrženi do jiného světa vybudovaného na válce proti mrtvým. A nakonec i proti živým. Dokážou najít jeden druhého, a to, kým byli, na místě a v situaci, které dosud nepoznali? Jsou nepřátelé? Milenci? Oběti? Vítězové? Jsou jeden bez druhého vůbec naživu… nebo zjistí, že jsou také jen živí mrtví? (AMC Czech)

Recenzie používateľa ArgeeMan k tomuto seriálu (2)

The Walking Dead: The Ones Who Live (2024)

Absolutně perferktní dárek pro TWD nadšence. Koněčně nám vrátili Ricka a Michonne! Konečně jsme mohli navázat na originální TWD. Jejich chemie pořád funguje na plné obrátky. V akčních scénách a celkovém vizuálu sou vidět velké investované peníze. Vedlejší postavy velmi dobré a sympatické. Poslední díl nám dal absolutně vše potřebné, abychom měli regulérní orgasmus. Za mě parádní završení jednoho příběhu a důležité dějové linie v TWD světě. Druhou sezónu bych raději netočil, aby ta dokonalost zůstala takto dokonalá a nijak se, už dál nenarušovala. Za mě byl konec tohohle seriálu pravým a celkovým TWD koncem! ()

Years (2024) (E01)

Absolutně nejvíc mě dostal Okafor. Neskutečně zahranej part. Rick dělá ze zoufalosti svého nuceného zajetí šílený a někdy nelogický rozhodnutí. Ale ve výsledku se v dané situaci, ve které se nachází dají pochopit a vlastně mají i smysl. Michonne je opět sexy. To si nemůžu odpustit. Mám pro černošky slabost :D To, co se odehraje ke konci? Jsem nečekal ani z milionu možností. O perfektním zpracování vizuálu a hereckých výkonech není třeba mluvit. Skvělá práce! Za mě naprosto excelentní start a vrácení se, k původ. originálnímu pojetí TWD. ()