M.A.S.H.

• Česko M*A*S*H (viac)
USA, (1972–1983), 108 h 15 min (Minutáž: 25–120 min)

Tvorcovia:

Larry Gelbart

Predloha:

Richard Hooker (kniha)

Scenár:

David Isaacs, Ken Levine, Richard Hooker, Larry Gelbart (viac)

ghatos

Když se na to člověk dívá v rychlém sledu, tak nějaké slabiny objeví. Třeba rychlé opotřebení Franka Burnse nebo protiválečný étos za každou cenu, který působí někdy, až kontraproduktivně. Celkově se však jedná o zaslouženě opěvovanou legendu. 87%. ()

Jaro.Krafcik

Nenadchlo a nejako ani nesadlo. Asi to bude vekom. Aj tak má tento satirický vojnový seriál vysoké hodnotenie a komediálnych prvkov pomenej. Možno v dalších seriách , mne stačila tá prvá. Pochybujem že film bude lepší ale určite vyskúšam. Chcem pozrieť aj ten. 3* ()

P1tr

Klasický seriál střídající humornou a vážnou polohu, zejména ke konci už je to spíše depka, než zábava. To ale každý divák seriálu překousne, neboť za tu spoustu dílů se s postavami sžil natolik, že vynechat nějaký z osudů jeho "přátel" by bylo nemožné. ()

Borat

Paradní seriál, který neztrací na humornosti po celou dobu 256 epizod. Benjamin Hawkey Pears, Trapper a nebo Frank alias kuní xicht.. Tyhle postavy jsou prostě nezapomenutelné...|98%| ()

VooDoom

Pro někoho další seriál, na který se občas podíváte.Pro mě, je to srdeční záležitost.Strašné setkání s válkou produkuje geniální vtípky a dialogy.Sestřičky, píti ginu, hraní pokeru, ale i řezničina, která se objevuje v seriálu je naprosto vyrovnaná.Nikde nic nepřebývá, ani neschází.Těžko nějaký další seriál předčí tento! Nějaké dialogy: ---Radar: Major Burns Vás pozdravuje madam, ale nemůže přijít na schůzku s Vámi. --Margaret: Schůzku? Jakou schůzku? Schůzku s majorem Burnesem? To je nesmysl. Občas se spolu náhodou potkáme. ---Radar: Takže dnes v noci se nepotkáte. ==Hawkeye: Připomínám, že jsi ženatý muž. ===Trapper: Tuhle pomluvu vymyslela moje žena. ()

Melo4three

Naprosto unikátní seriál. Ještěže naše televize na něj mají neomezenou licenci a mohou ho tak dávat již po desetiletí stále dokola a dokola. Jedinečné postavy a perfektní humor, nikdy nebude nudit! ()

Pecival

Některé díly jsou skvostné, některé trapné, některé mudrující, ale úsměv mi zmizne z tváře málokdy. Mít vyřídilku jako Hawkey .... ()

Georgex

Naprostá seriálová klasika, kterou snad zná každý seriálový divák. Tento seriál jsem poprvé viděl před patnácti lety, ale to nic nemění na tom, že tento seriál můžete vidět každý rok od začátku a stejně vás bude bavit. Není to seriál, u kterého se budete lámat smíchy každou epizodu, ale perfektně zahrané postavy hlavních hrdinů, které mají každá svůj osobitý hůmor si zamilujete. Jediné co mi na tomto seriálu vadí, že se v některých dílech snaží o takové to ohrané promlouvaní do duše diváků. Moje hodnocení 90% ()

Trapper33

Seriál zasazený do války v koreji. Doktoři z jednotky MASH 4077 si dělají z války dovolenou. Je to výtečný seriál s velmi originálním humorem a skvělým hereckým obsazením. Jiné herce si nelze představit. Parta okolo Alana Aldy rozhodně nezklame. Tento seriál mi jako jeden z mála přirostl k srdci. ()

giovanni3

Vynikající seriál, který snad nikdy neomrzí a mohou ho vysílat kdykoliv a stále se na něj bude fůra lidí dívat.. Fůra zábavy v každém díle v období, kde všude zuří válka a člověk musí být vážný a přesný to je skvělé spojení... A Hawkeye tomu prostě dává ,,šťávu,,. 5z5 ()

venca163

Kvůli Trávníčkovo dabingu jsem se tomu dlouho vyhýbal obloukem, ale nakonec jsem tomu dal šanci a povětšinou to byla celkem i sranda, i když některý díly byly "až moc k zamyšlení". Když chce komedie moralizovat, pohybuje se na hodně tenkym ledě a občas to nevyjde. Dohromady jsem viděl tak třetinu dílů a všechny dabovaný. (70%) ()

tommy187

Seriál je pekný, zaujímavý a pochopiteľne aj vtipný. Ale humor, ktorý používa nejako nie je mojou krvnou skupinou. V podstate, keď tento seriál pozerám sa zasmejem trikrát a to je celé ... To neznamená, že spochybňujem kvalitu tohto sitcomu, lebo musím uznať, že námety, herecké výkony a režisérske výkony sú fakt skvelé ! 75% ()

solskjaer

Je to moc moc dobrý je to moc moc zábavný a je to moc moc vymakaný, ale mě to prostě nechytlo a já tenhle seriál nemusím. Ovšem, kvality seriálu jsou bezpochyby nadprůměrné, herci senzační a originalita neoddiskutovatelná. I když toto není můj šálek čaje hodnotím vysoko. ()

Chise

Skvělý humor, skvělé postavy, skvělé příhody. Co dodat? Sedmdesátá léta těžko můžou nabídnout něco lepšího. ()

Zemřel herec Burt Young

Zemřel herec Burt Young