Kto by ich dnes nepoznal? Dve nerozlučné zvieratká, kocúr Tom a myšiak Jerry nám ukážu pravú zábavu a dobrodružstvá, o ktorých normálny človek môže len snívať. (TomX2)

Hellhajzl

Tak trochu nostalgie, ke které jsem se vrátil při extra nudných přednáškách na vysoké škole. Dřív jsem se tomu ani nesmál, ale teď to prostě už nejde :D ()

Dacsus

Sranda ako tento seriál vôbec nestarne. Po dlhej dobe som mrkol pár častí, a kupodivu je to stále rovnako zábavné - pravdaže mám na mysli pôvodné drsné, šialenými nápadmi naládované série. Čo je zaujímavé, producent Fred Quimby, ktorého meno je v každej časti vycapené veľkým písmom, chcel sériu zaraziť už po prvej časti, ba vraj ani nechápal čo príde ľuďom na tom smiešne. Nakoniec, samotní Hanna a Barbera o ňom povedali: “...unfortunately for a cartoon producer, [he had] no sense of humor to call upon... He knew nothing of animation and cartoons were a strange thing to him. Cast in the role of high school principal opposite the animators' boyish enthusiasms, he acted as liaisons between them and the front office, usually it seemed, turning down requests for bigger budgets, raises and special dispensations of funds." ()

Kelexro

Super animák na kterém jsem vyrůstal. Jo,, Jerry vždycky vítězil. , ale já vždycky fandil tomu prevítovi Tomovi , chtěl jsem aby ho někdy také pokořil,ač se snažil sebevíc nebylo to v jeho silách ,ale pro mě je to vítěz numero uno :) ()

LeniRo

Nevím jak vy ale já fandila jednoznačně Tomovi, sama nevím proč, ale Jerry mě nehorázně vytáčel :D :D :D Nejlepší animák mýho dětství ()

Kontryhelka

Nijak mně tenhle seriál neoslovil. Ani před lety a teď už vůbec ne. Nevím co se na tom komu líbí. Ale názor nikomu neberu. Když to sem přišlo a poprvé jsem to viděla, tak si říkám proč ne. Byla to příjemná změna po těch našich animácích, na kterých jsme jako děti vyrostly. Ale časem přijde člověk na to, že ty naše byly,jsou a budou prostě nejlepší. Zbytečný mordy, krev a násilí nejsou nic pro malé děti. Zlatý Krteček a Pat a Mat. ()

NovySvet odpad!

Hrdé podporování týrání zvířat z pokleslého středověku. V dnešní době se tohle hodí maximálně tak pro podpal a věčné zapomenutí. ()

Xylobalsam

Zrejme snad nejznamejsi a jeden z nejlepsich kreslenych serialu pro deti. Z nej vychazeji vsechny dalsi serialy, kde proti sobe stoji dve zvirata. ()

Rafa

Plusy: Ťažko hodnotiť či kritizovať niečo, čo som v detstve priam zbožňoval. Toto dielo je predovšetkým deťom a na tento účel je bez pochyby dokonalé. Mínusy: Jednotlivé epizódy majú poväčšine rovnaký, o niečo obmenený obsah. Ale v tom sa snáď skrýva to čaro. ()

DonParegio

Prešibaný jarry vs nešikovný tom.Mám niekolko kaziet s tomom a jerrym.Tento animovaný serial pozerávam už od 1995 roku a stale ma nenudý.je to proste stará classika. ()

Ramesse

Tahle dvojka dokáže pobavit lidi v každém věku. Ale už je mi Toma líto, jak pořád stojí na straně poražených... taky mohly být nějaké díly, kde vyhraje on ()

Warneři posouvají své filmy

Warneři posouvají své filmy

13.06.2020

Tenet, Wonder Woman 1984, čtvrtý Matrix i duel Godzilly a King Konga - studio Warner Bros. posunulo celý svůj kalendář. V případě prvního zmíněného se jedná o dvoutýdenní odsun, snímek tak dorazí do… (viac)

Zemřel oscarový Gene Deitch

Zemřel oscarový Gene Deitch

20.04.2020

Gene Deitch, mimo jiné taky animátor slavného seriálu Tom a Jerry, zemřel ve věku 95 let. Režisér a scenárista měl na kontě Oscara za nejlepší animovaný krátkometrážní film z roku 1960, zajímavostí… (viac)