Reklama

Reklama

Príbehy zo záhrobia - Season 3

(séria)
Horor / Fantasy / Komédia / Thriller / Poviedkový
USA, 1991, 6 h 36 min (Minutáž: 25–39 min)

Tvorcovia:

Steven Dodd

Hrajú:

John Kassir, Andrew McCarthy, Mariel Hemingway, David Hemmings, Kathleen Freeman, Anouska Hempel, Kyle MacLachlan, George DelHoyo, Teri Garr, (viac)
(ďalšie profesie)

Epizódy(14)

Recenzie (3)

Mr.Apache 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Třetí série je kvalitativním vrcholem seriálu. Zhruba polovina epizod patří k tomu nejlepšímu, co v rámci Tales from the Crypt vzniklo. Slabší díly by se daly spočítat na prstech jedné ruky nešikovného tesaře a opravdu špatný je tu v podstatě jen jeden - Deadline. Jeho pravým opakem je pak favorit nejednoho fanouška - Mulcahyho dřevorubecký majstrštyk Split Second. Jiné hodnocení pro tuto řadu, než to úplně nejvyšší, nepřichází v mém případě v úvahu. ()

MM_Ramone 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Hello boys and ghouls! Crypt Keeper, strážca krypty, uvádza "Tales from the Crypt vol. 3". Titul "Príbehy zo záhrobia" (Tales from the Crypt) je americký televízny projekt, ktorý bol primárne zameraný na horrorových fanúšikov a divákov, ktorí majú radi napätie, strach, krv a teror. Stala sa z toho svojim spôsobom kultová záležitosť. V priebehu rokov 1989 až 1996 bolo vyprodukovaných sedem sérií, ktoré dohromady obsahujú deväťdesiat tri samostatných epizód. Na tomto projekte sa podieľalo mnoho skúsených režisérov, scenáristov a známych hereckých osobností. Tento seriál sa stal jednou z vlajkových lodí televízneho káblového kanálu HBO (Home Box Office). V poradí tretia séria bola natočená v roku 1990. Je vyskladaná zo štrnástich častí. **** ()

zdeny99 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Úžasné strašidelné povídky, které díky krátké stopáži (cca 20 minut) mají vysoké tempo a celou dobu udrží diváka v napětí. Jsou geniálně vymyšlený, vždy s nečekaným koncem, něco jako náš DRÁKULŮV ŠVAGR. Každý díl uvádí prohnilá, zato velice zábavná kostra, která se mi moc líbí. [25. hodnocení, 1. komentář, 78%] ()

Reklama

Reklama