Kto by ich dnes nepoznal? Dve nerozlučné zvieratká, kocúr Tom a myšiak Jerry nám ukážu pravú zábavu a dobrodružstvá, o ktorých normálny človek môže len snívať. (TomX2)

sajez

Kreslene pohadky jsou nesmrtelne a Tom a Jerry patri k tomu nejzdarilejsimu.Dokazou i po letech skvele pobavit a polechtat branici. ()

iwee23

vždycky si vzpomenu na dětství, když jsem hltala jejich brutální soupeření a zpívala si se Zagorkou úvodní píseň k seriálu :) ()

tinss_18

Večné náhanačky Toma a Jerryho. Kto nepozná Toma a Jerryho tak ani nemal detstvo. Niektoré dnešne rozprávky sa tomuto ani nevyrovnajú. Dialógy ako u filmov pre dospelákov....sproste slová, dvojzmyselné veci, ktorým deti nerozumajú a predsa sa zasmejú a obsahujú veľa násilia. Som fakt rada, že som vyrastala na Tom a Jerry a ďalších skvelých animákoch. ()

Otan

Je to jediný seriál o kterém na 100% vím,že jsem neviděl všechny díly a přitom tolik chtěl.I když mám dva syny,ani tak se mi nepodařilo vše. ()

dragon

Seriál z ktorého som vyrastal a smial sa na ňom. Niektorí tu píšu že je to brutálne ale podla mňa je oveľa viac filmov, ktoré sú brutálnejšie než krátke animované skeče pre deti. ()

Martin819

Seriál mého mládí u kterého jsem dokázal strávit hodiny, když jsem si ho pouštěl z VHS, když jsem byl nemocný :D Viděl jsem snad všechny díly a mnoho z nich několikrát. Tomuto snímku se snad nedá nic vytknout. ()

Emmmalie

Tom a Jerry sú moje detstvo od malinka som ich pozerávala na Cartoon Network a úplne najlepšie sú tie najstaršie časti, ktoré poznám naspamäť. Mám pocit, že postupom času tento seriál trochu upadol, hlavne tie najnovšie časti sú čistá pohroma. Každopádne tvoril moje detstvo a preto sa u mňa radí k tým TOP rozprávkam. ()

mcamino

Pohádka mého dětství, měl jsem snad všechny díly na VHSkách, koukal jsem na to každý den, super, super super. P.S. vždycky jsem fandil Tomovi. ()

mertikek

Chápu, že se v televizích neustále točí Simpsonovi, je to tak nějak jistota sledovanosti, ale myslím si, že ani Tom&Jerry by nebyli propadákem, sice nevím jak naši nejmladší, ale já bych to rád znovu sledoval (staré díly, ne ty nové) a jsem si jistý že bych nebyl sám... je to úžasný, vtipný seriál (po kterém jsem jako malý chodil spát...a doteď si to pamatuji) ()

Warneři posouvají své filmy

Warneři posouvají své filmy

13.06.2020

Tenet, Wonder Woman 1984, čtvrtý Matrix i duel Godzilly a King Konga - studio Warner Bros. posunulo celý svůj kalendář. V případě prvního zmíněného se jedná o dvoutýdenní odsun, snímek tak dorazí do… (viac)

Zemřel oscarový Gene Deitch

Zemřel oscarový Gene Deitch

20.04.2020

Gene Deitch, mimo jiné taky animátor slavného seriálu Tom a Jerry, zemřel ve věku 95 let. Režisér a scenárista měl na kontě Oscara za nejlepší animovaný krátkometrážní film z roku 1960, zajímavostí… (viac)