Kto by ich dnes nepoznal? Dve nerozlučné zvieratká, kocúr Tom a myšiak Jerry nám ukážu pravú zábavu a dobrodružstvá, o ktorých normálny človek môže len snívať. (TomX2)

HarveyDent

Jednou když dávali na Cartoon Networks celodenní maratón Toma a Jerryho, tak jsem to nahrával na kazety od rána do večera. Ještě dnes si na to pamatuju :') a ještě dnes fandím Tomovi, chudák nikdy nevyhraje. 90% ()

Mire

Pripadá tu niečo iné ako päť hviezdičiek??? Na najkultovejšiu a najlepšiu animovanú rozprávku všetkých dôb??? Toto je KULT a LEGENDA, neopozerateľný umelecký výtvor ktorý je aj po neuveriteľných sedemdesiatich rokoch po vzniku stále svieži a pútavý a nezostarol ani o sekundu... Mimochodom vždycky ma ale sralo že ten patkaň furt vyhrával nad Tomom, ktorého mi bolo často veľmi ľúto :( Ale často sa ukazovalo že to bol bohužiaľ veľmi hlúpy kocúr :) Až na objektívne slabšie posledné novšie časti (vôbec sa mi nepáčila animácia) je to genialita zaznamenaná na filmových kotúčoch, bodka. ()

Renie42

Bomba seriál, i když to je stále to samé téma, ale mě to nevadí, každý díl si vychutnávám, jako kdybych ho viděla prvně. ()

HarlanWade

Důkaz, že i tak předvídatelná a po čase furt stejná záležitost, jako je Tom a Jerry, může zkultovnět a dostávat do záchvatů smíchů snad donekonečna. Dokonalost. ()

Lennie

Už jako malé mi přišlo divné, že ta malá myš nad velkou kočkou vždycky vyhraje...a oba přežijou, ať se s nimi stane cokoliv (Nakové Nu Pagadi, to je aspoň :)) ()

Katte

Klasika mezi kreslenými filmy a seriály. Jeden z těch seriálů, kterému se smějí jak děti, tak i dospělí. Kočka honí vychytralou myš a pokaždé je z toho pěkná mela :) ()

Burrows

Vzpomínám si, jak dávali před mnoha a mnoha lety na Cartoon Network několikahodinový maraton Toma a Jerryho. Já si to nahrál na 240 min VHS, měl jsem z toho ohromnou radost a těšil se z tý úžasný dvojky a jejich bojů :-) ()

yaqwsx

Tom a Jerry - jako dítě jsme nikdy nepochopil, nepřišlo mi to srandovní. Nebavilo mě to. Ale stejně jako ostatní děti jsem Toma a Jerryho sledoval - snad proto, že jsme se snažil pochopit. Jenže nepochopil. Chyba je asi na mém příjmači... ()

whysoserious

Naprostá klasika:) Pokaždé když Tom bolestí zrudne, vyletí do vzduchu a zařve: Aáááááááááááááááá!- smíchy se válím ještě dnes a to už jsem dospělý:) ()

N3O

Dokážete si představit svoje dětství bez těch dvou? Já teda ne! Kdykoliv to někde vidim, tak se zastaví svět a jenom koukám :-) ()

RigorMortis

Klenot medzi kreslenými filmami, nepoznám deti, ktoré by ho aspoň raz nevideli. S radosťou spomínam na tie časy, keď to ešte bežalo na starom Cartoon Networku... Vtedy sa asi málokto zamýšľal nad násilím v animákoch. Tom & Jerry jednoducho patrili k nášmu detstvu či pršalo, či snežilo. ()

Warneři posouvají své filmy

Warneři posouvají své filmy

13.06.2020

Tenet, Wonder Woman 1984, čtvrtý Matrix i duel Godzilly a King Konga - studio Warner Bros. posunulo celý svůj kalendář. V případě prvního zmíněného se jedná o dvoutýdenní odsun, snímek tak dorazí do… (viac)

Zemřel oscarový Gene Deitch

Zemřel oscarový Gene Deitch

20.04.2020

Gene Deitch, mimo jiné taky animátor slavného seriálu Tom a Jerry, zemřel ve věku 95 let. Režisér a scenárista měl na kontě Oscara za nejlepší animovaný krátkometrážní film z roku 1960, zajímavostí… (viac)