Tri dni Kondora

• Česko Tři dny Kondora (viac)

Mladý literárny vedec Joe Turner pracuje pre CIA. Jedného dňa po návrate z obeda nájde všetkých svojich spolupracovníkov zavraždených. Pod svojím krycím menom Kondor informuje o udalosti centrálu, ale potom mu napadne, že i on sa môže nachádzať v ohrození života... (STV)

Skretule

Beru v potaz fakt, že tenhle snímek je klasika....ale mě bohužel moc neoslovil. Opětovně narážím na předem velmi předvídatelný děj, který mi ve většině USA filmů tolik vadí, ale když to většině diváků vyhovuje tak proč ne že?! ....70% ()

Callie

Díky druhému programu už druhé úterý bezva televize. Opět kouzelný mladý RR. I přes drobné nedostatky má film pořád svoje kouzlo, napětí a vůbec nezestárl. Nevadí ani technický pravěk, nevadí vlastně nic. Viděno asi po páté , ale opět bezva zážitek. Jo a nádherná scéna se zabijákem, který už nemá tu správnou zakázku .. brilantní Max von Sydow. ()

bmx6

Tak toto dílo mě bohužel ničím nezaujalo.On to vskutku špatný film není,ale má dosti mizerných chvil.A ani Robert Redford to nezachránil. ()

rekurseman

BOŽÍ, BOŽÍ, BOŽÍ!!! Ne, vážně, Hollywood 70. let je to nejlepší, co světovou kinematografii mohlo potkat. Tento film mi velmi připomínal Andersonovy nahrávky. Vůbec ne dějem, ani herci, ale tou dobou, tím střihem, kamerou a zvukem. Prostě vše sedělo tak jak má. Ze začátku filmu si říkáte, "sakra, je to nějaké pomalé, kdy se to rozjede", ale pak nestačíte lapat po dechu, některé scény si přehráváte dvakrát, šílíte nad tajnou službou a přemýšlíte, zda li to tak bylo doopravdy. Herci naprosto úžasní, Redford je opravdu talent do boha. Faye dle mého patřila mezi největší krásky 70. let a jde vidět, že krása je úplně jinde než v šminkách a pastelkách. Jste zmateni z děje? Jste zaskočeni z konce? Jste nadšeni a dali byste si tento film znova? Pak ano, patříte mezi stejné diváky jako jsem já. Naprosto fenomenální film. A tímto bych chtěl poděkovat ČT2 za takto kvalitní filmy, které pouští ve svém vysílání. Za mě největší palec nahoru. ()

Ironhead

Tenhle film je naprosta klasika zanru. A temer zaverecny dialog mezi hlavnim hrdinou (Redford) a najemnym vrahem, ktery ho cely film lovi (strojove presny Max von Sydow) je primo brilantni. ()

Saxos

Film oproti knižní předloze zaostal, ale stejně mu to neublížilo. Špionážní thriller založený na atraktivnosti námětu, řadového obyčejného pracovníka CIA Kondora, který schodou náhod přežije vlastní smrt a chce vědět proč. ()

meda2016

Vše o tom je napsáno. Pokaždé je důležité něco jiného a souhrn komentářů je, že je to dobrý film. Jen zdůrazním: Opakovaně jsem viděl už jen sestříhaný. Zmizela scéna první noci u studentky, asi pro erotickou akci. Velká škoda, že někdo si osobuje to právo. ()

DJMaroko

Opět CZ dabing na jedničku ! Znova jsem na to koukal a je to jeden z opravdu poctivých precizních dabingů. Nemusím se na to koukat stačí se jen zaposlouchat !!! ()

Franki69

Špionážní film z dávných časů, kdy muži byli silní, ženy naopak křehké a se slabostí pro silné muže, kdy se odposlouchávalo telefonní linkou s kulatými cvakavými ciferníky a vrcholem akční bitky bylo karate a skok přes opěradlo sedačky. A kupodivu, když se do toho opřou machři, tak i po desítkách let to k udržení divákovy pozornosti stačí. Kino pro právě teď nastupující generaci pamětníků, kteří na tomhle byli za 6 korun v kině. Současný a zejména mladší kinolid už pečlivě vystavěnému dílu Sydnehy Pollacka kvůli jeho důkladné pomalosti neporozumí...Ale Tři Kondora jsou jako jedno z nablýskaných veteránských superaut. Je totiž úplně jedno, jak velké je parkoviště, přecpané současnými rychlými, karbonvláknitými a hybridními pohony vybavenými spotřebními vozy. Bude tam mezi nimi stát jako jediný a nepřehlédnutelný, třeba Jaguár Impala. Nezpochybnitelný solitér, jehož kvality už ověřily desetiletí. Dávám 90% a doporučím, stejně jako třeba Všechny prezidentovy muže...(...i mladej Dustin Hoffman stojí za pozornost). ()

rigby

Po letech jsem se podíval na tuto klasiku, která se mi jako mladému klukovi líbila. Dneska už je všechno jiné, je to jen příjemná vzpomínka. Současné akční filmy jsou tak trochu akčnější. ()

PTuranyi

Vynikajúci špionážny thriller z prostredia CIA je príbehom civilného rešeršovača, ktorého prežije likvidáciu všetkých kolegov z oddelenia a sám sa nie len pokúsi zachrániť si holý život ale aj prísť celej veci na kĺb. Využije pritom mnohé šikovné triky a znalosti. Ba dokonca sa mu prihodí seriózna romanca - štokholmský syndróm included. Vďaka perfektnej produkcii je atmosféra výborná a Robert Redford v hlavnej úlohe je taký skvelý, že nepotrebuje ani veľa podprahových produkčných trikov, aby sa napätie dalo krájať. Faye Dunaway v roli Kathy a ostatní herci predviedli tiež kus hereckého talentu, takže konšpiračná paranoja je taká presvedčivá, že po tomto filme nebudete veriť poštárovi, že po vás nejde. ()

pp

Staré filmy ze 70. let mám rád, Redforda taky, i příběh je dobrý, ale film jako celek mě moc nezaujal. Těšil jsem se na klasický thriller, ale celou dobu jsem se nudil a čekal "kdy už se to rozjede". ()

Moraldo

Klasika v tom nejlepším smyslu slova. Úchvatný thiler staré školy dokazující, že film tohoto druhu je prostě nepřekonatelný . ()

gizi

Celý snímek je velmi dobře zpracován, a to tak, že drží neustále diváka ve střehu a v napětí. Bohužel má několik drobnějších logických chyb, které jsou typické spíše až pro novější filmy. Kvůli tomu 75%, jinak by mohlo být i víc. 22.10.10. A Faye Dunaway je zde fakt pěkná kost. Opakovaně jsem se podíval na film 7.11.12 a asi jsem byl v jiném rozpoložení, jelikož jsem si žádných logických chyb nevšiml a líbilo se mi to nejmíň na 85%. ()

Fracek

Akční scéna s pošťákem nemá chybu ... (ten týpek se mi vryl pod kůži) ještě bych vyzvihl Max von Sydowa, bez něho by to všechno tak nějak ztratilo smysl ...:))) ()

Redford prchá před LaBeoufem

Redford prchá před LaBeoufem

26.07.2011

Samozřejmě jen na plátně. První dobrá zpráva: Robert Redford se vrací k jednomu ze žánrů, který jej proslavil – když se řekne „polit-thriller“, každý si vybaví legendární Tři dny kondora. Nový film,… (viac)

Denzel si hledá bezpečné bydlení

Denzel si hledá bezpečné bydlení

11.07.2010

V akčním thrilleru Safe House studia Universal si totiž zahraje vězně a zároveň korunního svědka, který je pod ochranou CIA. V rámci programu pro ochranu svědků je uklizen někam do Jižní Ameriky.… (viac)