Pobrežná hliadka

• Slovensko Baywatch - Pobrežná hliadka (viac)
TV spot
USA, (1989–2001), 182 h 20 min (Minutáž: 45–95 min)

Scenár:

Douglas Schwartz, Gregory J. Bonann, Michael Berk, Chad Hayes (viac)

David Hasselhoff, Jeremy Jackson, Michael Newman, Pamela Anderson, Gregory Alan Williams, Alexandra Paul, Michael Bergin, David Chokachi, Yasmine Bleeth (viac)

Mitch Buchannon šéfuje partii mladých záchranárov, ktorí ochraňujú životy ľudí pred nástrahami nebezpečného mora. Sexi záchranári a záchranárki zachraňujú rekreantov nielen z obrovských vĺn, ale často sa vyskytnú aj iné nebezpečné situácie, s ktorými sa musia vysporiadať. (ethos)

lucascus

Ve své době hit a navíc světě div se, nekoukal jsem na to kvůli Pameliným vnadům, ale opravdu jsem žral celý tým, zachraňující nebohé neplavce. ()

Timak

z počátku jsem sledoval každý díl, potom jsem už pomalu sledoval jenom zpomalené záběry, jak běhaj a nakonec už mě nebavilo ani to. Ale v jednoduchosti je síla a krása :) ()

cross

Co si budeme nalhávat - stejně na to všichni koukají jenom z čistě sexuálních důvodů... Polonahá těla v bikinách, hrudní giganty v červených plavkách a to vše sakra efektně nasnímané! Koho ještě vůbec v tom mumraji zajímá, kdo se kde topí?!? ()

Spock

Další klasika z doby, kdy jsem chodil na základní školu. V té době to pro mě byl nedostižný seriál. Dnes už se kněmu stavím o poznání rezervovaněji. Některé momenty seriálu se však zapomenout nedají. : ) ()

liuk

Jo, je to hrozný, teď když to na Markíze vidím, tak je mi zle, ale jako malej jsem to hltal, takže níž jít nemůžu. ()

jitrnic

Pravidelné sledování tohoto seriálu (a zalíbení v Pamele Andersonové) je jediná věc (co se sledování televize týče) za kterou se opravdu hluboce stydím. ()

KASUGI

Když nepočítám nerealisticky dokonalé osazenstvo pláže: samý svalovec a prsatice, seriál byl ze začátku zábavný, protože prostředí pláže a moře nabízelo zase něco nového. Po čase se ale z Hasselhoffa stal superman, řešil případy místo policie, zlikvidoval klan ninjů a seriál šel do háje... ()

DellEthing

"Hlavně je nechte běhat, to je na tom to geniální." " To je Yasmine Bleethová, taky pěkná samička ale jinak než ty." (ke kuřeti) - Chandler Bing ()

Ravi

Z pobřežní hlídky by jeden nabyl dojmu, že americké pláže jsou plné krásných mladých lidí, kteří se celý život flákají a pokud pracují, tak jen jako plavčíci, což je v podstatě práce snů. Takže superživot, superpráce, supersvět. Ne, tohle odvádí od reality. 40% = 2/5 ()

Koryntos

S odstupem času mi přijde vtipné, jak jsem tento seriál jako, malá baštila i s navijákem. Jedna hvězda je za tu úsměvnou vzpomínku a druhá hvězda, za to, že je pořád koukatelná, viděla jsem jeden díl a vydržela jsem u něj do konce, ale fanynka už ze mně nebude. ()

mkubalikova

Così? Così? Così? Jo, kozy! Asi takhle... No jo no, to patří do jiného fláku, ale tohle mě napadlo při čtení komentářů kolegů recenzentů. Já si jako puberťačka užívala vypracovaná a opálená těla pánského osazenstva. 40% ()

Autogram

Seriál k nám dorazil v pravom porevolučnom období, keď sa nedostatok erotiky v televízii už nedal vydržať a tak celá rodina v nedeľné popoludnie sledovala spomalené zábery behu Eriky a neskôr Pamely. Medzitým bol vložený nepodstatný príbeh a je obdivuhodné, že sa bez rozumného zjednocujúceho príbehu dalo natočiť toľko dielov. Záverečné časti nesledoval už asi nikto, netuším ako to celé skončilo, takže hodnotenie pod priemer neznížim. ()

Pedross800

Tsssss, pokrytec všude kam se podíváš. Každé to tu haní, kritizuje ale většina to v tý době počátku devadesátek hltala s otrevřenou pusou a dělala vše pro to, aby nevynechala jediný díl, aspon ty první série...a kdo říká opak....takže i když vlastně hloupoučké, tak kult jak prase a ten si zaslouží, kultovní hodnocení....a hlavně, že skáčou :-))) ()

MrMar

Ještě že emancipace vstoupila i do záchranářských kruhů. Kdyby tam běhali jen svalovci s plovákem v ruce, byl by to děs... ()

prasacimor

Ako malý som to pozerával pravidelne, teraz ledva znesiem jednu celú časť. Musí to byť ale kurwa náročný džob to plavčíctvo v Amerika, keď neprejde deň aby tam niekomu nešlo o život. ()

Seriálové rebooty na cestě

Seriálové rebooty na cestě

16.04.2023

Pobřežní hlídka se vrátí i s Mitchem a C.J.

Pobřežní hlídka se vrátí i s Mitchem a C.J.

25.04.2016

V devadesátých letech se vyrůstalo na spoustě seriálů, mezi ty nejzákladnější ale patřila Pobřežní hlídka. Plavčíci a plavčice, kteří běhali zásadně ve zpomalených záběrech, si už v květnu 2017 dají… (viac)

Pobřežní hlídka ulovila Hasselhoffa

Pobřežní hlídka ulovila Hasselhoffa

04.03.2016

Nová inkarnace Pobřežní hlídky nejdřív zněla jako špatný nápad. Pak do ní ale naskákali Zac Efron a The Rock a ukázalo se, že by mělo jít o eRkovou komedii ve stylu 21 Jump Street. To už zní daleko… (viac)

The Rock v Pobřežní hlídce?

The Rock v Pobřežní hlídce?

03.10.2014

Celovečerní verze Pobřežní hlídky už se chystá docela dlouho. Původně se uvažovalo o tom, že se na velkém plátně objeví Pamela Anderson a David Hasselhoff, tyhle plány ale nakonec vzaly za své. A s… (viac)