M.A.S.H.

• Česko M*A*S*H (viac)
USA, (1972–1983), 108 h 15 min (Minutáž: 25–120 min)

Tvorcovia:

Larry Gelbart

Predloha:

Richard Hooker (kniha)

Scenár:

David Isaacs, Ken Levine, Richard Hooker, Larry Gelbart (viac)

Recenzie používateľa ArthasKarfa k tomuto seriálu (46)

Na vlastní oči (1978) (S07E11)

V tomhle díle se to jen hemží vtipnými hláškami, které sledujete s vlastního pohledu raněného a jste přímými účastníky. 15 yardů za idiotské chování :D ()

Drahá Sestro (1978) (S07E15)

Jak rodí tu krávu. :D :D A pak mu její otec šoupnul tu druhou...Leu, tu šilhavou. :D Nespíš nějaký fórek od jednoho z těch kreténských flákačů . Zatím jeden z nejlepších dílů. ()

Ach ta láska (1979) (S07E25)

Dejte mi panáka, nazdar! :) Tahle trojka je prostě dobrá. ()

Sestra doktorka (1979) (S08E07)

Všechny díly, kde je více pozornosti věnované otci Mulcahymu mám moc rád. :) ()

Ano, to je naše dítě (1979) (S08E15)

Pan Prescot má poradu ať se nažerou někde jinde. :D :D ()

Válečná dopisovatelka (1980) (S08E23)

Jednou bych chtěl zažít takový moment jako BJ v té hospodě s krásnou Aggie :-) ()

Řekněte to mariňákům (1981) (S09E08)

No ta poslední část je ze začátku Supermana. :D :D Na konci dne neni nic lepšího nez sedet na mekke židli s tvrdým alkoholem. :D ()

Pozdrav pánbu, Hawkeye (1981) (S09E17)

Díl trošku uvařený z vody, navíc tyhle rychlé seriálové exkurze do něčí mysli mi přijdou uvěřitelné asi jako sníh v červenci. To by byla pak psychologie obor na semestr. :) ()

Pokrevní bratři (1981) (S09E18)

Smutná epizoda, ale za mě pouze průměrná. ()

Komunikační potíže (1981) (S10E07)

Charles má noviny, protože myslí logicky a dopředu. Ostatní ne, ale chtějí jeho noviny. A tak je Charles nepřítel č. 1, protože si chce svoje noviny přečíst. :) Pokračování bitvy o noviny a úroveň je vtipná. ()

Krátký proces 2 (1981) (S10E09)

Ten soud je z legislativního hlediska fraška, která má z Charlese udělat blba. ()

Zub tě osvobodí (1982) (S10E15)

Díl, ve kterém velmi dobře funguje kontrast dvou témat, jednoho velmi silného a druhého banálního. Rasismu vs primitivní kousací instinkt. :) ()

Tlakové body (1982) (S10E16)

Tenhle díl je důvodem, proč mě MASH baví i po tolika epizodách, trojice BJ, Hawkey a Charles je prostě vtipná, kontrastní a zajímavá. ()

Hrdinové (1982) (S10E19)

V tomhle byl Hawkey trošku nevině. Jinak pěkný díl o hrdinech. ()

Synové a kuželkáři (1982) (S10E20)

Díl, ve kterém se Charles přiblíží Hawkeymu, moc pěkné a dojemné. Silný díl. ()

Zemřel herec Burt Young

Zemřel herec Burt Young