Polda, co dostal na starost boj s přelidněním, se musí srovnat s vysokou cenou svojí práce – i když to bude pár lidí stát život. (Netflix)

David.Darco

Zatiaľ najlepšia epizóda druhej série. Možno to bude aj tým, že má zatiaľ najväčší priestor pre zoznámenie sa so svetom v ktorom sa nachádzame. Ekologicko-demografická thrillerová zápletka je veľmi aktuálna a stále dostatočne atraktívna, navyše ju postapokalyptický look betónového sveta perfektne dopĺňa. ()

Nevka

Výborně vystavěná epizoda, která na malém prostoru perfektně pracuje s myšlenkou dlouhověkosti. Jasně, jsem si absolutně vědom toho, že hraje na city a "snaží se zapůsobit". Ale to nemění nic na tom, že já to žeru. Forma, jakou je svět "Pop Squad" představený mě jen utvrzuje v tom, že některé "povídky" by si zcela určitě zasloužily celovečerák nebo minisérii. A ani bych se nezlobil, kdyby si tohle vzal na starost někdo jako Denis Villeneuve. ()

Frajer42

Po jednom nic moc dílu a druhém průseru, se tato série tímto dílem neskutečně nastartovala. Na toto se už konečně dalo dívat. Epizoda měla zajímavý děj a vzala nás do doby, kdy už lidstvo dosáhlo technologických pokrokem nesmrtelnosti a v rámci zabránění přelidnění bylo třeba hubit ty, kteří se chtěli nadále množit. Konečně epizoda, která nutila diváka k nejedné úvaze. Šíleně se zde tlačí na city, ale nijak extrémně mi to nevadilo. Ve srovnání se zbytkem "family friendly" epizod je tahle takovým drsným zjevením. Animace taky v pohodě a krásně dokreslovala tamní atmosféru beznaděje. [85 %] ()

Bratyslavcan

Jednoznačne zatiaľ najlepší a najsilnejší príbeh z celej antológie/celého seriálu. Chytí za srdce a donúti zamyslieť sa. Behom 15 minút sa človek dokázal vžiť do postáv tak, že by sa dalo povedať, že ich pozná a to sa nepodarilo ešte ani jednému dielu. Zároveň sa mi veľmi páčilo prostredie deja. Vrelo odporúčam pozrieť si aj keď samostatne. ()

Nathaniell

Tak tohle byla PECKA!!! Inspirace filmy jako Blade Runner (hlavně ten nový), Equilibrium a přijde mi, že i vyměřeným časem, se ukázala jako výborná kombinace. Jistě: Neuvidíte nic vyloženě originálního. Jistě, na celovečerák to dost dobře nemá smysl... A řekněme si to narovinu,  sci-fi na téma: Děti jsou smysl našeho života - už jsou celkem dost klišé. Ovšem ani tak se nedá upřít nápaditost, epické provedení a... není to zkrátka dost dlouhý na to, aby člověk na něco vůbec MOHL nadávat. 5* ... ... PS: Příště prosím snímek na téma: Je cool střílet děti. (jen vtip. Trapnej, blbej vtip.) ()