Príbehy zo záhrobia - Série 4

(séria)
Horor / Fantasy / Komédia / Thriller / Poviedkový
USA, 1992, 6 h 13 min (Minutáž: 23–29 min)

Tvorcovia:

Steven Dodd

John Kassir, Treat Williams, Frances Sternhagen, Henry Gibson, Tom Hanks, Bibi Osterwald, Clive Rosengren, Gracia Lee, Don Perry, Sônia Braga, Dylan McDermott (viac)

MM_Ramone

Hello boys and ghouls. Crypt Keeper presents "Tales from the Crypt vol. 4". Titul "Príbehy zo záhrobia" (Tales from the Crypt) je americký televízny projekt, ktorý bol primárne zameraný na horrorových fanúšikov a divákov, ktorí majú radi napätie, strach, krv a teror. Stala sa z toho svojim spôsobom kultová záležitosť. V priebehu rokov 1989 až 1996 bolo vyprodukovaných sedem sérií, ktoré dohromady obsahujú deväťdesiat tri samostatných epizód. Na tomto projekte sa podieľalo mnoho skúsených režisérov, scenáristov a známych hereckých osobností. Tento seriál sa stal jednou z vlajkových lodí televízneho káblového kanálu HBO (Home Box Office). V poradí štvrtá séria bola natočená v roku 1992. Je vyskladaná zo štrnástich častí. **** ()

zdeny99

Úžasné strašidelné povídky, které díky krátké stopáži (cca 20 minut) mají vysoké tempo a celou dobu udrží diváka v napětí. Jsou geniálně vymyšlený, vždy s nečekaným koncem, něco jako náš DRÁKULŮV ŠVAGR. Každý díl uvádí prohnilá, zato velice zábavná kostra, která se mi moc líbí. [22. hodnocení, 1. komentář, 79%] ()