Kto by ich dnes nepoznal? Dve nerozlučné zvieratká, kocúr Tom a myšiak Jerry nám ukážu pravú zábavu a dobrodružstvá, o ktorých normálny človek môže len snívať. (TomX2)

ConanVJ

Kvalitní, vtipnej animák, na kterém jsem vyrůstal. Dnes mě sice už neosloví, ale když budu mít prcka, tak tohle je jasná voba :) ()

depony

Jako malý jsem tenhle seriál miloval, hltal a pravidelně sledoval... V retrospektivním náhledu jsem postupně zjistil, že je to na můj vkus příliš jednostranné, provokující násilí a navíc ... hrozně nefér ... :) Přestalo se mi to líbit ... kompletně. Možná škoda, ale možná je to dobře ... :) ()

Turiec

Neuveriteľne stupídny seriál o tom ako čo najefektnejšie urobiť kladivom z druhého kašu. Nechápem, čo je na tom pre deti. Ja by som to žiadnemu dieťaťu nedovolil pozerať. To si vážne myslíte, že to na ne nemá ŽIADNY vplyv? Neverím... Jedna * je za výborné remeselné zvládnutie animácií a zvuku. Ale len o tom nie je film ani seriál. Inak hodnotím ako odpad odpadu! ()

Adman

Neznám, neviděl jsem, a za život jsem se neseznámil s nikým, kdo by neznal "Toma a Jerryho" !!! Je to opravdu základ. Tom (kocour) se snaží neustále chytit Jerryho (myš), a dostává se do pastí kladených Jerrym, který je nadmíru chytrý... snad nejchytřejší myš n světě... nebo je Tom nejhloupější kocour na světě?? Inu, dost už povídání a hurá k televizi. ()

TomX2

Kto by ich dnes nepoznal? Dve nerozlučné zvieratká, kocúr Tom a myšiak Jerry nám ukážu pravú zábavu a dobrodružstvá, o ktorých normalný človek môže len snívať. Celkový dojem: Tom & Jerry je seriál môjho detstva. Toľko radosti, hry a nostalgie, ktoré dokáže na človekovi vykúzliť úsmev na tvári. Veľa takých seriálov sa len tak nevidí a na dvojicu Toma a Jerryho sa len tak zabudnúť nedá. Je pravdou, že nie všetky diely znesiem, ale tomuto rozhodne nemôžem dať nižšie hodnotenie. A len tak mimochodom, vždy som mal radšej Toma a veril som mu, že raz sa mu konečne podarí chytiť toho maličkého bastarda, ktorý mu každou chvíľou narobí veľa škôd v dome. Ale aj nad ním sa môžem pousmievať. Moje hodnotenie: 100% ()

javak810i

Tom a Jerry je úplně první animák, který se ze svého raného dětství pamatuji. Tehdá to vždy bylo "Tom a Jerry a spát :D". I dnes, když občas narazím na nějakou epizodu, tak se rád kouknu, jelikož ze svého kouzla a vtipu nic neztratily. ()

sta odpad!

Ale stejně je kocour Tom strašnej chudák. Jerryho nemám rád, protože je...! Z původních pěti na odpad! Právě proto, že je Tom takovej chudák a hajz Jerry takovej bastard! :) ()

Popluh

Další moje srdcovka z mládí... sice je to pořád o tom samým ale ty pasti a likvidace jsou tak nápadité že vám to vůbec nevadí... ()

MikO_NR_1909

Absolútne najlepší krátkometrážny animovaný seriál všetkých čias. Tom A Jerry ako protiváha vždy sľubovala veľa zábavy. A už desaťročia sa márne snažia všetci tvorcovia zapracovať na podobnom druhu megaúspešného projektu. ()

Vojcl

Tohle snad ani nepotřebuje komentář, legendární seriál, který sledoval snad každý. Někomu může přijít pro děti přehnaně brutální, ale na druhou stranu je to zábava jaká dnes nemá mezi animovanými sériemi obdoby. ()

erased

Bezpochyby nejlepší animovaný seriál všech dob. I když je převážně záležitostí mého mládí, pokud tuto dvojku někde zahlédnu, vždy mě zaručeně přiková k televizi a na tváři mi vyčaruje úsměv. ()

Warneři posouvají své filmy

Warneři posouvají své filmy

13.06.2020

Tenet, Wonder Woman 1984, čtvrtý Matrix i duel Godzilly a King Konga - studio Warner Bros. posunulo celý svůj kalendář. V případě prvního zmíněného se jedná o dvoutýdenní odsun, snímek tak dorazí do… (viac)

Zemřel oscarový Gene Deitch

Zemřel oscarový Gene Deitch

20.04.2020

Gene Deitch, mimo jiné taky animátor slavného seriálu Tom a Jerry, zemřel ve věku 95 let. Režisér a scenárista měl na kontě Oscara za nejlepší animovaný krátkometrážní film z roku 1960, zajímavostí… (viac)