The Walking Dead: The Ones Who Live je epický milostný příběh dvou postav změněných změněným světem. Odděleni vzdáleností. Nezastavitelnou silou. Přízraky těch, kým byli. Rick a Michonne jsou vrženi do jiného světa vybudovaného na válce proti mrtvým. A nakonec i proti živým. Dokážou najít jeden druhého, a to, kým byli, na místě a v situaci, které dosud nepoznali? Jsou nepřátelé? Milenci? Oběti? Vítězové? Jsou jeden bez druhého vůbec naživu… nebo zjistí, že jsou také jen živí mrtví? (AMC Czech)

Recenzie používateľa dannyyy k tomuto seriálu (2)

Years (2024) (E01)

Skvělý úvodní díl! Rick s nasraným výrazem Ramba kosící zombíky přes zeď. Rick s ostře nabroušenou rukou aka Alicia Clark. Rick je zpět a se vší parádou. Škoda jen toho cápka na konci. Mohla to být zajímavá postava. Poslední scéna přišla překvapivě brzo. Čekal jsem to až tak ve druhém, třetím díle nejdříve. ()

Gone (2024) (E02)

Smutný a veselý díl zároveň. Rozhodně si drží tahle série laťku poměrně vysoko a to je jen dobře. Dvě scénky mě pobavily, a to když Michonne se ptá Willowa, jestli má mu tahat vozík a vzápětí přijde záběr, jak to chytře vymysleli a další scénka, kdy Michonne říká Willolowi, že se má skrčit, že jsou na ráně, a když se ona skrčí, tak je stejně vysoká, jako Willow, když stojí :)) Prostě pobavilo. Pak přišlo dojemné setkání a na konci přijde zápletka, která nám je už ve světě TWD velmi dobře známá. ()