Krok za krokom

Komédia / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Patrick Duffy, Suzanne Somers, Sasha Mitchell, Bronson Pinchot, Staci Keanan, Angela Watson, Christopher Castile, Brandon Call, Josh Byrne, Christine Lakin (viac)

Seriálový hit Krok za krokom si získal priazeň miliónov divákov na celom svete. Rozvedený podnikateľ Frank (Patrick Duffy) sa jedného dňa zamiluje do atraktívnej, taktiež rozvedenej Carol (Suzanne Somers). Ich zoznámenie sa nakoniec skončí svadbou. Frank sa nasťahuje ku Carol a privedie so sebou svoje tri deti - T.J.-a, Aliciu a Brandona. Tri deti z predchádzajúceho manželstva má aj Carol. Dana, Karen a Mark nie sú príliš nadšení, že dostali nových súrodencov. Nadšenie však nie je ani na druhej strane. Konflikty na seba nedajú dlho čakať. Carol a Frank dúfajú, že je to iba otázka času a trpezlivosti, kedy sa ich deti naučia spoločne nažívať. Zatiaľ si na seba všetci zvykajú a zbližujú sa „krok za krokom“. (TV Markíza)

Recenzie používateľa majo25 k tomuto seriálu (60)

Všichni za jednoho (1993) (S02E21)

"Carol, ty apeluješ na moje city a fair play...si krutá." Spomalený homerun v závere (pred odpalom všetci zatvárajú oči) nemá chybu. ()

Půlnoční horor (1993) (S02E22)

Pomsta je síce slabučké terno, ale humor stojí hlavne na Codym a ten hláškuje o-sto-šesť - "...potom uvidíš, keď sa zobudíš mŕtvy." ()

Vlastní byt (1993) (S03E02)

Epizóda je zameraná na Danu, ktorá mi bola vždy nesympatická. Kompenzuje to ale linka s obrovskou televíziou v spálni. ()

Výměna rolí (1993) (S03E05)

Tak toto bolo slabé a nedotiahnuté. Trápna zápletka o výmene rolí môže napadnúť iba Američanov. A bez auta sa nepohnú ani na krok. ()

Náruživý hráč (1993) (S03E06)

"Bum šaka-laka bum, šaka-laka bum,..." ()

Sestra v akci (1993) (S03E10)

"Frank, dobre ma vedieš....To mi povedal aj Cody." ()

Vánoční věc (1993) (S03E11)

Vianočný diel, v ktorom je najlepší hláškujúci starý policajt. ()

Čtenářský kroužek (1994) (S03E14)

Žeby sa niekto jedoval kvôli tomu, že jeho žena zarába o niečo viac ako on? ()

Mužských 13 let (1994) (S03E15)

13-ročné deti a už ich nútia do prvých sexuálnych prežitkov. Ale malý Mark je trieda. ()

Zrodila se hvězda (1994) (S03E17)

To musí byť sakra hnusné, keď má niekto neustále šťastie. ()

Season 4 (1994) (S04)

4. séria si drží podobnú úroveň ako 3. séria, aj keď s odrastajúcimi deťmi dochádzajú originálne námety. ()

Na univerzitě (1994) (S04E02)

Horenoska Dana dostane na výške na frak - už len kvôli tomu je epizóda dobrá. ()

Sportovní komentátor (1994) (S04E04)

Frank čítajúci zmočené papiere so športovými výsledkami nemá chybu. "Klub predal hráča...má najmenej dve "p" v mene." ()

Ztráta paměti (1994) (S04E05)

Nikoho predsa netrafí blesk druhýkrát. :-) ()

Rozum vs. hormony (1994) (S04E06)

Tí Američania dostávajú svoje deti do sexuality príliš skoro. ()

Což takhle miminko (1994) (S04E07)

Carol jak hodí za seba vankúš, s ktorým sa predtým maznala vizualizujúc si bábätko. :-) ()

Psychoterapie (1994) (S04E08)

Kto druhým jamu kope, sám do nej padá. Že, Carol? ()

Posedlost (1994) (S04E11)

Až na tú dámsku jazdu troch sestier (Tom Cruise, resp. Brad Pitt...WTH?) veľmi zdarilé. ()

Vánoční smíření (1994) (S04E12)

Nebyť nevrlej tety Edny jednalo by sa o typický (sladkastý) vianočný diel. Vianočné koledy, ešte k tomu pri klavíri, sa spievajú asi už iba v sitkomoch. ()

Lež má hezké nohy (1994) (S04E13)

Frank nemá gynekológii nemá chybu. Dokonca tu sú aj dvojzmyselné narážky - na rodinný sitkom nevídali. ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard

16.05.2020

Ve věku 86 let zemřel legendární herec a komik Fred Willard, hvězda filmů režiséra Christophera Guesta Vichřice nebo Nejlepší show. Smrt oznámila manželka Guesta Jamie Lee Curtis. Willarda diváci… (viac)