Love, Death & Robots - 1. svazek (2019) (séria)

Za souhvězdím orla (S01E07)

(epizóda)
  • USA Beyond the Aquila Rift

Posádka roky cestovala několik světelných let neznámým kurzem. Teď se snaží přijít na to, jak daleko se dostali. (Netflix)

Frajer42

Znovu lehce předvídatelný závěr, avšak po vizuální stránce byl závěr opravdu extrémně mrazivý a hodně nechutný. Bezesporu doposud jeden z nejlepších dílů. Atmosféra byla neskutečně fajn a nechyběly animované kozy. Tento díl měl skoro všechno. [82 %] ()

ALIENka_

No do prdele, už jsem myslela, že to, na co čekám poslední 3 díly nikdy nepřijde a je to tu. Zatím bezesporu nejlepší díl společně s prvním. Příběh skvělej, animace na orgáč a ta atmosféra.. Navíc tam byly kozy, sex a skvělá hudba. Doufám, že bude víc takovejch temnejch dílů se skvělým plot twistem. ()

ledzepfan

Dialogy jsou trošku prkenné, sex je kapku umělohmotný a navíc je tam prvoplánově jen proto, že je to poutavé (což v těchto "heavymetalových" sci-fi-fantasy béčkách někdy funguje a jindy naopak vůbec). Těch pár sekund kdy spolu s hlavní postavou divák nahlédne pod povrch iluze, je ovšem úžasný.. ()

SonGokussj

Přemýšlím, zda jsem někdy viděl něco animovaného vypadat tak úchvatně a realisticky... Dokonce i ta ženská vypadá tak, jak normální ženská a ne nějaká diva. I příběh je od začátku zajímavý. Opravdu špičková kvalita animace, kterou prostě ohodnotím nejvýše, jak jde (naštěstí není děj také nikterak strašný) a nelituji toho. Tohle se prostě povedlo. ()

Trevor

Posádka vesmírnej lode Archanjel na palube s Gretou,Tomom a Suzie stratí kurz a omylom sa dostane k planéte Sauluki. Na Netflixe ako druhá epizóda v trvaní 16 minút, zo skvelým záverom. ()

honajz2

Kdyby se to tak neopájelo skoro-reálnou animací a zbytečnostmi (sexuální scéna - která je navíc zanimovaná dost nerealisticky, oproti zbytku) a místo toho to od samého začátku budovalo mysteriózní atmosféru a nejistotu v tom, co se vlastně děje, tak by se mi to líbilo fakt hodně. Takhle to ale bylo jen nijaké čekání na skvělý závěr. A to mi opět na víc jak tři hvězdy nevychází. Silné 3* ()

Rocky88

Zdejší animace mi připomněla nejznámější díl Animatrixu, kde člověk v některých scénách prostě není schopen rozezna, zda se jedná o skutečnost či animaci. Zdejší zvrat je poněkud předvídatelný (kdo má nakoukáno, ví, co z takovehlého probuzení většinou bývá), každopádně pointa má koule (pro hlavního hrdinu je to happy-end). Sci-fi, jehož převedení do filmu by mělo úspěch. ()

Lenka.Vilka

Tak tohle byly oční orgie! Zpracování na jedničku. A jo, celý ten námět a pointa nepřináší nic nového, ale v dnešní době je to strašně aktuální téma. Bohužel. Ale v tomhle případě to bylo prostě dojemný... ()

Martrix

Technologie pokročily neuvěřitelně dopředu. Nejste schoni poznat, jestli jde o klasické CGI, nebo naopak převod živých herců do animace...možná je to kombinace obojího. Ale výsledek je takový, že jediné čím jsou dnes tvůrci limitovaní, je jejich fantazie a pak nejspíš čas, finance... . Největší omezení tak zůstává u nás diváků, jejichž mozky nepřipustí uvěřit, že sledují skutečnost. Minimálně v tomto případě, je to asi dobře. ()