Hviezdna brána

• Česko Hvězdná brána (viac)
USA / Kanada, (1997–2007), 157 h (Minutáž: 42–96 min)

biergof odpad!

Co dodat? Zkuste si radši uplácat z hoven figurku policajta, rozhodně to bude originálnější než tenhle nadpozemský omyl. ()

Zajija

Tento serial sem opravdu hltal každým dílem. Každý den jsem se těšil čím mě nová epizoda překvapí. Vždi jsem byl spokojen. Neporazitelný tým SG - 1 mě jednoduše uchvátil. Skvělý serial ***** . ()

Filisthin

SG-1 mě baví do té míry, že se na nějaký ten díl očas mrknu, ale na celý seriál nemám nervy - každý díl má skoro stejné schéma a vůbec... zase tak dobré to není - už jenom složení týmu (technik - kráska, humanista - génius, mimozemšťan - svalovec a sarkastický velitel) mi přijde blbé... Jo, má to svoje světlé chvilky a jako malej jsem to žral...ale to je asi tak všechno. ()

kucny

Zabudnite na MacGyvera, ktorý sa zbrane ani nedotkol. Andersonov Jack O'Neill strieľa a skóruje. Seriál postavený na základe filmu s Kurtom Russellom rozširuje univerzum hviezdnych brán o ďalšie planéty v našej galaxii. Planéty na ktorých ešte nepoznajú O'Neillove hláškovanie, technický um majora Carterovej, encyklopedické znalosti o histórii doktora Jacksona ani Teal'c ove zdvihnuté obočie. Putovanie po známom/neznámom vesmíre okrem dobrodružstva, technológií a nových priateľov prináša aj množstvo nástrah a nepriateľov, hlavne Goa'ulda Apophisa. Seriál s príjemným dejom a postavami zráža iba pár postáv, hlavne ženské ako Hathor, ktorých predstaviteľky zrejme začínali "hrať" v porno priemysle. Zvyšok hodnotím ako bonniewae (veľmi dobrý). ()

Raven_PWL

Star Gate? Po průměrném filmu přichází dobrý seriál. Nevím proč ale kultu jsem nepodlehl tak jako moji kamarádi. Některé díly byli více záživné některé méně. 3* ()

Braveheart94

Na tento seriál nedám dopustit. Najde se dost lidí, kteří jej odsuzují po zhlédnutí pár minut jako totální blbost. Jistě, tento seriál má nedostatků spousty, mě se to ale líbí. Nedívám se hlouposti, které tam jsou. Dívám se na celek, kam ty hlouposti pěkně zapadají a žijí s tímto seriálem v dokonalé symbióze jako Teal´c se svým symbiontem ještě předtím, než začal používat tretonin. 5* SG1 4ever. ()

Masety

Nápad, cestování přes hvězdné brány na vzdálené planety, se mi jako takový zamlouvá, ale celkové zpracování seriálu mě nijak neoslovilo. Dokoukat celý díl jsem dokázal pouze za mlada, kdy se mi ještě líbili efekty, s odstupem času mě už nezaujme skoro nic. Najít díl, ve kterém se něco děje, je jak vyhrát ve sportce, ale i tak 2*, protože zas úplný odpad to není... ()

ClapTrap

Vynikající seriál, který jsem sledoval od mládí a hltal jsem každé slovo co řekli a taky, jako každý malý kluk, jsem chtěl s nima lítat z planety na planetu, jednou si vyzkoušet onu "Hvězdnou bránu". Pak "zemřel" Richard Dean Anderson a ten seriál už nebyl takový, ale pořád se na to dalo dívat. Takže 4* ()

Rimer545

Film byl dobrý začátek, chvíli jsem si zvykal na nového Jacka O'Neila a Daniela Jacksona, ale zvykal jsem si rychle. Na můj vkuz byla první série trochu horší, ale to se změnilo rozsáhlým dějem a senzačními mimozemskými rasami, které vyšly podle Egyptského, Severského a Antického božstva. Čím víc bylo dílů, tím víc se mi to líbilo. Ale musel jsem se hlavně smát vtipným hláškám starého McGyvera. 4/5 ()

Brodyman

Cože? To se snad tolik lidí zbláznilo? Jak můžete dát něčemu tak úžasnému jen 1 hvězdičku? Styďte se. Naprosto boží seriál, který jsem si jako malý velmi oblíbil.. Pokud si někdo stěžuje na poněkud starší filmové efekty, tak pro vás může být satisfakcí Stargate atlantis, ale podle mého SG-1 je nejlepší ()

coco.brice odpad!

zábava pro uhrovaté pařmeny,ládujou se u toho čokoládovejma tyčinkama a dumaj o nové serii Star Treku...hej,vlastně..o lidech co koukaj na tohle je přesně Teori velkého třesku:-) ()

popos

Seriál mého srdce a života! Snad jen z nostalgie pro mě zůstane tím nejlepším! Úžasný pilotní film,výborné filmy závěrečné,jen Richard Dean Anderson mi ke konci seriálu chyběl. ()

dagondrive

Můj nejoblíbenější seriál, skvělí herci, hlavně Richard Dean Anderson má skvělé hlášky a jako herec výborný. Většina dílů byla skvělá, jen pár dílu bylo slabších. Přesto hodnotím 100 %. ()

Kinpr

Nemůžu si pomoct, ale zase tak dobré na to, aby to mělo tak vysoké hodnocení, to není. Celkem povedené pokračování původního filmu, alespoň co se příběhů týká. Ale to je asi tak vše. A hlavně MacGyver není Kurt Russell. ()

Seriálové rebooty na cestě

Seriálové rebooty na cestě