Záchranáři z Malibu: Další vlna

• USA Malibu Rescue: The Next Wave

V Malibu začíná léto. Tým Platýsů pořádá na pláži mezinárodní soutěž Záchranář roku – a nečekaně se sám zapojí do boje o titul. (Netflix)

Trevor

Ktovie ako to účinkuje na detské mozočky. Tylerovo chlpaté podpazušie uvidíme tentokrát až v 10 minúte, matriarchát a nadradenosť žien je v celom príbehu, súťaže sa zúčastnia iba štáty ktorým z konečníka Spojených štátov sotva trčia kotníky a celý boj o piaty titul pochopiteľne pokazí mladý BIELY MUŽ...Netflix v celej svojej sile predviedol svoje majstrovstvo a nakoniec predsa len vyhrajú Štáty nacistické... ()

BOURQUE odpad!

Z hľadiska kvality a spracovania je to ďalšia blbovina z dielne Netflix. Ako by to vyprodukovalo Disney Channel na objednávku, ktorá dostala od Netflix. Slabé a lacné vtipy, hromada klišé a nefungujúca chémia medzi postavami. Ja osobne neodporúčam. Film, ktorý s čistým srdcom môžete vynechať – o nič neprídete. Osobné hodnotenie: 35% (odpad!) ()

Arsenal83

Ako hovorí Bourque, toto patrí tak na Disney Channel, tam sa takéto tupotiny rešpektujú. Ale Netflix? Aký mal zámer vydaním tohto dielka? Kŕčovité hranie sa tu strieda so scénami, ktoré svojim prejavom vyslovene tlačia na diváka, toto má byť vtipné, teraz sa smejte! A po nástupe nekonečného USA! USA! USA! som to už nevydržal, v krajine im hrozí občianska vojna a oni napchajú patriotizmus aj do reklamy na robertka. ()

Olík

Netuše existence televizního seriálu, nebo rok starého celovečerního filmu jsem se, vlastně tak trochu omylem, s kyblíčkem a cukrovou vatou v ruce ocitl na pobřeží Tichého oceánu. Bylo to jako by mne vysadili na pustý ostrov ve společnosti syna Mitche Buchannona, Lego Friends děvčat a hraček z Kinder vajíček. Chápu, že nejsem cílovka, ale tohle mi přijde jednoduché i pro dětského diváka. ()

Levi_Kornoa

Jelikož jsem viděl první film Malibu Rescue i seriál, jehož děj předchází Druhé vlně, tak můžu spolehlivě zhodnotit, že Druhá vlna je nejslabší. Čekal jsem víc vtipů, která by byly vtipné, a víc akce. Ale jinak jako doplnění celé sbírky Malibu Rescue to není vůbec špatnéNejvětší minus bude zřejmě v tom, že samostatně bez znalosti kontextu z předchozího seriálu a filmu, vyzní Další vlna ještě víc praštěně, než ve skutečnosti je, což může některé odradit. Pokud je to vaše první zkušenost s Malibu Rescue, doporučuju začít od začátku. ()

• Počas záverečných titulkov môžete sledovať nepodarené zábery. (Johnny.ARN)