Priatelia

Promo
USA, (1994–2004), 86 h 32 min (Minutáž: 22 min)

psychoza

Veľmi sympatický a vtipný seriál, výborné charaktery postáv a naozaj graciózne situácie - vďaka týmto vlastnostiam pozná šesticu priateľov každý na celom svete! Tento seriál by sa nikdy nemal skončiť, chcem donekonečna nové a nové časti :) ()

Slunkoo

Tak tento seriál sa mi vôbec nepáči, a tie vtipy tam na akých sa smejú Debilní Američania a Slováci s Čechmi im idú v pätach sú naozaj trápne špatne a nesmiešne!!!!!! ()

Valkyria

Snad nejlepší seriál všech dob. Když nevím, co si pustit, zaručeně zapnu vždy Přátele. Člověk si večer po náročném dni lehne a chce si odpočinout u filmu nebo seriálu... Přátelé !!! Je to tutovka, která nikdy nezklame. Jediné, co mě mrzí, jsou některé scény, které z angličtiny špatně přeložili a tak nám v češtině nedojde, v čem je ten vtip. Asi nejsem jediná, kdo nesnáší sérii, kdy Chandlera nedabuje Rostislav Čtvrtlík. :) Zvyk je zvyk! Myslím, že stojí za to, sérii ještě dodatečně předabovat. :) 100/100... Vždy pobaví a i když se rozebírá vážnější téma, je tam Chandler, Phoebe a Joe, kteří nikdy nezklamou. :) Když na to člověk říká, lituje, že nemá okolo sebe pětici přátel, se kterými by v podstatě žil a zažíval podobná "dobrodružství". Jediný, kdo mi tam občas vadí je Ros a jeho chování... Je tolik nezapomenutelných scén a hlášek, že bych je vypisovala hodně dlouho! :))) 100%! ()

Varney

Serial, ktorý nikdy nesklame a nikdy ma neomrzí jeho sledovanie. Doslova som hltal kazdy diel a aj teraz,ked neviem co si pustit počas krátkej voľnej chvíle, šáhnem po Priateloch:-) ()

IrisHelenka

Jeden z nejlepších seriálů všech dob... Přátelé asi navždy zůstanou v mém srdci, všech deset řad jsem viděla neméně pětkrát, některé díly znám dokonce nazpaměť (například ty odehrávající se v Londýně, ve Vegas, na Barbadosu, potom milluju sázku o byt a spoustu, spoustu dalších) a stále si čas od času nějakou oblíbenou epizodu pustím klidně i po milionté. Některý díl se mi líbí víc, jiný míň, ale téměř u žádného z nich jsem se nikdy nenudila. Sukničkář Joey úžasně předvádí své využití mimik, Phoebe je správně střelená, Rachel zase typická fiflena, Ross je trochu postižený tím, že je paleontolog, Monika miluje uklízení a Chandler zase perlí svými skvělými hláškami. Tenhle sitcom prostě zbožňuji, drobné příběhy, přátelství a hlavně nesmrtelné lásky... Nechybí mu nic! ()

jaki96

Seriál Přátelé považuji za seriálovou klasiku, která se dá sledovat stále dokola a i při vysílání po několika letech je stále velká sledovanost. Velkou zásluhu na tom mají samozřejmě tvůrci, režiséři a herci. Každý díl přináší něco nového a pro divák se tak nenudí ani při dalších a dalších dílech. Opravdu jeden z nejlepších seriálů všech dob. ()

salinka

Je potřeba k tomuhle kultovnímu seriálu něco dodávat? Dokážu ho sjíždět od začátku znova a znova. Miluju především Rosse, ale všechny postavy mají něco do sebe (jediná, kterou moc nemusím je šáhlá Pheobe) Joeyho "jak to de?" mě vždycky dostane. Rossův "vánoční pásovec" nebo jeho "opalování" je bezkonkurenční. A obrovský plus je český dabing, něco tak dokonalého jsem snad ještě neslyšela... (dokonce lepší než jejich vlastní) Friends forever. ()

josieaddms

Není to zrovna nejchytřejší a nejintelektuálnější seriál, ale když doma to není dobrý, v práci to není dobrý, s rodinou to není dobrý, s koníčkama to není dobrý, s lidmi to není dobrý, venku to není dobrý, tak jsou tady Přátelé aby se člověk mohl odreagovat a na chvíli zapomenout. ()

Issabela

Nejlepší seriál, který kdy spatřil světlo světa! Šestice dokonalých osobností, které si nad míru sedly. Jejich přéběhy budou navždy srovnávány s jakýmkoli seriálem podobného stylu. Několikrát jsem viděla všechny díly, můžu si je pouštět stále dokola a nikdy mě neomrzí. Mám ráda Rossův rozpačitý humor, Chandlerovy ironické poznámky, Phoebe a její texty písniček, Moničin chorobný smysl pro pořádek, Joeyeho větu: "Tak jak to jde?" a hlavně Rachel a její roztomilou naivitu. Zkrátka není nic, co by se mi na Přátelích nelíbilo! :-) ()

sisimiut

Nejlepší díly: Hypnotická kůra,Kuře a Kachna,Alergická reakce,Fotbal,Phoebe a dobrý skutek,Rossův chrup,Síla Unagi,Moničin rybník,Vánoční pásovec,Sázka do Loterie,Jak si Joey s Rachel dali pusu. Viděl jsem všech 10 sérií 3krát a stále se skvěle bavím. Takto výborný sitcom už nejspíš nikdy natočen nebude ()

BigBang

Pro mě ztělesnění sitcomu: nikdy jsem si nezapnul TV, abych se díval na Přátele. Ale když se stalo, že jsem se ocitl nezbytně před obrazovkovou a tohle tam běželo, tak to přežiju bez újmy. ()

renoarko

Kto by nepoznal svojráznu šetsticu priateľov žijúcich vo Veľkom jablku? Tento seriál mi vždy prinášal len tú najkvalitnejšiu zábavu, najviac zbožňujem Chandlera, lebo mi prišiel chudák nepochopený pre svoje vtípky, rovnako ako ja. V tesnom závese za ním je Joey, ktorý je tak trochu jednoduchší, ale zato má veľké srdce. A môj pomyselný rebríček uzatváram tým, že ostatní sú u mňa umiestnení asi tak narovnako. Koho by nebavilo Rossovo "Ahooooooj", Janicine: "Óóoooooo môj božeee", Phoebina Smradľavá mačka? Kto by si nepamätal na Guntherovu platonickú lásku k Rachel, Monikine upratovacie obsesie či kačku a sliepku Chandlera a Joeyho? Pamätáte si, keď si Ross dal nastriekať umelé opálenie, či keď si dal vybieliť zuby? Ten seriál mal toľko pamätných okamihov a toľko pamätných hlášok, ktoré doteraz citujem. Tento seriál som milovala (a milujem). Držal si svoj vysoký štandard po celú dobu a pri poslednom dieli mi chtiac či nechtiac vytiekla slzička. Klasika klasík medzi sitcomami. Vynikajúci seriál, ktorý budem žrať stále. ()

Matt007

bezkonkurenčně nejlepší seriál všech dob. těžká závislot, když si je začnu pouštět na dvd tak většinou skouknu X dílů najednou, nejde se odtrhnout...jak říkam těžká závislost:) Přátelé, které by si přál snad každý mít za své. ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry