Jak prodávat drogy přes internet (rychle)

• Nemecko How to Sell Drugs Online (Fast) (viac)
Nemecko, (2019–2021), 9 h 36 min (Minutáž: 25–36 min)

Podivínský teenager chce získat zpět expřítelkyni, a tak začne online prodávat extázi přímo ze svého pokoje. A vypracuje se na jednoho z největších evropských dealerů. (Netflix)

Aleix

Nemohu si pomoct ,ale stále mě při sledování napadá přirovnání k Mládí v hajzlu. Íkváčskej lůzr z neopětovaný lásky začne vyvádět pěkný trampoty. V tomto případě prodává éčka. True live story o německým pubošskym Escobarovi mě baví celou první sérii. ()

celticek

Sledováno v němčině, přišlo mi to tak nejlepší. Hlavní postava je teda vzhledově otřesná, ale na druhou stranu - je to nerd, takže to tam vlastně pasuje. 2 mladí germáni prodávají XTC. Jelikož umí s komplama, založí si e-shop. Jednoduchý nápad a těch 6 dílů po 30 minutách uběhnou jak nic. ()

Don82

Darkweb, drogy, teenageři, popkulturní odkazy a vtípky bez servítek. Tento seriál tohle všechno má a ještě přidává něco navíc: skvělé herce! Seriál jede po celou dobu na plný plyn, prostě scenáristická fantazie. Nerd pecka, která vás chytí a nepustí až do úplného konce. ()

Carlie

Nebylo to zlé, ale ani dobré. Jako komedie to nefungovalo, protože vtipných míst moc nebylo a já se snad ani příliš nebavila. Dějově je to zase nezajímavé a kýčovité. Všudypřítomné klišé na dojmu také nepřidává (laciné hraní na emoce). Plus si myslím, že není možné aby skupinka tří lidí v malém pokoji se zanedbatelným množstvím "pilulek" utáhla tak "populární" obchod, protože to jednoduše nedává smysl, ale o to asi ani nešlo. Jednotlivé díly jsou ok, ale jako celek jsou to slabší tři hvězdy. ()

RigorMortis

Kombinácia The Social Network a Breaking Bad s niekoľkymi fourth wall vtipmi a rozumnou stopážou. Nemeckú seriálovú tvorbu nemám bohvieako napozeranú, toto príjemne prekvapilo. ()

zdenzo

CHYTŘE ZÁBAVNÝ NERDÍ SEROŠ Jak mi to mohlo uniknout? Německá odpověď na I AM NOT OK WITH THIS či SEXUAL EDUCATION či THE END OF THE FUCKING WORLD, možná až okatá, nicméně chytrý humor, děj má tempo. Lenny coby vozíčkářská verze Gennarra Savastana je úžasný, oproti Moritzovi, jehož výběr protagonisty selhal. A to je jediné co lze vytknout, hlavní postava je asympatická. Seriálový nerd musí lepit a ne být doopravdický nerd :) 4.7* ()

Drozdo57

Takže, po prvom dieli toto odmietam ďalej pozerať. Akože strašne inteligentní chlapci, čo objavia geniálny spôsob, ako predávať drogy a vypracujú sa. Jeho nápad ako získať späť expriateľku o ktorej zistil, že v USA ho podvádzala a začala brať drogy je, že ich sám začne predávať. Vážne? Toto? To je hlúpe aj na pomery nemeckých komédií. Odmietam to ďalej pozerať. Jedna hviezdička za snahu. Ano. dovolím si hodnotiť niečo po jednom dieli. Môj čas je príliš drahocenný na to, aby som ho mrhal u seriálov, ktoré sa "možno" alebo "údajne" rozbehnú v polke druhej série. ()

diahexik

První dvě série jsou naprosto super, děj sám sebe trochu paroduje a ze svých chyb dělá přednosti, chvílema se tam najdou programátorský vtipy, při kterejch se člověk zasměje. Třetí je horší, protože chyby zůstávají chybami a děj je možná až moc zrychlenej, ale i tak bych celej seriál doporučil každýmu, kdo alespoň někdy pracoval s npm a ví, že to může být utrpení, protože asi v pěti vteřinách seriálu nalezne pochopení pro své trable. ()

Vito_LePour

Všechny tři série jsem stejným způsobem. Hned jak vyšly, tak pěkně naráz. První byla absolutně famózní, druhá byla skvělá a třetí to nádherně a logicky ukončila. Je tu určitý prostor pro pokračování, ale těžko říct, zda bude využit. Celkové dílo je naprosto neotřelý zážitek, s malým počtem slabších chvilek, děj nedá divákovi v podstatě odpočinout - je to jízda. Z příběhu plyne spousta ponaučení. Člověk si uvědomí, co dnešní moderní doba vlastně umožňuje. ()

Hyssi

Svižná podprůměrná jednohubka. Němci ukázali, že neumí točit seriály, je to spíše nelogická píčovina s strašně otravnými postavami. Něco jako kdyby tam hrál 8x  filosof Ivan Bartoš. [40 %] ()

wowylgu313

Jeden z těch hodně povedených seriálů. Jasně nedám 5 hvězd protože v mém srdci se na příčku 100% dostane jen málo který seriál (Shameless) každopádně Jak prodávat drogy přes internet krásných 85% , první a druhá série boží, oblíbil jsem si všechny hlavní i vedlejší postavy, inspirováno podle skutečné události. Což je samo o sobě fascinující že to nějaký nactiletec dokázal ... Klobouček ;) dolů ... (Dokument mě teprve čeká ;)) příběh, zápletky, emoce, rozbroje... Pořád se tam něco dělo a bylo to sakra dobrý!!! Třetí série malinkato v mém rozpoložení z předchozích sérií opadla ale bavíme se tady vážně jen o detailech. ()

KoudyTheAlko

Tak tohle je fajn. Délka epizod je tak akorát. Kdo má pořád koukat na hodinové epizody. Svižně a kvalitně naservírované půl hodinové menu. Těším se na další sérii. Rozhodně jsem od toho neočekával takovou porci zábavy, jaká mi byla doručena.. Funguje to dobře a působí to na mě takovým originálnějším dojmem. A ten Jonathan Frakes.. První díl byl takový nejistý a v nic moc sem nedoufal, ale ta druhá epizoda s ním si mě získala. 80 % /Update po dokončení 3. série - Stále si to udrželo drive a je to dobrý. Já se dobře pobavil - i když první díly 3. série se dost couralo, došli jsme k dobrému uspokojivému závěru. Tak uvidíme jestli bude i čtvrtá.. ()

Modular

Breaking Bad ale s extází a přes internet? Zní to absurdně a taky že je, ale i přes to počáteční zmatení mě musíte vyslechnout. Celý seriál si dělá konstantně srandu sám ze sebe a neustále poukazuje na dnešní dobu v oblasti startupů, sociálních sítí a drog. Moritzovy narážky na stovky filmů, Lennyho nutný příjem cukru a Danův OF vás dozajista pobaví, včetně voiceoveru samotného Moritze, který z celého seriálu dělá vlastní biografii alá Steve Jobs. Co si budem, tenhle seriál je komedie a nadsázka, takže logiku v tom moc nehledejte, ale ten humor je tak brilantní, že si to prostě nemůžete nechat ujít. Doporučuji se podívat na první sérii a hned potom pochopíte, že prostě potřebujete vědět, co ten idiot udělá příště. ()

as-minor

Neviem, nezdalo sa mi to až také jedinečné. Režijne je to určite originálne. Na druhej strane však explanačné vsuvky v naratívnom podaní diela narúšajú jeho plynulý priebeh a úprimne, nezdajú sa mi byť vtipné, ani dôvtipné! Ale na poli teenagerských komediálnych seriálov ide stále o ľahší nadpriemer, ktorý sa podopiera najmä o poctivé herecké výkony mladých protagonistov. Musím tiež priznať, že pár momentov na mňa skutočne zapôsobilo. ()