Pět let po událostech od osudného mostu. Rick se snaží přežívat v nové komunitě v novém městě pod vládou Osvobozené republiky. Přese všechno mu vlévá krev do žil naděje, že jeho rodina tam venku někde stále žije. Proto se pokusí o útěk. (Varan)

DEXTER099

Tak poslední série hlavní série nebyly tak super, ale pořád jsem se koukal i když už ne tak pravidelně. Rock tam fakt chyběl. Pak jsem dokoukal jedenáctou řadu a dozvěděl se, že bude seriál o Rockovi a Michonne a tak jsem byl zvědavej a musím říct, že se to sakra povedlo a chci hned další díl. Ty co jste měli rádi hlavní seriál dokud tam byl Rick a i pro ty co sledovali seriál dál tak pro všechny si myslím, že je tento počin jako dělanej. Za mě super atmosféra, Rock super a děj taky. Myslím, že po tomhle by každej fanoušek chtěl vidět dvanáctou sérii a shledání s Darylem. Těším se na další díly a jestli si to udrží tuhle kvalitu. Za mě tedy 95% a pět hvězd ()

dO_od

// Pamatuju si, když jsem kdysi sledoval první epizodu Walking Dead, ten filmovej look, příslib něčeho monstrózního, strach, napětí a šíleně charismatická hlavní postava. O nějakých deset let později tu máme slabej odvar toho všeho a seriál, který vůbec neodpovídá dnešním měřítkům a standardům áčkové produkce. Zbytečný návrat. ()

Remivsremi

WD universum už nějakou dobu ignoruju páč mě postupně zklamal každý seriál. Upoutávka na shledání Ricka a Michonne však docela zaujala a potřeboval jsem vyzkoušet, zda se koncept nějak změnil. Ne, je to WD jaký si pamatuju od cca sedmé řady. Plky, bizarnosti, pár střev, a jeden návrat. Tohle nejspíš nedokoukám. ()

Eleanor05

Jakkoli mám ráda postavu Ricka Grimese a jeho představitele Andyho Lincolna, první díl, a pro mě zároveň i poslední díl, The Ones Who Live byl vážně příšerný. Opakují se zde všechny nešvary z posledních sérií The Walking Dead - to znamená především otřesný, nudný scénář plný pitomých, nikam nesměřujících dialogů a slabé postavy, ale k tomu se ještě navíc přidalo neskutečně nudné prostředí armádního komplexu a ukázka ze života vojáků. Nějaká cesta Michonne mě nezajímá už vůbec, takže seriál zjevně není pro mě. Je jen pro ty odvážlivce, kteří zvládli The Walking Dead doopravdy dosledovat do posledního dílu poslední série, a mezi ty se neřadím. Vzdala jsem to na začátku 8. série a jsem za to ráda. Stejně tak jsem ráda, že už se nebudu muset dál dívat ani na tenhle "skvost". 1*. ()

dannyyy

Skvělý úvodní díl! Rick s nasraným výrazem Ramba kosící zombíky přes zeď. Rick s ostře nabroušenou rukou aka Alicia Clark. Rick je zpět a se vší parádou. Škoda jen toho cápka na konci. Mohla to být zajímavá postava. Poslední scéna přišla překvapivě brzo. Čekal jsem to až tak ve druhém, třetím díle nejdříve. ()