Nulová šanca

• Česko Nulová šance (viac)
USA, (1988–1990), 27 h 25 min (Minutáž: 47 min)

Tvorcovia:

Bruce Geller

Peter Graves, Thaao Penghlis, Antony Hamilton, Phil Morris, Bob Johnson, Jane Badler, Virginia Hey, BarBara Luna, Cary-Hiroyuki Tagawa, Michael Pate (viac)

Ti nejnebezpečnější diktátoři, teroristé, nájemní vrazi. Pohybují se v dobře střeženém prostředí nebo naopak v úplné anonymitě, ukrytí před veřejností, schovaní za pistolemi osobních strážců a vysokými ploty z ostnatých drátů. Spletitými pákami řídí soukolí zločinu. Šance je porazit - nulová! Přesto existuje někdo, kdo je lepší než oni, kdo je vždy o krok před nimi a kdo s nimi nemá slitování. Do nejmenších podrobností naplánovaná akce se rozjíždí! Jednu věc však ví tým profesionálů okolo Jima Phelpse jistě - pokud budou při akci chyceni nebo zabiti, ministr se od všeho distancuje... Tento remake původního seriálu z roku 1966 se dočkal celkem třiceti pěti dílů. (dopitak)

xxlch

"A jako vždy JIme,pokud ......tento disc se zničí za 5 vteřin".Pokud dávám pohádkám vysoké hodnocení,nemohu u této seriálové pohádky pro dospělé udělat vyjímku.Po dost letech koukám na Divix s tímto seriálem a napětí střídá nostalgie.Dobrý akční seriál z 80-tých let ve kterém byly na tehdejší dobu skvěle vybaveni technickýma udělátkama a který tak trochu pokračoval v celovečerácích.Ale tam chyběla ta skvělá týmová prácička.No ale i po letech má své kouzlo,což se nedá říct o mnoha jiných seriálech.Všem nadšencům doporučuji- a já du zase koukat. ()

VlastaFlaksa

V 80.létech jsem tenhle seriál hltala, dnes vidím, že byl hodně přitažený za vlasy,ale na zábavnosti nic neztratil. Jen mi připadá víc úsměvný než tehdy. ()

subic

Tento seriál i v 90ých letech, když byl vysílám na některé z českých televizí, byl stále velmi hi-tech a já jako náctiletý jsem to dost žral. Filmy s Tomem Cruisem jsou jistě jeho solidním nástupcem. ()

tatopulos

Výborný špionážní seriál, americkým agentům nelze než nefandit. Ještě když se k tomu přidá vševědoucí a vševidoucí oko každého z agentů. Škoda, že záporákům taky nelze občas fandit. Problém tohoto seriálu je, že ho nesmíte domýšlet. Ale to je problém asi každého (amerického) seriálu. ()

Stejšn

Musel jsem se smát u epizody se satanisty - kór ty svítící kontaktní čočky byly teda hustý. Některý díly byly lepší, některý horší. Celkově nejlepší je na tom úvodní hudba, kterou pak v utahanější podobě převzaly i následné filmy s Cruisem. ()

gotham

Jooo, tak tady jsem poprvé slyšel onu úvodní hudební skladbu, dnes již kultovní! Jinak bych rád upozornil na jeden velký rozdíl oproti Mission: Impossible. Protože zatímco série s Cruisem je jedna velká one-man show, tak tenhle seriál byla týmovka, a to mi na tom bylo opravdu sympatický. 80% ()

blondboss

Kvalitatívne podobná úroveň ako originálny seriál s tým, že tento remake už spĺňal aspoň sčasti nejaké tie parametre logickosti, uveriteľnosti a premyslenejšej akcie. Každopádne ale už teraz s odstupom času sa jedná o dosť staromódny seriál, v ktorom sa jednotlivé epizódy viac menej opakujú a stavba je tá istá. U mňa priemer v rámci žánru. 55 % ()

D.J.King

Když jsem ho viděla poprvé, byla jsem naprosto nadšená. Teď jsem si ho připomněla a moje nadšení trochu opadlo. I přesto jsem ho s chutí dokoukala. ()

atakua

Tři hvězdičky z nostalgie. Seriál, kde klaďasové jsou tak naivně milí na sebe vzájemně a na ostatní klaďasy, až to bolí :-) Když mi bylo 10, tak to odpovídalo mému světonázoru a byl to jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. Teď už se na to nedokážu koukat bez ušklíbání. O dílu, který se odehrával v Praze, ani nemluvím. Na druhou stranu jsou některé zápletky dost originální oproti běžné akční produkci. ()