V napínavém gotickém příběhu ze Středozápadu se kolem mladého muže (Tom Holland) shlukují podivné existence. Ale on je připravený chránit svoje blízké. (Netflix)

mazadlo

Jestli chcete instantní depresi v prášku, pusťte si tento film. Herecké výkony jsou ok, ale toho špatného je tam vlastně až moc. Už dlouho jsem nemusel film stopovat abych si oddychl. Takže vlastně to asi funguje jak má. Plus za jižanský přízvuk. Ale toho zla tam bylo přeci jen až moc. Herec, který hrál Dudleyho tady předvádí epickou scénu v kostele. Kdy ten kluk dostane pořádnou roli?! ()

Flopik

Zaujímavý počin, veľmi takéto filmy nevyhľadávam ale tu som urobil dobre. Nalákalo ma skvelé herecké obsadenie, kde každý jeden hral parádne.Čo sa deju týka tak krásne do seba zapadol a aj keď ste si mysleli, že niečo tam je navyše tak nebolo. Temné ale zato s príjemnou hudbou. Vrchol filmu rozhodne scéna v kostole a nedá mi nepochváliť Pattinsona ako farára. Koniec troška dlhší ako by bolo treba ale 4* sú isté. ()

Klajnik

Netflix zaplatil jména, která obsadil do koukatelného thrilleru z amerického severozápadu. Ten film by mi měl být symptický, protože mám rád tvrdý žánr, americký buranov, filmové násilí, Pattinsona i kompozici děje, který ze široka bere osudy svých postav a následně je protíná. Bohužel ten film je protkán průměrností, která je pro netflix typická. Scénář není tak oduševnělý, aby mi na postavách záleželo, či aby jednotlivé scény byly natolik strhující. Několikrát jsem si říkal, že v tomto bodě příběhu by dialog mohl stát za to a dát hercům větší šanci se předvést. I s toho průměru lze vypozorovat, že Hollan či Pattinson, jsou dobří herci. Určité prvky příběhu jsou zas naivní a nevěrohodné (zabijácký pár). Tvrzení o průměrnosti podporuje i fakt, že za celou dobu tvůrci nepředvedli nic extra z hlediska autorství. Divil All the Time působí velmi neautorsky, protože v něm člověk nevypozoruje žádný hravý střih, kreativní práci s kamerou, nic... ()

Henry007

Film s temnou atmosférou, známými tvářemi a s kritickým pohledem na víru. Při sledování mi uškodilo, že mi tematicky i vizuálně připomínal první řadu Temného případu. Nemohl jsem se ubránit srovnávání, ve kterém zkrátka Ďábel neustojí. V seriálu jsem cítil až zhnusení, strach a averzi vůči víře a fanatikům. K tomu ještě ve vizuálně stránce skvěle pracovali se symbolismem. Ďábel oproti tomu působí jako velmi zředěná verze. I když se děli drastické věci, tak mně nechávali chladným a cítil jsem odtažitost, která mi nedovolila se plně ponořit do dění a soucítit se strašnými osudy hlavních hrdinů. Vinu vidím ve způsobu vyprávění a scénáři, který má příliš knižní strukturu.Zpočátku neobratně skáče v čase a v druhé polovině zůstává velmi pomalé tempo vyprávění a negraduje. Jako by byly zásadní dějové body rovnoměrně rozmístěny v čase a divák si je jen postupně odškrtával, aniž by jej sled událostí strhl. Také mě příliš nepřesvědčil Tom "baby-face" Holland, kterému jsem roli osudem zpráskaného mladíka místy vůbec nevěřil. Každopádně se jedná o dobrý film se skvělou atmosférou, který by v rukou zkušenějších scénáristů mohl být jedním z nejlepších filmů tohoto na premiéry-chudého roku. ()

jerenymo

Tak jestli toto není zabalená další série seriálu Fargo do celovečerního snímku, tak fakt nevím:) Příjemné pokoukání, které i při své délce celkem svižně odsýpá. Jednotlivé dějové linky se pěkně protínají a zároveň se celkem rychle rozplétají...aneb Luger splnil své poslání. ()

TheSpearCZ

Tak tady se herecké výkony především trojice Holland / Skarsgård / Pattinson rozhodně neztratily. To samé ještě můžu říct o dusné a tíživé atmosféře, která panuje po celou dobu filmu, ale já si prostě nemůžu pomoct, že Campos to mohl zvládnout režisérsky o něco lépe. Především mě okamžitě začal štvát ten dovyprávějící voice-over, který je tam opravdu zbytečný a omezuje člověka si cokoliv domyslet. Do toho musím politovat všechny aktéry, které Campos donutil mluvit tím strašným jižanským přízvukem. Jinak příběh není vůbec špatný, scénář je nepředvídatelný a několikrát Vás určitě překvapí. Buď je to pomalu plynoucí, ale s nějakým účelem nebo intenzivní a šokující. Konec, kdy se linky spojí mě každopádně nechal chladným. Lepší 3* ()

Magika82

Netflix obecně plodí jeden film za druhým. Což je logické, pakliže jste produkčním i vysílacím kanálem svých vlastních seriálů a filmových děl. I z těchto důvodů je nutné mnohdy přimhouřit oči nad některými díly. Ovšem i zde platí, že výjimka potrzuje pravidlo. A jednou z těchto výjimek je právě i snímek The Devil all the time. Samozřejmě, režíserova ruka v podání Antonia Campose není nezanedbatelným prvkem. Stejně tak scénář, dějová linie a herecké výkony. Mnohými zatracovaný Robert Pattinson zde předvedl jeden ze svých nejlepších hereckých výkonů. Tak jako například ve filmu Bílý slon. Spolu s Tomem Hollandem vytvořili pevnou stavební kostru, o níž se rovněž celé dílo může opřít zcela bez obav. Psychologické drama pracující s velmi poznamenanými lidskými osudy a rozříštěností lidské společnosti  a nedostatku empatie, vytváří prostor pro velmi nebezpečnou hru. Hru, v níž jednooký mezi slepými není pastýřem, ale vlkem za pastýře se vydávajícím. Oslabení celé dějové linky spatřuji pouze v samotném závěru filmu. A jelikož závěr má být druhým vrcholem příběhu, nezbývá mi, než ubrat snímku 20% z jinak původně mnou zamýšleného udělení 100% tomuto filmovému dílu. V každém případě, i přes toto škobrtnutí, nelze jinak, než-li film vřele doporučit. 80% a tedy krásné čtyři hvězdy z pěti. ()

kluk z Na

Svět je pěkný místo, pokud nenarazíte na magora. No a v tomhle filmu na ně narazíte. Různý druhy všelijak nebezpečných úchylů a násilníků. ()

ink flo

Propletenec několika příběhů v různých časových rovinách, postupně začne vylézat co kdo s kým atd. Jako bylo by to takový celkem obyčejný drama z jižanskýho vidlákova podmázlý všudupřítomným hlasem vypravěče. Kdyby tam drtivá většina postav nebylo opravdu ujetých, zlých, pošahaných a nepříjemných. Navíc zahraných hereckým all-star teamem. To vše ve jménu božím. Netflix zabodoval. ()

warrenur

Prve dve tretiny su nazornou ukazkou toho, ako mozno nevzdelanym "Bohabojnym" oveckam pomotat hlavicku. Tato cast ma doslova ubijala. Posledna tretina je konecne krimi-thriller, kde sa pribeh uzavrie s rozpravacovym "vidlackym" prizvukom a pocitite snad aspon trochu zadostucinenia. Opat jeden z filmov, kde nechapem ten hype okolo. Nic extra, obcas nuda s vybornou hudbou. Pribehy boli pekne f*cked up a nechytili ma. Slaby priemer, ktory podla hodnotenim niekomu moze "sadnut". Za mna vsak 50%. ()

Saur.us

Ani ne tak dlouhá jako spíš zdlouhavá alegorie zla, dobra a boha. Jižansky upocené a buranské tak, že jsem po filmu měl cukání mluvit s jejich přízvukem. T. Holland jako nedobrovolná ruka božské spravedlnosti dokazuje, že je víc, než jen Spiderman. ()

Bozvav

Zatímco knižní předloha je brutální, temná, zvrácená, nechutná a děsivá, prolíná se v ní několik dějových linií, které se postupně spojují až z nich vznikne jedna, tak film toto nedokázal. Sice působí stejně nudně, depresivně a zvráceně, ale o proti knize nedokázali tvůrci jednotlivé linie uspokojivě spojit. Dále se potýkají s výraznou absencí gradace příběhu, s nulovou atmosférou a rozhodně mne nedokázali vtáhnout do děje. Vlastně jsem u toho stihla i usnout (to mají s knihou společné). za mne naprosto zbytečná záležitost. ()

Rathalos

Drsna a nekompromisna drama,ktora sa s nicim neserie,depresivna atmosfera a skvele herecke vykony,niet o com,jasnych pat hviezdiciek...:-) ()

Wargoo

Na Netfix až nevídaná kvalitka. Najmä výborný casting, to má Devil u mňa za 5*. Smutné je to, že originál filmy NFXu sú väčšinou dosť, well... na hovno! Ale tu to celé zašlapalo celkom dobre. Veď dopozerať celých 138 minút, hlavne po takom nijakom úvode, to je challenge samo k sebe. A záver? Ja som spokojný. 4* a 74,586% ()

bulbasaur

Coenovci sú späť. Či?... Aspoň ja som mal celý čas pocit že sa dívam na film od bratov Coenovcov. A to sa mi veľmi páčilo. Šibnuté postavy, drsné scény a dialógy na jedničku. Atmosféra detto. Asi najlepší film od Netflixu aj keď trochu vykrádačka štýlu, sadlo mi to. Možno by som vymenil Hollanda za niekoho drsnejšie vyzerajúceho. ()

agassi68

No asi mám slabosť na redneckov z amerického vidlákova. Tu sa ich vyskytovalo hojne a v kombinácii s hereckými výkonmi homošmrncnutými hviezdami mainstreamových seriálov som nadobudol pocit, že s Lugerom by som to mohol skúsiť aj ja. Cieľov podobného rangu je v okolí nadostač.. ()

CaptainCzech

Po pár dost nepovedených Netflix filmech, přichází opět kvalita (dramata zkrátka umí) a to na téma při kterém jsem vždy těžce nespokojen. První polovina filmu je totiž zaměřená především na náboženský fanatismus (což mě irituje a jen to ukazuje vymaštěnost lidí, kteří věří v zastaralou instituci). V této části mě vlastně zaujal akorát Skarsgard a jeho ponaučení syna, že při pomstě si musí počkat na správnou chvíli (kdy to chlapec krásně využije). Jenomže potom přijde na scénu Pattinson a film dostane jiný nádech. Ano, stále se tu hraje na notu náboženského fanatismu, ale spíše už se to zaměřuje na jednotlivé příběhy a jejich zakončení mě kolikrát dost překvapilo. Zakončení ve stylu, je tu několik postav a přežije jen jedna je svěží. I přesto že jsem lehce očekával, kdo to dotáhne dokonce tak stejně jsem byl napnutej jak kšandy. Vypíchnout musím atmosféru, depresí je to nasáklí skrz na skrz po celou dobu. Three amigos Holland (snad jediný ''normální'' postava, která nemá v hlavě nasráno z bible), Pattinson (úchylák od první scény, dávno nechává zapomenout na upíra, už se proberte lidi!!), Skarsgard (totální fanatik, který to sem tam neunese) tu předvádějí herecký koncert a už jen proto se vyplatí na film podívat. Za mě krásné 4* ()

Rockerman

Výborné, coenovsky laděné drama, kde chybí jen ten jejich pověstný černý humor. I zde je vše rozehráno na několika místech s několika lidmi, zdánlivě spolu nesouvisejících, aby to pak do sebe pěkně zapadlo, jako když doskládáte puzzle. Po zralé úvaze dávám plný počet bodů, protože filmy tohoto typu i přes několik nedostatků miluji. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů