První série tohoto odvážného akčního seriálu, odehrávajícího se během brutálních válek Tong v sanfranciské čínské čtvrti ve 2. polovině 19. století, sleduje Ah Sahma, zázračné dítě bojových umění, který má za úkol najít svoji sestru, ale stává se sekerou pro jeden mocný gang v čínské čtvrti. (HanzoBureshi)

Spiker01

Cinemax to opět dokázal, nezkouší to často, ale čekání se vyplatilo! Od dob Banshee už uplynulo pár let a já si hrozně přál seriál v tomhle duchu. Pilot mě namlsal perfektní choreografií početných rvaček (opravdu jak podle Bruce Lee) a jsem hrozně rád, že se tvůrcům podařilo udržet stanovené tempo a v následujících týdnech bylo na HBO GO (děkuji) na co koukat..A ještě větší radost mám, že odklepli už i druhou sezónu. Pro milovníky poloasijské produkce a oldschoolové filmařiny povinnost... ()

Davies182

Konečně další, po chlapácké stránce mrtě vypiplaný seriál, stvořen pro všechny fanoušky v hrobě už příliš dlouho odpočívajícího Banshee. Drsný jak šmirglpapír, napínavý, se spoustou skvělých bitek. Druhá řada je ku*evsky daleko. ()

Yoshitsune

I po letech, mám na první řadu furt stejný názor, všechny ty intriky, strany které bojují o území, kdo koho podvádí a s kým, každé druhé K-drama to všechno umí zpracovat lépe. Nemluvě o tom, že Andrew Koji mi prostě nesedl, už od prvního dílu kdy začal všude dělat problémy a jeho potřeba urážet se, když neni po jeho, bylo to dost otravné. Obzvlášť když vedle něho postavíte Joe Taslima, který má mnohem větší charisma a i jeho motivace je mnohem lepší. Z vedlejších postav mně asi nejvíc bavila Penelope Blake, která od začátku působí jako křehká osoba, ale její postupné pronikání do světa krutosti, násilí a špinavých intrik by z ní mohlo ve druhé sérii udělat někoho jiného. A pak asi ještě Ah Toy a Wang Chao, kteří z těch všech postav uvažují logicky a snaží se věci řešit rozumně. Jo akce v některých dílech i ujde, ale zase nic co mi vyloženě vyrazilo dech. Slibuji si od druhé řady, něco lepšího, ať už po příběhové stránce a i aby většina postav, šla tak nějak do sebe. ()

Necrotongue

První sezóna seriálu nebyla špatná, jen se mi zdála být poněkud nevyrovnaná, například pátá epizoda byla úplným úletem a na ostatní děj neměla absolutně žádný vliv, zatímco jiné díly neměly daleko k dokonalosti.Trochu mě mrzelo, ze se tvůrci nedokázali vyhnout klišoidům tolik typickým pro tuto tématiku, ani úplně zbytečné mezirasové romantice, bez níž by se příběh úplně obešel. Akční scény se ale tvůrcům podařily na výbornou, hlavní dějová linie mě hodně bavila a na další řadu se určitě podívám. ()

vyfuk

Menší vzpomínková akce. Přeci jen, kdo by nechtěl sledovat příběhy z dospívání opepřené lehkou skutečností a z prostředí kung fu, které mu bylo blízké. Znám do filmů a obsahu obecně tohoto typu mnohem větší blázny, ale i tak můj pohled zde působil lehce sentimentálně. A o to více jsem si mohl vše užít. Originalita zde vidět je. Jsme na úrovni dobré hudby, která doplní a ukáže situaci na začátku století v San Franciscu a začátek proslulé Čínské čtvrti. Ale stále trochu jinak. Krvavou cestou gangů. Z toho obecně se dalo vyždímat více, ale nestěžuji si. Hlavní hrdina je neuvěřitelný sympaťák a vy jenom mnohdy obdivujete jakým způsobem je vytvoření jeho a i obecná choreografie bojů. Plus k tomu nevidím sebemenší problém s odvyprávěním příběhu. Na konci nás sice s postavou čeká určité klišé ze života, ale s tím se dá žít. Druhá série vřele vítána. ()

kenkaku

Seriálu jsem se chvíli vyhýbal (jsem už příliš starý na wire-fu rubačky). Co mě zlomilo bylo doporučení + fakt, že sérii natočil Cinemax. A provedení tomu odpovídá. Navíc fakt, že děj není postaven jen na tom jak se někdo rube a když už na to dojde stojí to za to staví sérii do úplně jiného světla. ()

Soweek

Příběhově slabší, ale na to si Warrior ani nehraje. Warrior jde v duchovních šlépějích starých mlátiček a pokud Vám ke štěstí stačí nějaké to "karate" a pár nahých holek, tak se u toho dá příjemně vypnout. ()

orgia

Po patym dilu jsem to vzdal. Nalakalo me mistni hodnoceni, ale serial je vlastne o nicem. Plytky dialogy, obcas si da nekdo po drzce, hlavni hrdina je nesmrtelnej... ()

bearmeedek

Existenci tohoto seriálu jsem nevnímal. Až příchodem třetí série jsem zachytil nějaké recenze a s obavami zkusil. A jsem téměř nadšen. Kromě pěkného retra je film podaný právě tak, aby zaujal a pobavil. Kraluje zde samozřejmě bojové umění, na které jen zíráme s úžasem. Ale nepřevyšuje ostatní lákadla a děj. Zrovna tak sex, který je součástí skoro každého dílu, je podáván filmově přitažlivě. A navíc vizuál připomíná místy western. A pokud mám zmínit i nějaké ponaučení, tak ano. Téma migranti v "naší" zemi v roli gangsterů, zkorumpovaná policie a politici a veškerá ta pakáž jsou zde hrdinové a na každé straně divák někomu "fandí". ()

muti

Jason Tibin je tá správna držka na tú správnu postavu. Hlavný hrdina to dosť "hrá", je príliš nad vecou súčasnostnika. Páči sa mi postava írskeho predáka, a.k.a. írskeho Lenina. Zobrazenie starého Chinatownu zo San Francisca sa mi veľmi páči, vidieť že to mala pod rukou celý čas mafia a už vtedy bolo neskoro riešiť akékoľvek spory o opiove cesty. ()

Predator77

80 procent, Tak pokud máte rádi tenhle typ žánru a zasazení tak tomuhle seriálu rozhodně dejte šanci už od prvního pilotního dílu mě to neskutečně chytlo a nepustilo, a co se týče akce tak ta rozhodně stojí za to a nebojím se říct že na poli seriálové tvorby se jedná o opravdový skvost, a i příběh rozhodně stojí za to a jednotlivé postavy si rozhodně oblíbíte a dokážete se do nich i vcítit a pochopit jejich motivace, všechno je i krásně natočené a až na pár malých chybiček je to rozhodně kvalitní dílo které stojí za váš čas ;) ()

Sharlis

Prva seria lahky nadpriemer, zaujimave charaktery. Vcelku je to taka telenovela pre chlapov na vecer. Badass dialogy, bitky a kozicky. Pustam si to v nedelu vecer pri veceri a pive. Soundtracky k zaverecnym titulkom su tiez super. ()

Kritickej

7/10 Velmi spokojené tři hvězdy. Těch scénáristických přešlapů je ale příliš. Oproti Banshee je to ale pořád mistrovské dílo. Nicméně mimózní pátý díl, divně rozlizlá dějová linka s policejním nováčkem, WTF milostná linka... Ale celkově mě to určitě bavilo a druhé řadě dám šanci; pokud mi každou epizodu naservirují kvalitní fight a děj se ještě víc nerozpadne, zůstanu věrným divákem. ()

Plechy

Zpočátku jsem nevěděl, zda si mnohé postavy oblíbím a k tomu mi seriál přišel trochu rozpačitý. Ovšem pátá epizoda, stejně tak zvláštní jako úžasná, mé obavy zahnala a od páté epizody má první série neskutečný spád. Bojové scény jsou zpracované na jedničku a nedokázal jsem si pomoci, než se občas tetelit nad tím, s jakou elegancí Ah Sahm (hlavní postava) drtí své protivníky. Už dlouho zde nebyl tak skvělý akční seriál jako je právě Warrior. ()

motyka52

Bojovník v 1. sérii trochu mate tělem, protože by se třeba mohlo zdát, že v tom množství postav a problematiky rasového chaosu San Francisca v 19. století se snaží rozehrávat nějaký komplikovaný vrstevnatý příběh. Ve skutečnosti ho tam ale je tak akorát, aby vytvořil kulisy pro to hlavní - skvělou akci. A tahle akce se odehrává v atraktivním výpravném prostředí a s ničím se moc nesere. Ve výsledku je to vlastně akční jednohubka, ale zasytí. ()

davidh76

Prvni serie bojovnika je velmi dobra. Ale je to jen takovy "rozjezd" pro serii druhou. Prvni serii je nutno brat jako prvni pulku serialu - seznameni s postavami. Me osobne velmi pobavil specialni westernovy dil. ()