tomik99

Seriál je u konce a já ho vítám. Od začátku šlo o velice slabý seriál, kdy tvůrci nevěděli, jaký příběh chtějí vyprávět. Měli jsme tu seriál o počátku apokalypsy a pak jeden dle komiksů. Tohle je takový paskvil, kdy prakticky celá první řada byla nekoukatelná, druhá měla o dost lepší příběh, ale i tak jsme se dočkali pouze pár dílů. Neskončilo to špatně a ani nijak tupě, tu osmdesátku si to zkrátka zaslouží. Ale ani nevíte, jak jsem rád, že jsem u konce tohoto seriálu a můžu si pustit něco smysluplnějšího. ()

Najt

Finalni epizoda byla víceméně luxusní. 5* za odvahu, že všechno to ukončování nechali na pouhou jednu poslední epizodu. Pokud bych měl hodnotit konec druhé řady, tak bych hodnotil 4*. Co je ale blbý, že seriál skončil, tady byl nehoraznej potenciál na pokračování. První věc Silas v řadách OR jako voják, mohl dostat svoji linku ve 3 řadě, pak cesta do Portlandu je další linka pro pokračování a do třetice linka vědců, kteří hledají lék. A na závěr jeste 4 linka, kdy zombie mutují a z pomalých tichoslapkú se stanou krvelačné bestie. To by byl nářez, nechápu. Přitom kvalita seriálu byla skvělá. Luxusně natočeno, dobřé efekty, zajímavé postavy vydařená atmosféra a od druhé řady i zajímavý příběh. ()

kenkaku

Bez diskuze největší LOL scéna epizody je slepičí duel. Aby víc prokecaly než bojovaly, to se jen tak nevidí. Samozřejmě máme pro srovnání i duel penisů. Takže ten kontrast je o to větší. S tím souvisí i největší fail epizody (proč kurva šli hledat detonátory, když řešení bylo na místě?). Samozřejmě tu máme hrooomadu citově vyšponovaných scén (asi aby si to loučení o ničem mohl divák echt vychutnat) a mega idiotskou potitulkovou scénu. Ta totiž definitivně propojuje seriál s TWD i těm co si nevšimli mrknutí už v první polovině řady (článek na zdi) dostali hned celé video. To co je na ní ale idiotské je směr, kterým celý WD svět nasměrovali. 1) vše vzniklo někde ve Francii ve vojenské laborce. 2) existují “variace/mutace” mrtvoláků. Jak jsme tedy mohli nejen slyšet ale i na vlastní oči vidět… psycho-zombie. Šeptači by se mezi nima potrhali nejen smíchy :) ()

• Epizoda obsahuje potitulkovou scénu. (Duoscop)