Po nedávné havárii vrtulníku, při kterém byli Občanskou republikou Rick i Michonne označeni za mrtvé, se oba rozhodnou vrátit zpět domů za rodinou do Alexandrie. Jenže nic není tak růžové a při jejich návratu je vystopuje Jadis – Rickova nemesis. Rick i Michonne se rozhodnou to s ní jednou pro vždy skoncovat poté, co jim tak moc ublížila, ale povede se jim to? Je v sázce víc, než jen její smrt? (DragonnCZ)

warrenur

Mala vsuvka s dalsim prezivsim z minulych serii a "natahovanie" sa s hlavnou "zaporackou", ktora ku koncu filozofuje, a tak nakoniec vsetko dobre dopadne....meh. Ale vsetko to bolo nutne aby sa naplnilo "proroctvo", ze nasa dvojka spolu je "nezastavitelna". :) Naivna coolova premisa, ale fandime... ()

kenkaku

Nemůžu se ubránit pocitu odfláknutého a zoufalého scénáře. Proč tam tahají další postavu z TWD? Proč ty debilní flashbacky? Jako mě fakt nezajímá “hlubší rozbor” ropuchy… minulá epizoda se prožvanila a teď se žvaní zase (jen žvaní někdo jiný). Když už se nežvaní, Rick dělá jedno debilní rozhodnutí za druhým… epizoda mě víc vytáčela než bavila. Podprůměr to nemá jen díky události ve 40 minutě (konečně). ()

BROKEN_

Jo epizoda měla logické kiksy, ale nebylo jich moc a nijak zvlášť mně netrápily. Epizoda byla hezky natočená, produkční hodnota mi připadá každou epizodou lepší a lepší. Celkově si užívám, jak dobře seriál vypadá. Zde, ale musím ocenit ty záběry na krajinu z dronů/vrtulníků (whatever), protože na něco takové v TWD nejsme až tak zvyklí. Líbilo se mi zapojení jedné postavy z TWD (nebudu spoilerovat). Jadis zde má zajímavý vnitřní konflikt a bavila mně. Konec slibuje zatím největší očekávání od další epizody doposud, která bude poslední. Uvidíme jestli vznikne druhá série. Jsem hodně zvědaví, co se bude dít dál. Každopádně poslední epizoda má před sebou velký potenciál a já pěvně doufám, že Gimple a spol. to tady neposerou nějakými nelogickými věcmi či divými zkratkami ve scénáři nebo zkrátka úplnýma blbostma. Doufám v napínavou epizodu, která nás překvapí a nadělí nám super podívanou, kterou si Rick zaslouží. No, tak za týden. :-) ()

jim_clark65

Konečne! asi najlepšia epizóda zo zatiaľ odvysielaných. Minutáž je akurát, nedrhne to, stále sa niečo deje, Gimplov dialóg nie je prítomný vo veľkej miere, herecké výkony sú super, vnútorný konflikt Jadis bol zaujímavý, i keď miestami to bolo trocha divné. Zase mierne nelogické veci: R+M nechajú preživších na žive s tým, že ak im sľúbia niečo, tak ich nechajú na pokoji = to je recept na presne to – čo sa im neskôr stalo (to bolo trocha na „face palm“). R+M majú „plot armour“ lvl 1000 (ale tak sú hl. postavy – čo sa dá robiť?). Jadis nezabije R+M ale namiesto toho ich zobudí aby im povedala, prečo ich nezabila alebo prečo ich chce zabiť, kto sa má v tom vyznať? pretože na konci epizódy vysvitne, že ich v skutočnosti nechcela zabiť, lebo mala vnútorný boj ohľadom toho, čo musela všetko povystrájať pre CRM (aspoň ja som to tak pochopil). Produkčná hodnota bola zase na lepšej úrovni – je to fakt, ako na hojdačke s jednotlivými epizódami. Úprimne, konečne sa s miernym nadšením teším na poslednú epizódu, v ktorej si dúfam Gimple odpustí nejaký veľký „cliffhanger“. ()