Na skupinovém setkání blízkých přátel jeden z členů náhle navrhl hru na sdílení telefonu, aby se zvýšil duch „solidarity“. (FunDinDung)

tompaulman

Pravda občas bolí, ale dokázali bychom být šťastní, kdybychom nevědomky žili v klamu? Právě tím se zabývá tohle komorní drama odehrávající se převážně v jednom bytě, natočené podle italské předlohy. Parta starých kamarádů a jejich partnerek se sejde na kolaudačce jednoho z nich, kde pro zpestření večera začnou hrát hru - všichni položí na stůl své telefony a všechny své konverzace, telefonické či textové, budou sdílet se zbytkem osazenstva. Což může být nebezpečný nápad, když hrozí vyzrazení vašich tajemství... dál psát nebudu. Kdo zná originál, tak ví, kdo nezná, tomu nebudu kazit zážitek spoilery. Film se rozjíždí pomalu a nevinně, na obrátkách nabere až v druhé půlce, aby nakonec vyvrcholil parádním koncem s pointou hodnou zamyšlení, díky čemuž jsem zaokrouhlil hodnocení nahoru. Herecky je na vietnamské poměry dobře zvládnutý. Celkově jde určitě o jeden z nejpovedenějších vietnamských filmů posledních let, což se podepsalo i na jeho úspěchu u diváků. Momentálně je třetím nejvýdělečnějším vietnamským filmem všech dob, na této pozici vystřídal film Em Chua 18, z něhož si "vypůjčil" rovnou oba ústřední herce. ()