Divoká dobrodružství na vzdálených planetách i znepokojivá setkání nedaleko domova: cenou Emmy ověnčená antologie se vrací s dalšími příběhy, co vás nenechají v klidu. (Netflix)

husokachna

Wow, tak to byl neskutečnej kvalitativní sešup. To, co se přidalo za animátory, to se šetřilo na scénáristech. První díl už jsem ohodnotil sólo, hloupej, nevtipnej, ostatní těsnej podprůměr, kdy neuvěřitelnej lazy writing (ano, všude kolem nás jsou krvelačné zrůdy, já o tom moc dobře vím, a proto vás nechám venku vyhulovat - Vysoká tráva) střídá čistá nuda (Azyl, Utonulý obr) a nebo přinejlepším průměrná jednohubka (Duch Vánoc).  Opravdu dobré pak pro mě zůstávají pouze Zakázané ovoce, které přes slabý příběh, kouzlí silnou atmosférou, a Sníh na poušti, který mi udělal radost tím, že si na nic nehraje. A to je bohužel hodně málo. Budu si muset zopakovat první sérii, abych se přesvědčil, jestli jsem byl ovlivněn kouzlem nového a byl víc shovívavý. Nebo se přesvědčím, že je první série opravdu o tolik lepší a spravím si chuť. Dva porouchaní roboti. ()

Klajnik

Vysoká tráva a duch vánoc mají sice nejlepší výtvarný styl, ale obsahově mě bavila pouze 4 a hlavně 3 epizoda, ze které bych chtěl celovečerák. Pokud by nejlepší epizoda této série dostala prostor na úkor zbytku, byl by to mnohem lepší projekt. ()

gonga

Všechny skvělé nápady zůstaly v první sérii, které je toto pouze slabý odvar. Zejména scénáristicky silně zaostává, příběhy mají žádnou nebo jen nevýraznou pointu. Slabota. ()

Kopi1

Čekal jsem více, epizod málo, kvalita je dobrá tak u poloviny, některé skončí až moc otevřeně a chybí tu více akce. Na druhou stranu chválím vizuál epizod a větší počet Live Action dílů, ale za to čekání od první série to ani tak nestojí. ()

lemonova

Pre mňa stále platí, že čo sa tohto seriálu týka, jeho vizuálna stránka stojí najviac za zmienku. V prípade druhej série najmä v častiach Ice a The Tall Grass. Avšak príbehovo je to opäť strašne slabučké a väčšinou to neprináša nič nové. Mám rada SciFi aj rôzne typy úletov, ale toto ide skrátka nejak mimo mňa. Najviac ma zaujala posledná epizóda o obrovi a čiastočne epizóda o nesmrteľnosti, pretože tieto dve najviac nastavili zrkadlo súčasnosti, svojím cynickým pohľadom a nostalgiou za budúcou minulou obyčajnosťou. ()

Vabr

Napsal jsem komentář ke 3. sérii a zapomněl jsem napsat k týhle. Druhá byla totiž dost zapomenutelná a s velkým překvapením to ale poslední dva (modré!) díly zachraňují na horší 3⭐. Moc opět nechápu existenci nějakých absolutně nezajímavých a jednoduchých dílů jako Led nebo Vysoká tráva. Zato Azyl byl suprový s nápadem na jedno místě (tyhle věci, kdy postava uvízne na jednom místě miluju) a Utonulý obr, který byl krásný, zajímavý a chytrý. Škoda, že ho moc lidí asi nepochopilo. Nejlepší díl: Utonulý obr Vyhodnocení: Nic moc série ()

Ondr0n

Na Love, Death & Robots Vol.2 jsem se dlouho těšil a po zhlédnutí všech epizod mám bohužel poněkud rozporuplné pocity. Kvalita jednotlivých dílů byla sice ve srovnání s předchozí sérií konzistentnější a každý námět měl co nabídnout, ale nemyslím si, že by mě nějaký z nich nadchnul natolik, že na něj budu s úžasem vzpomínat i po pár letech (jako tomu je u první série). Nižší počet epizod je politováníhodný a menší diverzita animačních technik mě také nepotěšila, ale i přesto, že má vysoká očekávání nebyly zcela naplněny a laťka nastavená první sérií zůstala netknutá, jsem si Vol.2 opravdu užil. Zejména film Tall Grass, který by nestrádal na hutné atmosféře i kdyby vynechal nadpřirozené prvky. Neokoukaný vizuál mu také hodně pomohl. Tradičnější, ale pořád hezky atmosferický, vizuál zvolil film Pop Squad, který hlavně vynikal svým konceptem. Dále mě potěšil také krásně bizarní stop-motion snímek All Through the House a jediný zástupce klasické 2D animace Ice, který mě zaujal chladným a depresivním světem, ve kterém se odehrával... Závěrem, i přes mé nenaplněné očekávání projektu Love, Death & Robots pořád ohromně fandím a těším se, s čím se studia vytáhnou příští rok ve Vol.3! ()

Tarhiel

Kvalitatívne rovnaké ako prvá séria, ale náhodnému okoloidúcemu sa môže zdať, že menej, lebo dielov je viac. Keď si ich ale pozriete, zistíte, že tam je z každej z variácie aspoň jeden - jeden-dva komické, jeden vážny, aspoň jedno klasické sci-fi, post-apo, a zopár slabších (zaujímavý nápad, ale nevysvetlený / atmosférická jednohubka bez príbehu (forma nad obsahom)).   Ten vážny príbeh ma zasiahol najviac, lebo už z traileru som usudzoval, že je to sfilmovaná poviedka Popkomando od Paola Bacigalupiho - nemýlil som sa, a je výborne spravená.   Určite budem rád, ak vznikne aj tretia séria a budem rád, ak sa vrátia k pôvodnému počtu dielov. ()

CaladanChmur

Klasika pro pokračující řadu čehokoliv. Mrtě mrskačů,  analyzátorů,prdoznalců a hlavně porovnávačů..... Druhá řada není tak úderná jako první ale snad kromě jednoho dílu je stejně silná. Hoďte " koblihu" na duševně slabší hlupáky.....pokud vás brala první řada, tak na 100% by vás měla pobavit i ta druhá. Jen opravdu hlupák očekává to samé , co bylo v první sérii. Ale inteligentní divák, te se rád  nechá překvapit. ()

Rayen1

Po prvních dvou špatných dílech přijdou dva super díly, které vystřídaj dva slušný díly a série e uzavře dvěma "meh - nic extra" díly... bavil jsem se, ale jsem jedinej, komu přijde, že z Love, Death and Robots se pomalu vytrácejí prakticky úplně roboti a stává se to místy trochu... jako to popsat... víc fantasy? Pořád je to slušnej sci-fi seriál, a těším se na třetí řadu, ale chyběj mi trochu ty super díly z první série, kde jsem se na střídačku smál, bál a místy žasnul. Přes to všechno - pořád dobrá série. ()

Nathaniell

Dva slabší díly, to jde. Epizod není tolik jako v první sérii, ale ono v závěru o počet zas tak moc nejde. Navíc: Když je z osmi dílů šest plnohodnotný odpal, není pro mě těžké přimhouřit oko. 5* ()

IZFNP

Epizódy jednotlivo fungujú a ukazujú poctivé remeslo, štýly animácie sú pútavé a každý kraťas má svojskú, vydarenú atmosféru, pohybujúc sa na škále od filozoficky či morálne náročných až po čistokrovný survival horor. Ako celok mi však príde, že z tých ôsmich epizód boli skutočne nápadité len dve? Myslím ten kreatívny "edge", ktorý mali mnohé epizódy prvej série. That being said, druhá séria je síce o chlp slabšia než prvá, ale stále sa jedná o super sci-fi zábavu, na ktorú nedám dopustiť. ()

mivr

Top diely pre mňa boli E03, E04, E07 a E08. Druhá séria ale aj tak nesklamala, každý príbeh ponúkol niečo na zamyslenie, najmenej sa mi páčil LED E02, kde mi nesadla animácia a pointa. ()

PaTeXx

Nepříjemně mě zaskočila výrazně kratší stopáž, než tomu bylo v první sérii. O to víc lidi očekávali kvalitu, na což Miller s Fincherem asi doplatili, jelikož kvalitativně jsou na tom obě řady stejně. Vidím další posun v animacích, ale chybělo mi víc smysluplných příběhů. I tak se těším na příště. Snad nedostaneme čtyři epizody. ()