Polda, co dostal na starost boj s přelidněním, se musí srovnat s vysokou cenou svojí práce – i když to bude pár lidí stát život. (Netflix)

CheeseFigure

Depresívny svet so zaujímavou morálnou myšlienkou. Hlavná postava, ktorá aj napriek práci divákovi prirastie k srdcu. Pekná animácia. Uspokojujúci koniec. Inak to asi ani nemohlo skončiť. Alebo mohlo, ale neviem, či by som bol tak spokojný, ako som teraz. Oproti prvým dvom katastrofálnym dielom sa jedná o rapídny posun v kvalite. ()

FeriusParfax

Perfektní animace a hezky zpracovaný nápad o nesmrtelnosti lidstva. Trošku to tématem připomíná knihu od mého oblíbeného autora N. Shustermana – Smrtka. Asi bych ocenila rozvinout tento nápad, ale chápu, že do 17 minut se toho zas tak moc nevejde. ()

Bratyslavcan

Jednoznačne zatiaľ najlepší a najsilnejší príbeh z celej antológie/celého seriálu. Chytí za srdce a donúti zamyslieť sa. Behom 15 minút sa človek dokázal vžiť do postáv tak, že by sa dalo povedať, že ich pozná a to sa nepodarilo ešte ani jednému dielu. Zároveň sa mi veľmi páčilo prostredie deja. Vrelo odporúčam pozrieť si aj keď samostatne. ()

Nathaniell

Tak tohle byla PECKA!!! Inspirace filmy jako Blade Runner (hlavně ten nový), Equilibrium a přijde mi, že i vyměřeným časem, se ukázala jako výborná kombinace. Jistě: Neuvidíte nic vyloženě originálního. Jistě, na celovečerák to dost dobře nemá smysl... A řekněme si to narovinu,  sci-fi na téma: Děti jsou smysl našeho života - už jsou celkem dost klišé. Ovšem ani tak se nedá upřít nápaditost, epické provedení a... není to zkrátka dost dlouhý na to, aby člověk na něco vůbec MOHL nadávat. 5* ... ... PS: Příště prosím snímek na téma: Je cool střílet děti. (jen vtip. Trapnej, blbej vtip.) ()

Frajer42

Po jednom nic moc dílu a druhém průseru, se tato série tímto dílem neskutečně nastartovala. Na toto se už konečně dalo dívat. Epizoda měla zajímavý děj a vzala nás do doby, kdy už lidstvo dosáhlo technologických pokrokem nesmrtelnosti a v rámci zabránění přelidnění bylo třeba hubit ty, kteří se chtěli nadále množit. Konečně epizoda, která nutila diváka k nejedné úvaze. Šíleně se zde tlačí na city, ale nijak extrémně mi to nevadilo. Ve srovnání se zbytkem "family friendly" epizod je tahle takovým drsným zjevením. Animace taky v pohodě a krásně dokreslovala tamní atmosféru beznaděje. [85 %] ()