Neuveriteľné príbehy

• Česko Neuvěřitelné příběhy (viac)
USA, (1985–1987), 19 h 41 min (Minutáž: 25–60 min)

Steve Antin, Christina Applegate, Eve Arden, Drew Barrymore, Paul Bartel, Dirk Benedict, Luca Bercovici, Milton Berle, Barbara Billingsley, Brad Bird (viac)

Věci "mezi nebem a zemí" je těžké pochopit. A zcela nemožné je racionálně vysvětlit.
V seriálu je trochu duchařiny, spousta napětí i humoru, ale hlavně notná dávka hravé fantazie Stevena Spielberga, který uvádí příběhy odehrávající se někde "mezi nebem a zemí". Spielberg, který se na tomto seriálu podílel jako producent i jako režisér, získal pro tento projekt plejádu předních hollwoodských celebrit. Přesvědčí nás o tom, že se i v našem docela všedním světě mohou odehrávat příběhy, nad kterými zůstává obyčejný lidský rozum v bezradných rozpacích. (oficiálny text distribútora)

chaometic

Málo tajemné a hlavně ty díly jsou úplně dementní. Voják, který cestuje časem, Příšera z bažin, meteorit a magnetový kluk. tak to je konečná........ ()

Puol

Ťažko hodnotiť seriál, kde je každá epizóda o ničom úplne inom a s komplet novým obsadením a režisérom. Zopár častí čo som videl malo podľa mňa značne nevyrovnanú úroveň. A tie Spielbergove časti veru napatria k tomu najlepšiemu. ()

alambert

Většina příběhů, které jsem viděl, byla opravdu strašná. Nudná a trapná. Pouze příběh s mumií pobíhající po americkém venkově si opravdu zaslouží 5 hvězd. Ta mě opravdu rozesmívala tam, kde to tvůrci plánovali. ()

NightPorter

Eeeeh, Spielbergova Mise ze se povedla? WTF? Nic horsiho jsem snad jeste nevidel, Costner tam sice usel, ale ten pribeh... to se dalo do tech 20 min v pohode vtesnat a neroztahavat na 2 dily klasickym Spielbergovskym patosem... a ten zaver... ten zaver... ODPAD jak vysitej! ale pak jsem videl uz jen jeden dil, kterej byl sice podobne debilni, presto by bylo po 2 dilech nefer hodnotit... budu radej delat, ze jsem to nevidel. ()

Vabr

Jako dítě jsem si seriál pamatoval jako mnohem lepší. Velmi mě zklamal - opravdu podprůměrný. Většina dílů je úplná kravina. Horor tu opravdu žádný není. Opravdu mě štve, jaké kraviny to většinou byly. Asi bych doporučil zhruba 7 dílů z těch 45. První série je celkem uvěřitelná. Nestojí opravdu za sledování. Krátkost nepomáhá, stejně ubíhá ve většině případech pomalu. NEJLEPŠÍ DÍL: Skryté obrázky NEJHORŠÍ DÍL: Miss Galaxie VYHODNOCENÍ: FIZIHO BAŤOH ()

kukkik

Po prvních pár dílech jsem měl chuť vypnout televizi a dát sem odpad ale hned druhý díl mě uchvátil. Kvalita příběhů je tak moc rozdílná že hodnotit je jako celek je nemožné. Nehodnotitelné. ()

Zombiepod

Príjemný pocit, že aj po toľkých rokoch dokážu Amazing Stories zaujať a človeka zabaviť. Veľká škoda, že kvalita dielov občas kolíše, ale poväčšine ide o veľmi zaujímavé a neobyčajné poviedky, aké sa dnes už netočia. Navyše to ťahajú tí najlepší herci, režiséri, a hudobní skladatelia. ()

playboy_05 odpad!

Skutecne neuveritelne pribehy...tomuhle by totiz neuveril snad ani slabomyslny...napsat tohle dilko muselo chtit obcas hodne silnej matros...ja skutecne nechapu, jak se tehle uchylnosti (ktera je navic zrejme myslena naprosto vazne) mohlo upsat tolik hollywoodskych person ()

TesterX odpad!

Chtěl jsem napsat: "Neuvěřitelné kraviny!", ale Tsunami_X byl rychlejší :). Ale.. vlastně už není třeba cokoliv psát. ()