Na spoločnej večeri sa zíde niekoľko párov a po pár pohárikoch sa rozhodnú, že svoje telefóny položia na stôl a podelia sa s ostatnými o všetky správy, odkazy aj telefonáty v ten večer. Esemesky sa prečítajú, hovory budú nahlas. Veď o nič nejde, bude zábava. Lenže práve naši múdri mobilní „kamoši“ o nás vedia úplne všetko, poznajú naše tajomstvá, druhé životy, drobné a väčšie lži, milenky aj milencov. Po chvíľke nevinnej zábavy začnú chodiť správy, ktoré by ste so svojimi partnermi či priateľmi radšej nezdieľali. Rozbehne sa séria šialených situácií a trapasov, z ktorých bude čoskoro všetkým pri stole nepríjemne horúco. Odídu domov partnerské dvojice v takom zložení, v akom prišli? (Bontonfilm SK)

myszak original

Italskému originálu z roku 2016 ( Naprostí cizinci - Perfetti sconosciuti ) se to nevyrovná. Jedná se pro neznalce o zdařilý film s nastřeleným hodnocením, ale mrkněte na originál. Je mi líto, ale už díky třetímu vykradení scénáře lepší hodnocení nedám, i přesto, že to bylo vtipné. Navíc Italština zní lépe ()

Slepejsek

Partička přátel se rozhodne pojmout společnou večeři jako místo, kde budou všechny mobilní kontakty večera sdílet společně. Taková modernější verze někdejší oblíbené "hry na pravdu". Samozřejmě je jenom otázkou času kdy a co na koho praskne... Celkem vtipná konverzačka. Hlavně pro toho, kdo nehraje a jenom hru pozoruje - a nejspíš jenom do okamžiku, kdy někdo z jeho přátel řekne nevinné "pojďme si dneska zahrát takovou hru...". Pak komedie velice rychle přechází v drama. Slovy klasika "blažený jest nevědoucí". Osobně jsem celý film nezkousl hostitelskou dvojici (od herců, přes jejich výkony až po dabing), která mi přišla nejfalešnější ze všech, a občas mi scény přišly kapku přitažené za vlasy (ať už tématem nebo gradací), ale jinak se nic moc nedá vytknout... snad jen to ohappyendování - ale kdo by chtěl odcházet z komedie v kině rozsekán psychicky na hadry... PS: Původní italský originál (NAPROSTÍ CIZINI z r.2016) jsem neviděl. Pokud se k jeho zhlédnutí někdy dostanu, vyhrazuji si právo upravit své hodnocení pro tuhle německou verzi. ()

VSpaca

Úsměvná odpočinková komedie opravdu ze života. Ze začátku jsem měl pocit, že docela zajímavá zápletka bude nudně zpracovaná. Konec někoho překvapí, někoho nikoliv. Jelikož německý filmy (hlavně pohádky) moc nemusím, tak tento snímek se celkem povedl. A jako snad v každém německém filmu hraje ta pěkná zrzka, za což je bod navíc :) :D ()

KuceraJohny

Němci opět překvapily. Už z traileru film vypadala velmi zajímavě a taky že byl. Zatleskat musí především scénaristům a poté také skvělým hereckým výkonům. Vlastně i kamera byla super a režie jak by smet. Zkrátka velmi dobrý snímek. V první čtvrtině filmu jsem si však říkal, no opravdu budeme koukat jak parta lidí celý film sedí u stolu a povídají si. Nakonec to naprosto stačilo a o zábavu bylo postaráno. Opravdu často jsem se smál a koneckonců jsem rád že jsem na film šel do kina. Je to velmi podobné divadlu, žádné filmové efekty nebo akce tu nejsou a tak musí být herci stoprocetní a scénář zábavný a to je, takže za mně opravdu super. P.S. jsem jediný kterého fascinoval ten krásný byt? ()

soukyd33

Hodně trhlá jízda. 😁 Co se stane, když se partička přátel svěří s tím, že nemají žádná tajemství před rodinou ani přáteli? Odpověď na sebe nenechá dlouho čekat. Je až neuvěřitelné, co dnes umí chytré mobily způsobit. Máte tajemství? Tak tuhle hru rozhodně nehrajte!!! 😮 Akce střídá akci, herecké výkony super až TOP, napětí, a hlavně hromada humoru na jednom místě a v jedné místnosti. Poznámka: Film velmi kopíruje jiný a to Bůh masakru. 😁 Doporučuji shlédnout od 15 let výše.👍😁 Viděl v kině Plzeň, Olympia, všichni se smáli. Hvězdiček 4 ()

TadashiCZ

Jasně, je to remake, můžeme srovnávat, ale za mě oba ty filmy fungují. Původní i tento. Nezaslouží si horší hodnocení, protože je remake. Je víc laděný na komediální a smířlivou notu, ale jinak to někdy graduje ještě lépe než italský originál. Ale Italům konverzační filmy, kde je hodně nervů, prostě sedí. Tato verze je o džibec horší, ale podle mě taky skvělá. ()

Bohulib

Italský originál Naprostí cizinci (2016) se mi líbil víc, i jeho konec, který není tak jasný a je je víc k zamyšlení. Chyběl mi taky závěrečný vtípek se zastavením auta. Překvapilo mne, že i Němci točí remaky poměrně nových filmů, ale asi němečtí diváci půjdou radši na německé herce. Dávno pryč jsou doby, kdy se chodilo na italské filmy. ()

GariCZ

Celý film se táhne a já čekám na nějakou vtipnou scénu. Dohromady byli tak dvě a zbytek jen nudné kecy bez náboje. Myslím, že režisér umí natočit lepší filmy než je tento. Skoro dvouhodinová nuda, rozhodně nedoporučuji. ()

Pythonator

Nečekaně svěží a zábavná německá komedie. Jeden by snad i uvěřil, že se ještě naučí natáčet filmy. Skvělá Karoline jako sexy třešínka a námět tak neotřelý, že jsem se fakt bavil. On prý je teda spíš provařený, protože je to už několikátý remake, ale já žádný ten předešlý podobný neviděl a s tímto německým jsem spokojen. ()

mia.com

Za me urcite lepsi nez francouzska verze. Jsou tam snad vsichni oblibeni nemecti herci, protoze jich uz moc ani neni :D. A namet filmu je proste zajimavy a bohuzel bude asi i kruta realita mezi vetsinou pratel a lidi vseobecne...Joo proste vsichni lzou. ()

motyka52

Originál je opravdu dobrá záležitost a vzhledem k tomu, že tohle je téměř přesně jeho kopie - i když odlehčenější - tak je to logicky taky dobré. Příliš sluníčkový závěr si ale mohli odpustit. ()

dchvalda

Ještě jsem to zřejmě nevstřebal jak by bylo potřeba. Chvíli komedie, chvíli vážné, chvíli trapné. Soucit s postavami a "žehlící" závěr. Dávám 80%. ()

Tom.Brejcha

Během 3 let natočit 3 filmy (Naprostí cizinci, Le Jeu a Téměř dokonalá tajemství) na to samé téma: telefony na stole a co nám na ně přijde, je dost směšný. ()

macherano

Remake talianskeho filmu po par rokoch hodnotenie si to drzi kvoli predlohe a rozdielnemu koncu kde aj tak sa mi pacil koniec v talianskom prevedeni aj tak nechapem preco to prichadza do kin a tvari sa ako novinka do kina som isiel kvoli tomu ako to nemci zvladli ale povodny bol urcite za plny pocet hviezd ()