Duncan Vizla (Mads Mikkelsen) je jeden z nejlepších nájemných zabijáků na světě. Do důchodu mu zbývá pár týdnů, a tak by se rád uklidil někam, kde si počká na tučný důchod. Nakonec se ale nechá zlákat na jeden poslední kšeft. Během něj zjistí, že skutečným terčem měl být on sám. Asi by to nechal být, ale když je vystopován zabijáky nastupující generace, rozhodne se vypátrat, kdo za tím je, a pomstít se. (FoxMulder)

matys12

Velice příjemné překvapení a Mads Mikkelsen, jak jsem ho ještě neznal. Opět kouzelný algoritmus Netflixu čaroval a snímek mi byl doporučen. Trochu to musím srovnávat s Johnem Wickem, kde vidím lehce podobnost, ale na druhou stranu Polar si jede po vzoru původního komiksu. Jak moc se film drží předlohy netuším, neboť jsem neměl tu čest ji číst, ale snímek mě na její koupi celkem nalákal. Nesympatičtějšího záporáka jsem ještě ve filmu neviděl. K té postavě je snad nemožné získat sympatie na rozdíl od skoro bezcitného Duncana, který jak časem zjistíte, nějaké city chová (snad to nespoiluji). Film měl skoro všechno, co od akčňáku čekáte... akci, krev, vtip, krásné ženy... prostě takový fajn oddech. Popravdě je to občas trochu natáhnuté, ale akcí se to trochu srovná. Jen ten konec by přeci jen mohl být naopak trochu "natažený". Každopádně pokud hledáte něco nenáročného... směle do Polaru. ()

prochyn

Je to trochu zmatená béčková vyvražďovačka. Ale celkem roztomilý začátek, kdy Duncan odpráskl svého odporného čokla mě potěšil. Příjemná oddychovka. ()

silak_xup

Od chvíle kdy jede parta zabít našeho hlavního hrdinu k němu na barák jsem každých 10 minut přemýšlel že to vypnu a dám odpad, načež půjdu poklidně masturbovat na WC. Dopadlo to jinak. ()

wowylgu313

Boží!!! :) 80-85% a u pár scének snad i víc ... pár detailů jako zbytečně dlouhá stopáž, který místy byla až moc tahavá ale jinak strop prostě .) Hitman, John Wick v podaní Mads Mikkelsena ... Doslova a dopísmene na konci zmtvývstání. Celý ten konec už byl (nečekaný) puntík na závěr. Tady není ani co moc psát. Brutalita, Akce, Erotika, Mads prostě perfektní ... Knoxville mohl teda dostat o trochu delší scénu aspon o pár ehm vteřin :D ale i tak, byl tam ? byl ! :D Bylo by super dostat pokračování tohoto filmečku .) kord když konec zůstal tak trochu otevřený respektive připravený na další díl ...    Mads Mikkelsen přijde mi že ten člověk může hrát kdekoli a cokoli a bude prostě na vrcholu ! :) ()

hufnagel

Tak najväčší prúser bol hlavný záporák,dej samé klišé,akcia ako silný kopír Johna Wicka,ale ináč slušné béčko i keď strih úplne mimo. ()

stihac10

5/10... Nenaplněný potenciál.. Ošklivá stylizace, otravné postavy, nesmyslná zápletka o důchodu, akce až v polovině filmu... MM to nedokáže zachránit... 5/10... ()

veverysiak

Tak tento Wick sa mi ľúbi, popravde, zo začiatku som nevedel, či to dopozerám kvôli príliš infantilnému štýlu hlavného zmrda a jeho akože A-tímu, a dobre som urobil, že som to vstrebal a neskôr si to vychutnával, priznám sa, že Mads mi šmakoval viac ako Keanu, predsa len Neo je už dosť okukaný a obnosený a jeho strnulý výraz mi niekedy lezie na city, tento severský ksicht je v podstate jeho obdoba, ale zatiaľ mi reže, oceňujem surovosť a naturalizmus a tiež dostatok červeného farbiva, už dávno som sa tak intenzívne netešil na predvídateľný koniec, dúfam, že to chlapi neposerú s dvojku, takže 80%. ()

fafejt001

NECHTĚL jsem dneska film , kde se hoodně střílí , vraždí , zabíjí , mučí a seká vepřová hlava sekerou . VŠEHO je tu dostatek . Pro mne ,, faaact " ... hrůůza . Proč v tomhle hrál Mads , nevím . Potřebuje splatit hypotéku , auto , dluhy ?? Asi jo , jinak to nechápu . ()

Kushina

Ze začátku to vypadalo jako nudný film, ve kterém se bude více kecat, než se něco dít. Občas byla nějaká ta akce a bylo to vcelku dobré, ale postupem času se z toho stala celkem slušná řezničina na styl John Wick a byla to paráda: sice to jako JW takové kvality nemělo, ale fakt to nebyl špatný film. 65% ()

MartinReno

Drsonina, ktorá skutočne baví a kašle na všetky konvencie. Vraždí sa tu akoby mimovolne, ale stojí to na pevných bodoch. Velmi pozitívne prekvapkanie. ()

Crust

Celkem slušná revenge komiksovka, trochu neo-noir, trochu černohumorná, ale jinak typicky Akerlundovsky videoklipově přepálená a graficky hodně exlipictní. Hodně sexu, nahých zadků, litrů krve a krajinných scenérií. Příběh má ovšem hlavu a patu a dává smysl. Jsem zvědav, s čím přijde Akerlund příště. ()

HellsAngel

Netflixácky Polar je taký mladší príbuzný Johna Wicka, na ktorého sa značne ponáša nielen samotným príbehom a celkovým zasadením do vlastného univerza zabijakov, no taktiež aj vtipnou variáciou scény so psom. Zároveň je ale strihnutý bláznivosťou japonskej mangy, v ktorej eleganciu Baby Jagy nahrádza strelene nevkusná výstrednosť. Rozhodne som sa ale nenudil a ako jednohubka to funguje slušne. Navyše Mikkelsen je Pán Herec! ()

Perunwit

Kolik má Mikkelsen krve? Asi jako John Wick s Barbar(-em) dohromady. Chápu, že z Madse je hvězda a i po Arcticu je jasně vidět , že si vybírá filmy, co se líbí především jemu. Všecko se v drobnostech liší od hlavního holy-úd kurzu a je to dobře. Tohle je prostě zfilmovanej vlhkej sen milovníků Kulhánka, Žambocha a pokračovatelů, jako je Kotleta. První varovnej signál, že bude prdel, nastal při poslední scénce, s buldočkem. Švédové čtou Literaturu braku. CESTY KRVE!!! ()

sirjohn

Luxusní stylovka s šíleným Madsem, který si jde odžít důchod na chatičku do hor. Užíval jsem si každý moment (spoilers next) nemluvícího Madse, co si koupí psa, popije drink, nafukne si narozeninový balónek a zajde přednést čerstvým školákům, jakže to ve světě chodí. Super momenty, dobrá kamera, Mads zahrál přesně co měl a co mu scénář dovolil. Do toho tu máme lehce střelené fantasy bandy "stylistů", která se snaží Madse vypátrat a ten odchod na věčný důchod mu trochu urychlit, v rámci odměny zaměstnavatelem za skvělou službu. To se děje půlku filmu a je to prostě super. Za mě 4-5hvězd, stylovka, Mads a klid na horách. Jenže.....jako mávnutím proutku jsme se dostali na 1-2hvězdy, kde se to k té 2.už neblíží ani limitně..začalo to chycením a fantasy úchylným mučením. Vůbec to tam nemuselo být. Dokonce jsem se těšil na zaběhnutý styl a očekával patřičnou akci..tak těšil :). Ve druhé půlce je moment 25min před koncem, jinak nic, opravdu NIC. Za 1.půlku dávám 4-5, za 2.odpad..takhle rozdělený film jsem ještě neviděl, snad jen podobný přechod mezi 3. a 4. dílem Mandaloriana.. ()

Ironhead odpad!

Vydržel sem to asi 10 minut a přitom si dvakrát kontroloval, že jsem si nepustil jiný film. Je to málo blbé, aby to bylo sebeparodicky zábavné a je to příliš blbé, aby to bylo zábavné jakkoli jinak. Do čeho se to tu chudák Mads upsal?!? A ty barvy a papoušek na začátku, to točil někdo na LSD?!? Jedno veliké WTF. ()

Blake Lively v adaptaci krvavého komiksu

Blake Lively v adaptaci krvavého komiksu

06.05.2021

Herečka Blake Lively (Mělčiny, Město) bude produkovat a zároveň si zahraje i hlavní roli v nové chystané adaptaci drsného komiksu Lady Killer pro Netflix. Scénář k filmu napíše Diablo Cody (Juno,… (viac)