Krok za krokom

Komédia / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Patrick Duffy, Suzanne Somers, Sasha Mitchell, Bronson Pinchot, Staci Keanan, Angela Watson, Christopher Castile, Brandon Call, Josh Byrne, Christine Lakin (viac)

Seriálový hit Krok za krokom si získal priazeň miliónov divákov na celom svete. Rozvedený podnikateľ Frank (Patrick Duffy) sa jedného dňa zamiluje do atraktívnej, taktiež rozvedenej Carol (Suzanne Somers). Ich zoznámenie sa nakoniec skončí svadbou. Frank sa nasťahuje ku Carol a privedie so sebou svoje tri deti - T.J.-a, Aliciu a Brandona. Tri deti z predchádzajúceho manželstva má aj Carol. Dana, Karen a Mark nie sú príliš nadšení, že dostali nových súrodencov. Nadšenie však nie je ani na druhej strane. Konflikty na seba nedajú dlho čakať. Carol a Frank dúfajú, že je to iba otázka času a trpezlivosti, kedy sa ich deti naučia spoločne nažívať. Zatiaľ si na seba všetci zvykajú a zbližujú sa „krok za krokom“. (TV Markíza)

Recenzie používateľa Likan7 k tomuto seriálu (11)

Krok za krokom (1991)

Jedna z klasických českých seriálových legend. Kolik let se to neustále opakuje na všech těch českých televizích? Skvělý casting (Frank vede na plný čáře), a plno epizod, které mě mě bavily. Nikdy to nebyl sitcomový vrchol tvorby, ale když se zpětně dívám na hodnocení jednotlivých epizod, seriál mě jednoduše bavil od začátku do konce. Nějaká sezóna je sice krapet slabší, ale Krok za krokem došel do finále se ctí. Fakt, že mi tahle povedená rodinka bude chybět, je snad asi nejlepší hodnocení. Za těch 7 sérií mě prostě a jednoduše bavila. Jen vyškrtnutí dokonalýho Jean-Luca jako náhrada za neméně dokonalýho Codyho mě v posledních sériích naštvalo nejvíc. Franku a Carol, díky za těch 160 epizod! ()

Season 1 (1991) (S01)

Start sitcomové legendy, alespoň co se České republiky týče. Od začátku je tu jasně daný humor, role, prostředí, atmosféra. I když je závěr slabší, funguje seriál skvěle hned od začátku. Kdyby zde ale nebyl dokonalý Sasha Mitchell, úroveň by byla minimálně o úroveň níž. ()

Season 2 (1992) (S02)

Klasický Krok za krokem, díky Mitchellovi je dvojka minimálně stejně tak vtipná jako první série. Seriál má ještě dostatek munice a nevykrádá sám sebe. ()

Season 3 (1993) (S03)

Trojka je slabší. Nebýt skvělýho závěru a posledních epizod, kde hraje prim Cody, na kterém seriál stojí čím dál více, byl by seriál podprůměrný a minimálně vtipný. ()

Vánoční věc (1993) (S03E11)

Vánoční speciály jsou obvykle nudné epizody s přehnaným důrazem na rodinu. Speciál Krok za krokem speciálem vlastně ani není a přitom umí dobře tu vánoční náladu navodit. ()

Záhada ztraceného deníku (1994) (S03E21)

Nemám rád takové "speciály". Krok za krokem je sice o ničem, ale tohle je úplně o ničem. ()

Season 4 (1994) (S04)

Lehce klesající úroveň. Jako u trojky a dvojky, celou sérii zachraňuje Cody. Pokud je na scéně, je to vtipný jako první díly. Bez je ale vidět, jak by byl seriál absolutně nezajímavý a bez humoru. ()

Season 5 (1995) (S05)

Kvalitou jdeme celkem dost dolů. Méně Codyho = průšvih. Jen to potvrzuje fakt, že bez něj není seriál vtipný ani zajímavý a nemá charaktery, který by tuhle komedii táhly. ()

Season 6 (1997) (S06)

Šílený sešup dolů. Nebýt několika dílů, které dávají vzpomenout na začátky seriálu, bylo by průměrné hodnocení ještě nižší. Hodně toho zachraňuje Bronson Pinchot, jehož Jean-Luc v mnoha ohledech převyšuje i Codyho. Scény, při kterých se divák vyloženě zasměje, má na svědomí totiž pouze Jean-Luc. ()

Season 7 (1997) (S07)

I když tenhle seriál už nějakou tu sezónu přesluhoval, jeho feeling, atmosféru a solidní kvalitu si udržel i v poslední sérii. Jen to finální rozloučení bych si představoval trochu více nostalgické. ()

Záskok (1998) (S07E17)

Na úplný závěr si seriál připravil jednu z nejvtipnějších epizod vůbec. Skoro jsem už nedoufal! ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard

16.05.2020

Ve věku 86 let zemřel legendární herec a komik Fred Willard, hvězda filmů režiséra Christophera Guesta Vichřice nebo Nejlepší show. Smrt oznámila manželka Guesta Jamie Lee Curtis. Willarda diváci… (viac)