Seinfeld

• Česko Show Jerryho Seinfelda (viac)
všetky plagáty
USA, (1989–1998), 69 h 15 min (Minutáž: 22–56 min)

Jerry Seinfeld, Julia Louis-Dreyfus, Michael Richards, Jason Alexander, Wayne Knight, Richard Fancy, Victor Raider-Wexler, Ian Abercrombie, Heidi Swedberg (viac)

Komik Jerry a jeho tři cyničtí přátelé se umí zasmát úplně obyčejným i absurdním věcem. „Seriál o ničem“, který se do historie sitcomů zapsal zlatým písmem. (Netflix)

Recenzie používateľa Remivsremi k tomuto seriálu (20)

Season 1 (1989) (S01)

První sezóna si velmi rychle našla své tempo a sehranost herců byla neskutečně rychlá. Příjemná podívaná. ()

Good News, Bad News (1989) (S01E01)

Klasický pilot sitcomů. Herci si musí ještě vytvořit pouto a tvůrci přijít na tu správnou notu jak prodat vtipy. ()

Sledovačka (1990) (S01E02)

Humor mezi ansámblem se rozjíždí a vtip je herky nenucený a přirozený. ()

Vykradený byt (1990) (S01E03)

Trochu přehnané ale vtipné. ()

Rozchod po chlapsku (1990) (S01E04)

Jak se vypořádat s nechtěným známým? ()

Season 2 (1991) (S02)

Druhá řada je konzistentnější, postavy si zásadněji budují své příběhové podhoubí a vše plyne s lehkostí a bez zásadnější přešlapu. Herci si umí skvělé nahrávat na smeč a je to ta nejdůležitější devíza celého seriálu. ()

Season 3 (1991) (S03)

Třetí série nezklamala. Humor se stále drží vysoko, postavy baví a dokážou se dostatečně prodat. ()

Pravda (1991) (S03E02)

Úžasná epizoda narvaná vtipnými momenty. ()

Pero (1991) (S03E03)

Každý, kdo někdy byl delší dobu v uzavřené společnosti důchodců, má podobné zážitky :) ()

Knihovna (1991) (S03E05)

Booksman byl úchvatný stejně jako celá epizoda. ()

Na parkovišti (1991) (S03E06)

Skvělý, co se dá vymyslet s jednou garáží. ()

Kavárna (1991) (S03E07)

Poprvé, kdy jsem měl pocit, že Jerry je jen do počtu. Bylo to ale způsobené parádními momenty ostatních. ()

Season 4 (1992) (S04)

Kvalita se stále drží. Nepřichází únava materiálu. Seriál se zdá být komplexnější a některé momenty na sebe krásně odkazují. ()

Výlet, 1. část (1992) (S04E01)

Výlet do LA se tolik nevydařil. Nevyhodá hostovacího prostředí byla zásadně patrná a nikomu neprospěla. ()

Výlet, 2. část (1992) (S04E02)

Celá dvojepizoda nenašla svůj klasicky šmrnc. ()

Nový pořad (1992) (S04E03)

A show about nothing. ()

Rozhodnutí (1992) (S04E13)

Klasická epizoda, kde se nikdo pořádně neumí domluvit a nikdo nikoho nevidí. ()

Film (1993) (S04E14)

Krásně praštěná epizoda. ()

Season 5 (1993) (S05)

Pátá řada je o něco slabší než ta přechozí. Dost epizod nemělo ten správný říz. Přesto si seriál udržuje kvalitu. ()

Season 6 (1994) (S06)

Epizody se stávají mdlé a fakticky vtipných momentů jednoduše ubývá. Přesto jsou postavy stálé věrné své povaze a na tom se nic nemění. ()

Zemřel herec Jerry Stiller

Zemřel herec Jerry Stiller

11.05.2020

Ve věku 92 let dnes ve Spojených státech zemřel komediální herec Jerry Stiller. Zprávu na svém twitterovém účtu zveřejnil jeho syn, hollywoodský herec a režisér Ben Stiller. Podle příspěvku zemřel… (viac)