Príbeh o nefunkčnom manželstve. Pracovne zaneprázdnený manžel a frustrovaná manželka túžiaca po láske. Keďže na ňu jej muž nemá čas, tak začne hľadať útechu v romantickom televíznom seriáli a následne aj v servisnom technikovi z káblovej spoločnosti. Keď náhodou manžel zistí, že ho podvádza, tak sa jej i jej milencovi kruto pomstí. (MM_Ramone)

Mr.Apache

(21.8.1991) "Hi. I'm Abel... with the cabel." Naprosto ultimátní hláška tohohle dílu, pronesená opravářem Anthonym LaPagliou (pozdější agent Malone z krimiseriálu Beze stopy), s nímž se spustí žena, závislá na soap operách. Ta má za manžela vědce, pracujícího ve sklepní soukromé laboratoři na revolučním objevu v oboru transplantací. Žena šílí z nedostatku manželovy pozornosti, manžel je na pokraji šílenství ze svého výzkumu a Abel... má holt ten kabel. Nevěra na sebe nedá dlouho čekat a jakmile vše praskne, vědcova pomsta je přesně taková, jak se z výše naznačeného dá čekat. Tedy vtipně bizarní, protože tohle jsou koneckonců... Tales from the Crypt! Děj této epizody jakoby vymýšleli Kormanovi kolegové z památného dílu Korman's Kalamity a já jsem na vážkách, zda kvůli tomu nemám nakonec jít o hvězdičku výš. Ale buďme objektivní. Ve srovnání se všemi těmi předchozími peckami, které zdobí třetí řadu, je Spoiled kvalitativně přece jen o pár levelů níž. Tohle není sofistikovaná práce s brakovou estetikou, tohle je braková estetika samotná. No ale ten Ábel se svým káblem, ten mě vždycky spolehlivě dostane... Raději prchám z profilu tohoto dílu dříve než si to rozmyslím a přihodím téhle taškařici jednu rozchechtanou hvězdičku navíc. ()

MM_Ramone

"Príbehy zo záhrobia" (Tales from the Crypt) je americký televízny projekt, ktorý bol primárne zameraný na horrorových fanúšikov. Stala sa z toho svojim spôsobom kultová záležitosť. V priebehu rokov 1989 až 1996 bolo vyprodukovaných sedem sérií, ktoré dohromady obsahujú deväťdesiat tri samostatných dielov. V predposledná, poradí trinásta epizóda z tretej série nesie názov "Spoiled" (Pokusní králici). V roku 1991 ju natočil režisér Andy Wolk. Príbeh o nefunkčnom manželstve. Pracovne zaneprázdnený manžel a frustrovaná manželka túžiaca po láske. Keďže na ňu jej muž nemá čas, tak začne hľadať útechu v romantickom televíznom seriály a následne aj v servisnom technikovi z káblovej spoločnosti. Keď náhodou manžel zistí, že ho podvádza, tak sa jej i jej milencovi kruto pomstí. *** ()