Kto by ich dnes nepoznal? Dve nerozlučné zvieratká, kocúr Tom a myšiak Jerry nám ukážu pravú zábavu a dobrodružstvá, o ktorých normálny človek môže len snívať. (TomX2)

Mol

Je to prostě klasika mých dětských let. Pokaždé mě Thomas dokáže rozesmát. Ale platí to jen o starších dílech. Ty novější díly a různé filmy, už nestály za nic. Není nic lepšího, než když dostane Tom horkou žehličkou do obličeje v roztomile krásné animaci let 40 a 50. ()

Slavníkovec

Ani nevím, proč vždycky Jerry na Toma vyzrál a ten musel odejít s prázdnou. Jako animovaný seriál je Tom a Jerry velikánem. Vždycky jsem byl fanda Toma a i zůstanu. Originalita každého dílu občas dovádí člověka k k myšlence, jestli je to fact snad jediný dokonalý seriál, bez chyb co se kdy natočil. 98% ()

MJMilan

Kdo by je neznal? Dnes již klasika v podobě různého mírumilovného dovádění ve hře kočka vs. myš. Tom & Jerry byl několikrát graficky přepracován, ale úplně ta nejstarší verze je stejně nejlepší. V jedné dokonce Tom vypadá jako tygr a ne jako kočka domácí. Super pro děti, oddechovka pro dospělé. ()

wendelin9

Tom a Jerry jdou, k nám teď s náladou. Hurá! Tahle bitva trpaslíka s obrem, neskončí ve zlém, ale v dobrém. A kámoši jak hrom, jsou Jerry a Tom... Tak na tuhle písničku nikdy nezapomenu. Zase se vidím jako malá spolu s mým bráchou a bratrancem u babičky, kdy jsme si nenechali ujít jediný díl... Nezáleží na tom, že je to pořád stejné nebo že je to možná i stupidní, pro mě to má svoje jedinečné kouzlo a vždy si při zmínce o tomhle seriálu vybavím bezstarostné detství... Nemůžu jinak než 5* ()

Benjamin-L

Na tento seriál jsem koukal ještě když jsme byl malý a koukám se naněj do dnes a říkám vám že žádněj seriál o zvířatech na tenhle nemá a to doslova. Když sem byl malej tak sem vždy fandil Jerrymu ale najednou fandím kočce jménem Tom. ()

Decker

Pri nekterych dilech dostavam temer huronske zachvaty smichu, protoze to co tihle dva koumaci dovedou nema obdob. Bravurni pocin z rukou H+B, ktery se zapsal do srdci mnohym lidem a nejen z rad detske populace. ()

COF_666

Tohle nepotřebuje nějaký větší komentář - je to zkrátka geniální! Ale Tom si většinu situací zavařil sám a mnohdy si to zasloužil;) - říkám to z toho důvodu že většina lidí tady je na straně Toma. ()

Tyny

Opět takové to zachvění na srdíčku, když slyším úvodní znělku z Toma a Jerryho. Tady na tom seriálu jsou opravdu hodně znát nostalgické důvody, které jsou u mně velké, jelikož jsem jako malá holka Toma a Jerryho přímo zbožňovala a rodiče mně nemohli odtrhnout od televize. Takže tohle je velký podklad pro mé hodnocení seriálu a ostatní už nějak nepozoruji, musela bych se stydět, kdybych nedala plný počet hvězdiček. Navíc se mi seriál stále líbí, sice už ne tolik, jako dříve, ale stále líbí a občas se na něj jen tak pro zábavu ráda s někým, kdo ho má rád také, podívám. ()

RabbitX

Myslím, že u těchto pohádek jsem strávil hodně hodin života a nikdo už takovéto postavičky nevymyslí jako malej dokonce i ted sem na to čučel bomba bomba bomba ()

LiborGondek

Když jsem byl malý, tak Tom a Jerry byl jeden z mích nejoblíbenějších seriálů (spíše pohádek), jehož díly jsem si nikdy nenechal uniknout. Rád se na něj podívám i teď, Tom a Jerry nestárnou... ()

Dado

Tom a Jerry sprevádzali celé moje detstvo a ja jednoducho musím siahnuť po najvyššom ohodnotení. Priznám sa však, neraz som držal palce práve Tomovi a keby sa mu aspoň v jednej časti podarilo tú prefíkanú myš chytiť a zožrať, nemal by som už absolútne nič, čo by som mohol tomuto seriálu vyčítať. (95%) ()

flawi.f

Tom a Jerry je moje vyloženě srdeční záležitost a láska na celý život. Některé díly si pamatuji z dětství a při sledování toho dílu na mě vždy dýchne taková nádherná nostalgie. To, že občas Tom a Jerryho sleduji ještě dnes snad netřeba dodávat :-) ...."protože kámoši jak hrom, jsou Jerry a Tom" :-) ()

Warneři posouvají své filmy

Warneři posouvají své filmy

13.06.2020

Tenet, Wonder Woman 1984, čtvrtý Matrix i duel Godzilly a King Konga - studio Warner Bros. posunulo celý svůj kalendář. V případě prvního zmíněného se jedná o dvoutýdenní odsun, snímek tak dorazí do… (viac)

Zemřel oscarový Gene Deitch

Zemřel oscarový Gene Deitch

20.04.2020

Gene Deitch, mimo jiné taky animátor slavného seriálu Tom a Jerry, zemřel ve věku 95 let. Režisér a scenárista měl na kontě Oscara za nejlepší animovaný krátkometrážní film z roku 1960, zajímavostí… (viac)