M.A.S.H.

• Česko M*A*S*H (viac)
USA, (1972–1983), 108 h 15 min (Minutáž: 25–120 min)

Tvorcovia:

Larry Gelbart

Predloha:

Richard Hooker (kniha)

Scenár:

David Isaacs, Ken Levine, Richard Hooker, Larry Gelbart (viac)

Recenzie používateľa Cheeter k tomuto seriálu (263)

Volaní korejského větru (1978) (S07E08)

Krizová situace v táboře, tentokrát způsobená větrem. A že Klinger nepoznal okolí tábora mi trochu nesedí, nebo, že by v táboře neslyšeli nehodu vedle. Ale budiž. ()

Major Ego (1978) (S07E09)

Klasický díl o popéznosti Charlese Emerosona Winchestra III. Aneb to se snad nikdy neomrzí. ()

Hej, je tu zima! (1978) (S07E10)

Už se dostáváme do fáze, kdy se některé motivy začínají opakovat. A zrovna u zimy je to docela dobře vidět. ()

Na vlastní oči (1978) (S07E11)

Zcela originální epizoda, kterou si dobře pamatuji. A i když je to sitcom, tak tahle epizoda musí přesně taková, jaká je. ()

Drahý Soudruhu (1978) (S07E12)

Ačkoliv jde o několikátou epizodu-dopis, kterou jsme měli možnost několikrát vidět, tak nápad s psaním do Severní Koreje je skvělý. A Cherles tuhle epizodu perlil. ()

Bez plynu (1978) (S07E13)

Charles se místy choval jako idiot, to nejde říct jinak. A ten džíp tam taky nemuseli nechávat, dva lidé dvě vozidla uřídí. ()

Oko za oko, zub za zub (1978) (S07E14)

Charles v pozadí kanadských žertíků, dobrý nápad. Jenom je škoda, že mu to nevrátily nějak víc, rozhodně by se tím jenom nebylo. ()

Drahá Sestro (1978) (S07E15)

Ačkoliv dopisy mám rád, tak tenhle už není taková špička, jako ty předchozí. ()

B. J. Papa San (1979) (S07E16)

Schéma, které jsme viděli víckrát, pokaždé trochu jinak naservírované, ale princip byl stejný - pomoc Korejcům. Ale tady natočeno dobře. ()

Inga (1979) (S07E17)

Dobová lekce feminismu. Jenom jestli 50. nebo 70. let. ()

Cena (1979) (S07E18)

Opět dvě jednoduché příběhové linie, které se navzájem doplní. Jedna trochu vážnější, druhá méně. Nicméně u mě vedla scéna s Margarethe. ()

Mladí a neklidní (1979) (S07E19)

Klasická epizoda, kdy je škádleno Charlesovo ego, který to špatně nese.... To se neomrzí. ()

Šťabajzna se vrací (1979) (S07E20)

V popředí Šťabajzna a Radar, oba v situacích pro ně typických. A skvělá scéna Hawkeye a BJ jako generál a MP. ()

J*E*S*K*Y*N*Ě (1979) (S07E21)

Nejlepší na této epizodě byl telefonický rozhovor mezi plukovníkem Potterem a velitelstvím, celkově normální epizoda, který neurazí. ()

Pozor na Flagga, chlapci! (1979) (S07E22)

Epizodu s Flaggem nelze snad jinak hodnotit, než nejvyšší možnou normou. Ačkoliv se Flagg vracel do seriálu pravidelně, nikdy se mi jeho působení neomrzelo. ()

Preventivní léčba (1979) (S07E23)

Je pravda, že s postupujícím seriálem čím dál tím dochází k recyklaci témat a tento díl k nim patří, nicméně i tak se člověk směje skoro celou dobu. ()

Noc u Rosie (1979) (S07E24)

Pro mě legendární díl který se zcela vymaká zajetým kolejím. Ožrala z Honolulu, kostky, vlastní stát, dezertér. A určitě by se nechalo říci více. Tuhle část si vždycky naplno užiju. ()

Ach ta láska (1979) (S07E25)

Charles a Sooni je hodně zvláštní dvojice... ()

Párty (1979) (S07E26)

Zajímavý nápad, jen nevím, jestli by se to organizovalo tak snadno. ()

Season 8 (1979) (S08)

U osmé série už začíná být znatelný pokles úrovně dílů, oproti řadám prvním. Dost prvků se opakuje, ale když to srovnám s jinými seriály dnes, tak je to stále vysoká úroveň. ()

Zemřel herec Burt Young

Zemřel herec Burt Young