Love, Death & Robots

USA, (2019–2022), 7 h 45 min (Minutáž: 6–21 min)

Tvorcovia:

Tim Miller, Jennifer Yuh

Kamera:

Ken Seng

Stefan Kapičič, Elaine Tan, Time Winters, Omid Abtahi, Christine Adams, Hakeem Kae-Kazim, Josh Brener, Gary Anthony Williams, Chris Parnell, Emily O'Brien (viac)

Recenzie používateľa moviefan4 k tomuto seriálu (10)

Na Sonnie si nepřijdete (2019) (S01E01)

Úžasný prvý diel. Krásna animácia, skvelá hudba a super atmosféra Cyberpunku. Za mňa 100%tná spokojnosť a neviem sa dočkať čo ďalšie prinie zvyšok seriálu. ()

Tři roboti (2019) (S01E02)

,,Pozabijali sa lebo boli banda debilov."😂 Druhý diel nasadil humoru nôtu ale nebolo to na škodu. Trio robotu ktorý si robia prehliadku v post apo svete a komentujú zvyky ľudí je super. Keď sa nato pozriete presne takto vyzerajú moderní ľudia v múzeu a raz aj my budeme exponáty na ktoré sa niekto bude chodiť pozerať. Možno aj naše trio 😁 ()

Svědectví (2019) (S01E03)

Neskutočná komiksov animácia ktorú ja najviac na svete milujem😍. Príbeh odohrávajúci sa v časovej slucke je super ale mohli ukázať aj druhú stranu príbehu. Inak spokojnosť. ()

Obleky (2019) (S01E04)

Za mňa super diel. Finálna scéna tomu nasadila korunu a za mňa 5*. ()

Požírač duší (2019) (S01E05)

Neznášam tento druh 2D animácie. Príbeh bol dosť slabý za mňa najslabší diel zatiaľ. ()

Za souhvězdím orla (2019) (S01E07)

Neskutočne úžasná animácia ako od Capcomu a skvelý príbeh. Za mňa jedno veľké wow. ()

Dobrý lov (2019) (S01E08)

Skvelý príbeh a prepojenie fantasy s Cyberpunkom. Za mňa skvelý príbeh s klasický doboru anime animáciu. ()

Noc ryb (2019) (S01E12)

Staré grécke mýty prijaté v artovom style? Áno prosím, milujem to😍 ()

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě

29.12.2019

Fincher oznámil nový film

Fincher oznámil nový film

11.07.2019

Režisér David Fincher (The Social Network, Zodiac) natočil svůj poslední film v roce 2014. Nějakou dobu koketoval s myšlenkou režie sequelu Světové války Z, jenže z toho pak sešlo, a tak jedinou věcí… (viac)